reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja wam powiem że mnie tą ciąża stresuje strasznie z pierwszą się tak nie cackalam, pewnie wam tu będę panikować [emoji33]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :) Jestem w pracy po kilku dniach wolnego i meega nie mogę się zorganizować.
Dziś po raz pierwszy jest mi niedobrze :/ Przyszła pani w podeszłym wieku która wylala na siebie chyba pół flakonika perfumy i to ciężkich (klimy nie ma więc duszno) a w torbie miała kiełbasę wiejską... Jej ale mnie zemdliło!
Co do wieku - mam 31 lat.
Witam nowe mamusie :)
 
Ja wam powiem że mnie tą ciąża stresuje strasznie z pierwszą się tak nie cackalam, pewnie wam tu będę panikować [emoji33]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Nie będziesz sama. Przy pierwszej ciąży traktowałam ją jak przygodę z nastawieniem ze wszystko będzie dobrze i praktycznie tak było. Teraz wiem czym to się "je" i że różowo wcale być nie musi. Ale trzeba odganiać od siebie złe myśli i być pozytywnie nastawioną. Podobno dobre nastawienie to więcej niż połowa sukcesu. [emoji2]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkich,
Dolanczam sie do rozmowy. Wlasnie wrocilam od lekarza rodzinenego i dostane pielegniarke i przeswietlenie dopiero w 10 tygodniu, wiec za 6 tyg.... Mieszkam w UK i jestem zalamana. To moja pierwsza ciaza, a mam 32 lata.
 
Witam wszystkich,
Dolanczam sie do rozmowy. Wlasnie wrocilam od lekarza rodzinenego i dostane pielegniarke i przeswietlenie dopiero w 10 tygodniu, wiec za 6 tyg.... Mieszkam w UK i jestem zalamana. To moja pierwsza ciaza, a mam 32 lata.

Witamy [emoji4] Głowa do góry, na pewno wszystko bedzie dobrze [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamusie:) myślę że wszystkie będziemy troszkę panikować ;) ja w tej ciąży mam wrażenie że jestem spokojniejsza i bardziej cierpliwa. W pierwszej ciąży zaraz po pozytywnym teście leciałam na bete i do lekarza a jeszcze nic nie było widać i stres. Teraz zrobiłam dwa testy w swoje imieniny i jak wyszły pozytywne to stwierdziliśmy że czekamy za wizyta u lekarza :rolleyes:
 
Witam wszystkich,
Dolanczam sie do rozmowy. Wlasnie wrocilam od lekarza rodzinenego i dostane pielegniarke i przeswietlenie dopiero w 10 tygodniu, wiec za 6 tyg.... Mieszkam w UK i jestem zalamana. To moja pierwsza ciaza, a mam 32 lata.
Witamy. Powtarzam za przedmówczynią. Wszystko będzie dobrze :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkich,
Dolanczam sie do rozmowy. Wlasnie wrocilam od lekarza rodzinenego i dostane pielegniarke i przeswietlenie dopiero w 10 tygodniu, wiec za 6 tyg.... Mieszkam w UK i jestem zalamana. To moja pierwsza ciaza, a mam 32 lata.
Mam tą samą sytuację . Będzie dobrze

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry