reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Witam a jak to jest z tymi wymiarami pecherzyka? Sa jakies normy? Ja w zeszlym tyg w piatek byl wtedy 4t5d mialam usg i byl widoczny pecherzyk o wym gsd1: 0.751, gsd2: 0.688 ? Okres byl 9 lipca ?

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam a jak to jest z tymi wymiarami pecherzyka? Sa jakies normy? Ja w zeszlym tyg w piatek byl wtedy 4t5d mialam usg i byl widoczny pecherzyk o wym gsd1: 0.751, gsd2: 0.688?

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze masz, nie przejmuj się. U każdej w innym tempie rosnie

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Mi nie był w stanie odpowiedzieć czy na bank jest w macicy już. Tego nie widział, albo jeszcze nie byl??? Jest to możliwe??
Mówił że jestem w ciazy ale nie zagwarantowal że to ciąża prawidłowa tzn nie pozamaciczna. Ale mówił żeby się nie martwić bo to normalne co mowi..

Miałam usg dopochwowe.

Rozumiecie? Bo ja tak średnio.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
A Ty kochana kiedy mialas ostatnia @? Ale jak to nie wie czy nie pozamaciczna? A robilas test przed wizyta albo bete? Bo jak wyszlo pozytywne to chyba powinno juzndojsc do zagniezdzenia i powinien wiedziec czy jest wewnatrz czy pozamaciczna [emoji33] [emoji33]
Napewno nie, bo 10.08 był tylko pecherzyk, i nic więcej, a powinno gdyby byl z om dobrze

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
No ale ciaze sie liczy na poczatku z om oczywiscie moze potem odbiegac z ta z usg ale to tydzien max. Jak dlugie masz cykle?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam a jak to jest z tymi wymiarami pecherzyka? Sa jakies normy? Ja w zeszlym tyg w piatek byl wtedy 4t5d mialam usg i byl widoczny pecherzyk o wym gsd1: 0.751, gsd2: 0.688 ? Okres byl 9 lipca ?

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana na tak wczesnym etapie ciezko okreslic naprawde nawet na usg lekarzom ciezko to zmierzyc trzeba jeszcze ze 2 tyg poczekac i bedzie ok [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A Ty kochana kiedy mialas ostatnia @? Ale jak to nie wie czy nie pozamaciczna? A robilas test przed wizyta albo bete? Bo jak wyszlo pozytywne to chyba powinno juzndojsc do zagniezdzenia i powinien wiedziec czy jest wewnatrz czy pozamaciczna [emoji33] [emoji33]

No ale ciaze sie liczy na poczatku z om oczywiscie moze potem odbiegac z ta z usg ale to tydzien max. Jak dlugie masz cykle?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
12 lipca om. Robiłam test 4 dni przed miesiączka i wyszedł pozytywny.

(Clearblue mozna sprawdzać już 6 dni przed miesiączka, ale w 4 jest już powyżej 99% i nie był to mocz ranny a popoludniowy)

Bety nie robiłam bo jestem w Niemczech i u nas się jej nie robi [emoji16] tzn lekarz pewnie mi zrobił.
założył mi też już książeczkę ciążowa czyli coś musi być na rzeczy.
Dowiem się za 1,5 godziny wszystkiego...ehhh brzuch mnie boli już chyba że strachu

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
12 lipca om. Robiłam test 4 dni przed miesiączka i wyszedł pozytywny.

(Clearblue mozna sprawdzać już 6 dni przed miesiączka, ale w 4 jest już powyżej 99% i nie był to mocz ranny a popoludniowy)

Bety nie robiłam bo jestem w Niemczech i u nas się jej nie robi [emoji16] tzn lekarz pewnie mi zrobił.
założył mi też już książeczkę ciążowa czyli coś musi być na rzeczy.
Dowiem się za 1,5 godziny wszystkiego...ehhh brzuch mnie boli już chyba że strachu

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie no ty dobrze liczysz bo mi tez wychodzi 4t6d a moze naprawde ta owulacje mialas wczesniej czy cos albo jakos ten maluch sie szybko zagniezdzil bo tak mu sie spieszylo [emoji5] ja sprawdzalam tez clearblue tym digital z okresleniem daty zaplodnienia i jest ok [emoji5] ale strasznie drogi. Ja mieszkam w UK ale mi tu moja rodzinna zrobila bete az sie zdziwilam. Ale tylko jedna bo mowila ze nie ma sensu powtarzac [emoji20]

Trzymam kciuki za wizyte nie stresuj sie bo to maluchowi nie pomaga [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie no ty dobrze liczysz bo mi tez wychodzi 4t6d a moze naprawde ta owulacje mialas wczesniej czy cos albo jakos ten maluch sie szybko zagniezdzil bo tak mu sie spieszylo [emoji5] ja sprawdzalam tez clearblue tym digital z okresleniem daty zaplodnienia i jest ok [emoji5] ale strasznie drogi. Ja mieszkam w UK ale mi tu moja rodzinna zrobila bete az sie zdziwilam. Ale tylko jedna bo mowila ze nie ma sensu powtarzac [emoji20]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zapłaciłam za ten digital 7 e.
Zobaczymy już za parę chwil co i jak. Ehhj

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie no ty dobrze liczysz bo mi tez wychodzi 4t6d a moze naprawde ta owulacje mialas wczesniej czy cos albo jakos ten maluch sie szybko zagniezdzil bo tak mu sie spieszylo [emoji5] ja sprawdzalam tez clearblue tym digital z okresleniem daty zaplodnienia i jest ok [emoji5] ale strasznie drogi. Ja mieszkam w UK ale mi tu moja rodzinna zrobila bete az sie zdziwilam. Ale tylko jedna bo mowila ze nie ma sensu powtarzac [emoji20]

Trzymam kciuki za wizyte nie stresuj sie bo to maluchowi nie pomaga [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
też trzymam kciuki ;) daj znac jak już bedziesz po wizycie !
 
Ja zapłaciłam za ten digital 7 e.
Zobaczymy już za parę chwil co i jak. Ehhj

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Bedzie dobrze ja mam stresa bo bylam w 4t2d i nie bylo jeszcze nic widac tylko cos co by moglo byc pecherzykiem. Ale ja mysle ze u mnie do zagniezdzenia doszlo pozniej bo w czwartek 3.08 (26dc) slabo sie czulam prawie zemdlalam i bylo mi niedobrze a dopiero na drugi dzien rani wyszedl mi cien [emoji5] wiec moglo jeszcze nic nie widac [emoji20]
A za ten digital zaplacilam £13 za dwa [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry