reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

U mnie zwolnilo się miejsce u gin. Miałam iść po 20 a pójdę tuż po wizycie na usg. 11.08...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ,a macie już jakieś objawy poza bólem piersi i zmęczeniem?Ja dziś zaczęłam 5.4 tc i trochę się martwię ,ze nie mam dużo objawów.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie mam mnie się zdaje poza wzdęciami , piersi mnie bolą ale tak jak by od zewnętrznej strony i ciągnie brzuch czasami tak od jajników

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaa i zdaje mi się że mam wręcz więcej energii [emoji33] i kiepsko sypiam

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ,a macie już jakieś objawy poza bólem piersi i zmęczeniem?Ja dziś zaczęłam 5.4 tc i trochę się martwię ,ze nie mam dużo objawów.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom

Mam dokładnie te same objawy co Ty tylko do tego mam jeszcze bóle podbrzusza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie mam mnie się zdaje poza wzdęciami , piersi mnie bolą ale tak jak by od zewnętrznej strony i ciągnie brzuch czasami tak od jajników

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak miałam na początku ,ale już te bóle są sporadyczne.Jak dużo chodzę to mnie zaboli czasem i do tego dół pleców.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joabab mam tak jak ty takie uczucie ciągnięcia. Dziwne napady energii i codziennie bez zegarka budzę się tuż po 5. Ale zdarzają się momenty w ciągu dnia jakby mi ktoś baterie wyjął i strasznie chce mi się spać. Lekkie nudności mam i zawroty głowy. Ale sama nie wiem czy to wszystko przypisywać ciąży czy także beznadziejnej pogodzie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja póki co mam luzik,do pracy chodzę na później , syn na wakacjach w Pl u dziadków , ale jak się zacznie szkoła to oloboga [emoji33] mam nadzieję że nie będę wymiotować ani nic z tych rzeczy bo mnie to do lękow doprowadza. W pierwszej ciąży z tego co pamiętam miałam mdłości trochę i zywilam się.miesiac mandarynkami na śniadanie , bo jak zjadłam parówkę to zwymiotowalam i już później więcej nie próbowałam czegoś innego [emoji23]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję wszystkim za mile słowa... Po prostu 6 tygodni to bardzo dlugo, a my z mężem ( szczególnie ja chciałabym wiedzieć) czy dzidziuś sie dobrze rozwija. Czy ktoś wie czy mozliwe jest w UK zrobienie prywatnie BETA?
 
Do góry