reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Tak temu ufam a i sprzęt ma dobry - to ordynator szpitala w którym rodziłam. Jeśli powiedział to samo co inny lekarz tydzień temu to niestety dużo wskazuje że to prawda.
jestem załamana i boję się tego krwawienia. Całe dni jestem sama z córką i nie wiem czego się spodziewać :(
Jechałam z nadzieją ze uslysze serduszko ;(
Bardzo mi przykro ...

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak temu ufam a i sprzęt ma dobry - to ordynator szpitala w którym rodziłam. Jeśli powiedział to samo co inny lekarz tydzień temu to niestety dużo wskazuje że to prawda.
jestem załamana i boję się tego krwawienia. Całe dni jestem sama z córką i nie wiem czego się spodziewać :(
Jechałam z nadzieją ze uslysze serduszko ;(


Bardzo mi przykro ale może jest jeszcze cień nadziei...
 
Arvena31 bardzo mi przykro...może nie wszystko stracone, bądź dobrej myśli...

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My po wizycie. Widzialm pęcherzyk z embrionkiem

Dziewczyny co sądzicie o podróży samolotem to będzie 10 tydzien

Hej, ja przetrzepałam wiele wątków na ten temat, bo sama mam w planach 3 podróże UK-Polska jak bede miedzy 8 a 12 tygodniem i wydaje mi się, ze jak nic się nie dzieje niepokojącego to można lecieć, chociaż niektórzy lekarze odradzają latanie w pierwszym trymestrze.
 
Arvena31 ktoras z dziewczyn nawet tu pisala ze lekarka tez nic nie widziala i kazala jej jakies tabletki brac chyba na wywolanie krwawienia ...a ona nie wziela odczekala tydzien i bylo serduszko...
Trzymaj sie mocno -rozne rzeczy sie zdarzaja...
 
reklama
Ja nie mogę ani słodyczy, ani nic ciężko strawnego,bo zaraz wzdęcia i mi nie dobrze.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja dziewczyny wręcz przeciwnie wszystko jem normalnie. Żadnych mdłości, czasami mnie poty zaleja ale po za tym nic. Podbrzusze mnie nie boli czasami zakuje ale w normie. Poza świadomością o ciąży nie odczuwam jej w żaden sposób.
 
Do góry