reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej mamuśki . Witam się i ja. Ostatnia @ 22.06 druga ciąża , różnica między dziećmi prawie 10 lat Syn nawet nie chciał słyszeć o rodzeństwie , nie wiem co to będzie
Cześć. Co będzie? Będzie dobrze. :) Często jest tak że mimo początkowego wyparcia takie starsze rodzeństwo jest bardzo pomocne. Nawet chłopcy. Miałam kolegę w podstawówce, któremu urodziła się siostra gdy miał jakieś 13 lat. Z początku obciach, w mniemaniu kolegi, ale później okazał się najlepszym starszym bratem pod słońcem :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Część dziewzyny:) ale dzisiaj naprodukowalyscie a ja mam ostatnio kłopoty z netem:growl: co do lekarza to również mam wykupiony pakiet i bardzo sobie chwalę dodatkowy plus że poza wizytami u specjalistów również badania krwi mam w cenie pakietu:) co do farbowania włosów... w pierwszej ciąży farbowałam teraz też farbuje:tak: rozmawiałam z lekarka przy pierwszej ciąży i powiedziała że teraz są dobre farby i spokojnie mogę farbować. :laugh2:
Witam również nowa mamusię - ja również ostatnia miesiączkę miałam 22.06:D
Miłego wieczoru:)
Produkcja ulatwiona bo aplikacja w komórce przesyła powiadomienia o nowych postach :) Gdybym korzystała z komputera to bym pewnie odpowiedziała raz dziennie a tak... w sklepie, tramwaju, na ulicy...:) czy to już technologiczne niewolnictwo? :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mamuśki . Witam się i ja. Ostatnia @ 22.06 druga ciąża , różnica między dziećmi prawie 10 lat Syn nawet nie chciał słyszeć o rodzeństwie , nie wiem co to będzie
Witamy :) Bedzie dobrze, miedzy mną a moim bratem jest 16 lat różnicy wiec wiem, co mowię ;) na początku syn bedzie mówił, ze nie chce rodzeństwa, ale gdy dzidzi juz sie urodzi wszystko sie zmieni :)
 
O dzięki dziewczyny. Czy któraś cierpi na obrzydliwie uciążliwe wzdęcia ? Wieczorami to mam brzuch jak w 5 miesiącu
Zazdroszczę Wam tych wizyt teraz u lekarzy i USG . Ja mieszkam w UK i muszę czekać jeszcze z 5-6 tyg
 
O dzięki dziewczyny. Czy któraś cierpi na obrzydliwie uciążliwe wzdęcia ? Wieczorami to mam brzuch jak w 5 miesiącu
Zazdroszczę Wam tych wizyt teraz u lekarzy i USG . Ja mieszkam w UK i muszę czekać jeszcze z 5-6 tyg
Hej
Tez mam często wieczorem [emoji57] własnie w ktorym tygodniu poszlyscie do lekarza ?
Ja mieszkam w niemczech i zadzwoniłam się umówić i Pani zapisała mi dopiero termin na 16 sierpnia [emoji5] czyli to juz bedzie 7 tydzien ciaży.

Agnes
 
Ja byłam wczoraj u lekarza i się dowiedziałam , że dostanę list ze szpitala na pierwsze USG ok 11-13 tyg i dopiero po tym położna i książeczkę ciąży ooo . Też sobie aplikacje właśnie zainstalowalam, a co [emoji16]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej
Tez mam często wieczorem [emoji57] własnie w ktorym tygodniu poszlyscie do lekarza ?
Ja mieszkam w niemczech i zadzwoniłam się umówić i Pani zapisała mi dopiero termin na 16 sierpnia [emoji5] czyli to juz bedzie 7 tydzien ciaży.

Agnes

Ja byłam w poniedziałek ze względu na silne bóle podbrzusza ale był to dopiero 3-4 tydzień i jeszcze nic nie było widać prócz malutkiej kropeczki, ktora prawdopodobnie moze cos zwiastować. Kolejny termin mam na 14.08 i mam nadzieje, ze juz bedzie cos widać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry