reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Napisalas ze mialas usg w 3tyg (tydzien temu) i byl duzy pecherzyk i tak jak u wandy ci wychodzi czyli okolo 4t6d ale ty liczysz od owu a ona od om, wiec juz wszystko jasne nie mam pytan.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć dziewczynki, od wizyty troszkę minęło godzin ale teraz mam czas.
Lekarz potwierdził dziś 4t 6d . I widać że jest pięknie zagniezdzone, ponoć w idealnym miejscu i że coś już widać ( edit :serce) pięknie wszystkie linie, kontury widać.
31.08. Następna wizyta i czekamy na bijace serduszko[emoji3]
Tak często te wizyty ponieważ muszę też monitorować ciśnienie! Za wysokie. Powiedział w prost że totalnie zadne leki obniżające ciśnienie, stosowane u kobiet w ciąży nie są 100% bezpieczne.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki, od wizyty troszkę minęło godzin ale teraz mam czas.
Lekarz potwierdził dziś 4t 6d . I widać że jest pięknie zagniezdzone, ponoć w idealnym miejscu i że coś już widać co to nie wiem pięknie wszystkie linie, kontury widać.
31.08. Następna wizyta i czekamy na bijace serduszko[emoji3]
Tak często te wizyty ponieważ muszę też monitorować ciśnienie! Za wysokie. Powiedział w prost że totalnie zadne leki obniżające ciśnienie, stosowane u kobiet w ciąży nie są 100% bezpieczne.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Super że jest taśm gdzie trzeba[emoji6] mi moja ostatnio pokazywały kosmowke,ktora później będzie lozyskiem[emoji5]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Tak ...to jest panstwowa sluzba zdrowia -kazdemu tak przysluguje mam to jasno w kontrakcie rozpisane :)

aaaaa no I ja w UK jestem ;)

Dzieki, ja tez w UK, ale w moim kontrakcie nic takiego nie ma. Bede musiala sie przejsc do HR i zapytac co i jak, w razie gdybym potrzebowala dluzszego zwolnienia, chociaz mam nadzieje, ze nie bedzie potrzebne;)
 
Cześć dziewczynki, od wizyty troszkę minęło godzin ale teraz mam czas.
Lekarz potwierdził dziś 4t 6d . I widać że jest pięknie zagniezdzone, ponoć w idealnym miejscu i że coś już widać co to nie wiem pięknie wszystkie linie, kontury widać.
31.08. Następna wizyta i czekamy na bijace serduszko[emoji3]
Tak często te wizyty ponieważ muszę też monitorować ciśnienie! Za wysokie. Powiedział w prost że totalnie zadne leki obniżające ciśnienie, stosowane u kobiet w ciąży nie są 100% bezpieczne.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
O to super . I tak wyglada ze jestes jeden dzien przede mna ale ja z OM -usg nie bylo I jeszce dluuuuugo nie bedzie ...chyba jednak poczekam do powrotu z Pl I jezscze troche pojde tak jak w pierwszej ciazy 6 tydz 5 dzien :) moze ciut wczesniej

Ja tez jestem na granicy dostania tabletek na nadcisnienie -sama monitureuje do wtorku a potem juz GP zadecyduje...ale o tabletki chyba sie najmniej boje(chociaz nie chce bo ja i tak cos na LZS bede musiala brac to I tak starczy) tylko ze to ciaza wysokiego ryzyka ponoc I dla mamy I dla maluszka :(
 
O to super . I tak wyglada ze jestes jeden dzien przede mna ale ja z OM -usg nie bylo I jeszce dluuuuugo nie bedzie ...chyba jednak poczekam do powrotu z Pl I jezscze troche pojde tak jak w pierwszej ciazy 6 tydz 5 dzien :) moze ciut wczesniej

Ja tez jestem na granicy dostania tabletek na nadcisnienie -sama monitureuje do wtorku a potem juz GP zadecyduje...ale o tabletki chyba sie najmniej boje(chociaz nie chce bo ja i tak cos na LZS bede musiala brac to I tak starczy) tylko ze to ciaza wysokiego ryzyka ponoc I dla mamy I dla maluszka :(
W sumie to dziś 5t0d. Ale wszystko się rozegra trochę później.

Rozmawialiśmy też o badaniach genetycznych. Cieszy się że myślimy o nich. Wyśle nas do specjalnej kliniki, która się w takich badaniach specjalizuje. Ale to za miesiąc. A ustalimy wszystko za 2 tyg.

Ż tymi lekami musimy uważać ehh ja smarowalam twarz retinoidem 2% do ostatniej miesiączki. Niby przez skórę nie są teratogenne. Ale boję się a dziś zapomniałam o tym powiedzieć.
Ehh

A Ty masz ciążę ryzyka tylko przez lrz ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W sumie to dziś 5t0d. Ale wszystko się rozegra trochę później.

Rozmawialiśmy też o badaniach genetycznych. Cieszy się że myślimy o nich. Wyśle nas do specjalnej kliniki, która się w takich badaniach specjalizuje. Ale to za miesiąc. A ustalimy wszystko za 2 tyg.

Ż tymi lekami musimy uważać ehh ja smarowalam twarz retinoidem 2% do ostatniej miesiączki. Niby przez skórę nie są teratogenne. Ale boję się a dziś zapomniałam o tym powiedzieć.
Ehh

A Ty masz ciążę ryzyka tylko przez lrz ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Na razie jeszcze nic nie mam ;) z cisnieniem do wtorku nie wiem zobaczymy co lekarz zadecyduje ale ma luszczycowe zapalenie stawow i 5 lat na silnych przeciwbolowych teraz odstawilam i u mieram z bolu niby mozna paracetamol -ale mi nie pomaga ....albo codeine...ale troche sie jeszcze zastanawiam!
 
reklama
Kodeina jest lekiem kategorii C. Powinna być przyjmowana tylko jeśli korzyści dla matki przewyższają ryzyko dla płodu. Nie powinno się stosować w pierwszym trymestrze ciąży o podczas karmienia piersią.
http://*spam*/artykul/wplyw-lekow-na-prawidlowy-rozwoj-plodu-informacje-dla-pacjentek/2888


Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry