reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Moja na razie stoi, przy 188 cm ważę 71.5 kg kiedy wprowadziłam wagę do aplikacji to pokazało mi ze mam niedowage ale nadrobie na pewno :D co do jedzenia to tez czuje się jak bym mogła zjeść konia z kopytami a jak zaczynam jeść to ledwo ledwo [emoji14]

"Pociesze" Cię ze mnie też ciągnie, lykaj dużo magnezu pomaga trochę i odpoczywaj :) ja miałam owulacje z prawego i tak też mnie ciągnie, czuje go cały czas

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
ha ha ja sie wole nie wazyc ;) w pierwszej ciazy przytylam ponad 24kg...:tak:
 
reklama
Mam 24 lata :-) a badania ze wzgledu na poronienie. Musze tylko do skierowania na badania dolaczyc wypis ze szpitala kiedy wlasnie mialam poronienie. W poprzedniej ciazy tez mialam te badania za darmo :-)
Też mam za sobą poronienie i trochę więcej lat od Ciebie i nie słyszałam o darmowych prenatalnych. Chyba ze myślisz o usg z przeziernoscia karkowa,ktore jest standardowe i obowiązkowe dla kazdej

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
5 lat pracy bez przerwy w NHS ale na roznych stanowiskach I wroznych szpitalach etc...

Hejka, a skad masz taka informacje ile Ci przysluguje, powiedzieli Ci w HR? Sama sie zastanawiam jak to jest, tez pracuje w jednym miejscu juz chyba z 6 lat, na uniwerku w laboratorium, i ja to mam schize, ze jakos tym zaszkodze dzidziusiowi... Chyba bede musiala jednak wczesniej powiedziec szefowi i ludziom z H&S. Poczekam na pierwszy skan i wtedy chyba powiem...
 
Też pierwsze słyszę o darmowych badaniach po poronieniu. Ja miałam test pappa i echo serca płodu, ale ze względu na moją cukrzycę a nie poronienie. Dużo kobiet miałoby darmowe badania z takiego powodu...

Gratuluję bliźniaków :)


Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
W pierwszej ciąży robiłam test pappa ale odpłatnie. Lekarz dał mi wykaz kiedy przysluguje za darmo ale tam nie było poronień. Moje znajome również płaciły choć niektóre były po stracie.
Chyba, że to o czym piszesz to nie w Polsce :) w takim razie nie wiem
 
Cześć dziewczyny, ja też kiepsko śpię, tzn chodzę zmęczona a jak idę spać to zasypiam godzinę, jak się w nocy przebudze to już koniec...
Słuchajcie z om mam 4t + 6 dni, wczoraj robiłam bete czyli 4t+5d ale wydaje mi się ze do zapłodnienia doszło ok 18dc przy cyklach 28 dniowych i moja beta wynosi 802 to chyba ok, co? Robiłam to badanie pierwszy raz więc wolę Was zapytać ;)
 
Hejka, a skad masz taka informacje ile Ci przysluguje, powiedzieli Ci w HR? Sama sie zastanawiam jak to jest, tez pracuje w jednym miejscu juz chyba z 6 lat, na uniwerku w laboratorium, i ja to mam schize, ze jakos tym zaszkodze dzidziusiowi... Chyba bede musiala jednak wczesniej powiedziec szefowi i ludziom z H&S. Poczekam na pierwszy skan i wtedy chyba powiem...
Tak ...to jest panstwowa sluzba zdrowia -kazdemu tak przysluguje mam to jasno w kontrakcie rozpisane :)

aaaaa no I ja w UK jestem ;)
 
Dziewczyny mialam puste jajo plodowe. Pozniej zabieg lyzeczkowania. Nie wiem nie bede sie sprzeczac bede miala usg oraz pobierana krew tak jak w poprzedniej ciazy a to wszystko po 12 tyg. No I poprzednio tez nie placilam
 
reklama
Dziewczyny mialam puste jajo plodowe. Pozniej zabieg lyzeczkowania. Nie wiem nie bede sie sprzeczac bede miala usg oraz pobierana krew tak jak w poprzedniej ciazy a to wszystko po 12 tyg. No I poprzednio tez nie placilam
A w pl czy gdzieś indziej? Pappa darmowe sa dopiero po 35 r.z.
No chyba że płacisz kokosy za wizyty u gin i wtedy nie liczy on już dod. badan. Albo masz jakieś choroby współistniejace. Pl służba zdrowia od tak w wieku 24lat po jednym poronieniu na 100% nie robi drogich badań za free.

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Do góry