reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dobry kobiety . Mnie się chyba poranne mdłości zaczęły jednak , nie lubię tego i mnie to stresuje że gdzieś zwymiotuje .
Ja przełożyłam moja wizytę z położna na 4 września .
Ja Om ostatnia miałam 22 czerwca , ale do zapłodnienia doszło 13 albo 16 lipca bo tylko wtedy się nie zabezpieczaliśmy
To co ? Już gdzie 7 tydzień by mi szedł ?

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie zawsze ciąże liczy się od om, wiem bo obie mogę ciąże były ustalane na podstawie usg, bo wg om corke np musialabym miec wywolywany porod dwa tyg przed porodem,bo owu mialam w 30dniu

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017

Dobry kobiety . Mnie się chyba poranne mdłości zaczęły jednak , nie lubię tego i mnie to stresuje że gdzieś zwymiotuje .
Ja przełożyłam moja wizytę z położna na 4 września .
Ja Om ostatnia miałam 22 czerwca , ale do zapłodnienia doszło 13 albo 16 lipca bo tylko wtedy się nie zabezpieczaliśmy
To co ? Już gdzie 7 tydzień by mi szedł ?

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Dlatego pytam jak dlugie cykle sa i czy sa regularne bo to wtedy tez sie inaczej liczy bo inaczej wychodzi jak ktos ma 28 dniowy cykl a inaczej jak ktos ma 40 dniowy cykl dlatego @majorka1988 pytalam dwa razy jak dlugie mialas cykle [emoji6]
@joabab a ty jak dlugie cykle mialas przed ciaza?
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dlatego pytam jak dlugie cykle sa i czy sa regularne bo to wtedy tez sie inaczej liczy bo inaczej wychodzi jak ktos ma 28 dniowy cykl a inaczej jak ktos ma 40 dniowy cykl dlatego @majorka1988 pytalam dwa razy jak dlugie mialas cykle [emoji6]
@joabab a ty jak dlugie cykle mialas przed ciaza?
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to wiem, dlatego też napisałam ze w 5tyg jestem,a nie 7 jak sugeruje om. Na Twoje pytanie odpowiedzialam dawno,piszac ze owu mnialam w okolicach 23-25dnia cyklu

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
32-33 dni gdzieś

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
To i tak musial ci sie wydluzyc cykl ale najwazniejsze ze z dobrym skutkiem [emoji5]
Ja to wiem, dlatego też napisałam ze w 5tyg jestem,a nie 7 jak sugeruje om. Na Twoje pytanie odpowiedzialam dawno,piszac ze owu mnialam w okolicach 23-25dnia cyklu

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
A robilas testy owu? Monitoring? Ja tak tylko pytam jak cykle byly przed ciaza czyli nie ostatni okres tylko. A 7 to i tak ci na poczatku obliczjaa lekarze potem jak sie pojawi serduszko to będziesz miala przesuniete te tygodnie ciazy. Na poczatku poki nic nie ma z om wychodzi 7 tydzien potem gin ci wyznaczy taki jaki powinien byc bo tak naprawde dokladnie nie wiesz kiedy owu byla chyba ze masz monitoring. A kiedy Ci testy pozytywne wychodzily? Tez zalezy kiedy zagniezdzenie bylo. Ja tego nie pisze jakos zlosliwie bo widze ze tak to odbierasz tylko mnie dziwi ze w 3 tyg cos widac ale jak ty mowisz 3 tydz to na moje to jest 5 tydz to juz bym sie zgodzila.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Idę do roboty , trzymajcie kciuki żebym nie zygla bo aż mam odruch wymiotny

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Nie daj sie [emoji6] [emoji110]
Hej. Można dołączyć? Tez mam termin na kwiecien. Prawdopodobnie 16.04. Cykle zawsze regularne po 28 dni wiec owu jak w zegarku. Mam 11 miesięczna córkę z września 2016 o którą staraliśmy się 3 cykle a teraz udało się już za pierwszym. Wciąż nie mogę uwierzyc
Gratulacje i witaj [emoji5] Mi wychodzi na 15 kwietnia [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry