reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Zanim się ogarnę na forum mam do Was pytanie. Jestem w 17 tyg ciąży, w środę byłam u lekarza i wszystko było ok a od wczoraj czuje dziwne ciągnięcie w dole brzucha. Nie bolesne, nie skurcz, trudno to ubrać w słowa.. Może któraś z Was miała coś podobnego. Nie wiem czy gnać do lekarza czy to jakieś normalne objawy ciąży..
 
Zanim się ogarnę na forum mam do Was pytanie. Jestem w 17 tyg ciąży, w środę byłam u lekarza i wszystko było ok a od wczoraj czuje dziwne ciągnięcie w dole brzucha. Nie bolesne, nie skurcz, trudno to ubrać w słowa.. Może któraś z Was miała coś podobnego. Nie wiem czy gnać do lekarza czy to jakieś normalne objawy ciąży..

Kochana pisz proszę w tej grupie, tam jesteśmy wszystkie :)
LINK: https://www.babyboom.pl/forum/temat/kwietniowe-mamy-2017-forum.80503/page-573#post-14553948
Ja od siebie mogę dodać, że na takie ciągnięcia lekarz kazał mi brać 2 nospy, jak przechodzi to jest ok, jak nie to do lekarza :) Raz sama spanikowałam takimi bólami, pojechałam na IP - niepotrzebnie :)
 
reklama
Do góry