reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Hej
Tez mam często wieczorem [emoji57] własnie w ktorym tygodniu poszlyscie do lekarza ?
Ja mieszkam w niemczech i zadzwoniłam się umówić i Pani zapisała mi dopiero termin na 16 sierpnia [emoji5] czyli to juz bedzie 7 tydzien ciaży.

Agnes
Ja u gin byłam jeszcze przed datą planowanej @ jak na teście widziałam leciutką drugą kreskę. Dostałam skierowanie na b-hcg i usg. Krew zrobiłam 3 dni przed @ a usg mam termin na 10.08 choć miałam zrobić bliżej 15tego ale akurat wyjeżdżam. Kolejna wizyta u gin po 20tym. Liczę ze juz dostanę książeczkę ciążową :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ta aplikacja to faktycznie fajna sprawa - ona jest darmowa? Chyba się skuszę i ja ściągnę :D od rana miałam jakieś problemy z forum - nie mogłam odpowiedzieć i co chwilą wyskakiwal blad:sad:
Ja w grudniu skończę 30l a różnice między dziećmi będę mieć 3 lata i 9 miesiecy:biggrin2:
 
Witajcie dziewczyny ☺ Dolaczam do grona kwietniowek i mam nadzieje, ze juz tak zostanie. W poniedzialek mialam termin @ , domyslalam sie, ze jestem w ciazy, wiec zrobilam tescik. Wyszla blada druga kreseczka Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie dziewczyny [emoji5] Dolaczam do grona kwietniowek i mam nadzieje, ze juz tak zostanie. W poniedzialek mialam termin @ , domyslalam sie, ze jestem w ciazy, wiec zrobilam tescik. Wyszla blada druga kreseczka Pozdrawiam
Witaj Margana. To masz tak samo jak ja :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry