reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
U mnie jak nie ma pomysłu to zawsze kombinuje coś z makaronem. Wystarczy ugotowac i zrobić jakiś szybki sos. Mojemu bardzo smakuje makaron a'la carbonara :)
 
Czesc dziewczyny. Ja wlasnie z mezem ululalam swojego dzieciaczka I dzis leniuchujemy w lozku ile sie da. Wczoraj bylam na wizycie zz racji tego ze nie pamietam kiedy mialam ostatni okres to moja gin wyliczyla ze z usg to 5 tydz 5d I widzialan juz serduszko. Pukalo jak dzwon. Dostalan skierowanie na badania na za miesiac I musze umowic sie na prenatalne z racji tego ze mi sie naleza bo moja pierwsza ciaza skonczyla sie poronieniem. Poza tym mam brac witaminki kwas I magnez. To milego leniuchowania dla was :-)
 
Jedno i drugie i to czekanie na wizytę, jestem w Norwegii, a tu chyba jeszcze bardziej lajtowe podejście niż w UK[emoji52]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
To wspolczuje....

w pierwszej ciazy latalam prywatnie z ciekawosci a teraz sie chyba przelece bo cos mi sie zdaje ze jest nie tak...nawet sie zastanawiam czy dzis lub jutro gdzies nie podskoczyc ale to dopiero 4t5d lub 6d
 
To wspolczuje....

w pierwszej ciazy latalam prywatnie z ciekawosci a teraz sie chyba przelece bo cos mi sie zdaje ze jest nie tak...nawet sie zastanawiam czy dzis lub jutro gdzies nie podskoczyc ale to dopiero 4t5d lub 6d
Ja tez w tej ciąży nie będę żałował na prywatne wizyty, trudno nie pojedziemy na wakacje ale ja będę spokojniejsza

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zawsze się dziewilam jak oni mogą mieć tako stosunek do ciąży ;/ przecież to nowa istota która czasami bez pomocy medycznej nie da rady... na wszystko paracetamol i do tego brak możliwości iścia na zwolnienie juz nie mowie tutaj o całej ciąży ale chociaż pierwszych 3 miesięcy które się naprawdę istotne dla płodu....

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)
I znowu zaczynam się martwić :/ u Was w 4 tygodniy widać pęcherzyk a u mnie w 7 też tylko pęcherzyk było widać :( Jutro miałam mieć wizytę u innego kekarza ale odwołał ją więc kolejny tydzień czekania :/

Odnośnie bezsenności, w pierwszej ciąży gdzieś w połowie znalazłam coś co mi pomaga. Nocami wierciłam się z boku na bok, przeglądałam neta i nie spałam. Filmy ASMR :) niektórzy z tego się śmieją, ale w moim przypadku pomagają się wyciszy i często zasypiam w trakcie filmiku. Trzeba poszukać tego który odpowiada bo jest ich masa. Ja mam 4 ulubione kanały na Youtube, reszta mi nie pomaga.
Dzieki nawet nie wiem co to ale sprawdze ;)
 
reklama
Czesc dziewczyny. Ja wlasnie z mezem ululalam swojego dzieciaczka I dzis leniuchujemy w lozku ile sie da. Wczoraj bylam na wizycie zz racji tego ze nie pamietam kiedy mialam ostatni okres to moja gin wyliczyla ze z usg to 5 tydz 5d I widzialan juz serduszko. Pukalo jak dzwon. Dostalan skierowanie na badania na za miesiac I musze umowic sie na prenatalne z racji tego ze mi sie naleza bo moja pierwsza ciaza skonczyla sie poronieniem. Poza tym mam brac witaminki kwas I magnez. To milego leniuchowania dla was :-)
Bezpłatne prenatalne ze względu na jedno poronienie? Chyba za względu na wiek?

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Do góry