reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Kroisz dużą cebule w dużą kostkę i zasypujesz cukrem. Sporo tego cukru tak żeby każda kostka była w nim otoczona. I w sloik.
Po 2 godzinach jest już sok.
Jak jestem chora to robie więcej cebuli w litrowy sloik, dość często trzeba to popijać żeby był efekt.

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom

dzieeekujeee za chęci ;* ale już z poradą April7 sobie poradziłam i od 12 stoi na nasłonecznionym parapecie i czekam az bede mogla pic :)
 
reklama
Hej dziewczyny,z tą miłością to nie chodzi mi oto że nie bede umiała "podzielić" jej na jedną jszcze osóbke.W poprzednich ciażach to gdy tylko sie dowiedziałam to czułam ogromna radośc i euforię.Teraz jest inaczej zupełnie,może dlatego że nie planowalismy juz potomstwa.Mieliśmy plany, abym za kilka miesiecy mogła dojechac do męza i iśc w Belgii do pracy.W terazniejszej sytuacji jest to raczej niemożliwe.Po pierwsze nie wyobrazam sobie ciązy i porodu w obcym kraju,po drugie nie umiem oddac kilkutygodniowego dziecka pod opieke komuś obcemu.Zawsze przez 2-3 latka zajmowałam sie osobiście moimi dziecmi.Boję sie ,że po prostu ta zmiana planów odbije się na relacji z maleństwem.Lubiłam miec wszystko zaplanowane i kazda ciąza była taka ,a teraz zonk...Ale po prostu teraz musze w głowie te plany poprzesuwac,nie ma innego wyjscia.


To normalne że są obawy jak plany nagle przerywa taka niespodzianka :)
Nas też ciąża troszkę zaskoczyła... z początkiem września też nam wszystko stanęło na głowie.
Ja myślę dokładnie jak ty, plany trzeba pozmieniać i zobaczyć co los przyniesie.
Może pomyślisz że to głupie, jak się patrze z perspektywy czasu to wszystko co przychodziło w efekcie końcowym miało sens. Często w moim życiu były to radykalne i wszystko odwracające do góry nogami zmiany ... w efekcie wszystko wychodziło na dobre a nawet na lepsze ;)
 
Dziewczyny czy w ciąży można pic herbatę z cytryną? Ja bardzo lubie i piję a słyszałam to i owo i teraz już nie wiem...:eek:
 
Podobno czarnej tak jak kawy nie ... tylko wiesz co nam wolno :) ;)
Ja za zgodą lekarza pije kawę, nie jak przed łycha do zupy czarnej sypanej, tylko mała płaska i 2/3 to mleko.
Wiec chyba herbatę tym bardziej, słabą można
 
Dziewczyny czy w ciąży można pic herbatę z cytryną? Ja bardzo lubie i piję a słyszałam to i owo i teraz już nie wiem...:eek:
A dlaczego nie?
Odpowiem tak- A jeśli napiszę ci że można to będziesz ją piła? To jest forum. Jeden napisze możesz, drugi nie. Jeśli chodzi o leki i ktoś napisze mi że nie można to się wstrzymam ale herbata z cytryną?:szok: Ja cały czas piję herbata +imbir+cytryna. Ciekawe czy ktoś wyskoczy z Alzhaimerem:rofl2:
 
To ja chyba jestem dziwna, na badanie z mężem poszłam jedno, wszedł gdy już było usg, na inne badania wyszedł. Nie rodzilam z nim. Teraz też pewnie nie będzie przy porodzie ze mną. Oboje mamy taki pogląd, więc nie ma problemu ;) dla mnie on za bardzo przeżywa, a mnie to denerwuje.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie nowe dziewczyny!

Ciekawa1234 niestety nie wiem, co Ci napisać...nie byłam nigdy w takiej sytuacji, ale wydaje mi się, że drugie puste jajo to nie powód do niepokoju. Ono prawdopodobnie samo się "zutylizuje" a rosnący dzidziuś nawet tego nie poczuje.

Chiling nie jesteś dziwna, są na ten temat mieszane opinie. Jedne rodzące chcą żeby ich partnerzy byli przy nich, inne sobie nie życzą i to jest naturalne. Ważne, żeby nikogo nie zmuszać, bo to podobno grozi traumą :D

Ech, powiedziałam w pracy że to mój ostatni dzień (współpracownikom). Reakcja: "aha." nawet wzroku nie podnieśli... no normalnie jak zgniłe jajo mnie traktują. Ale trudno, za godzinę już wychodzę stąd i więcej ich nie zobaczę (oby!).
 
Ja piję słabą herbatę z cytryną i miodem, rano do śniadania jak znalazł :D

w57vskjog7p17owg.png
 
reklama
Witam wszystkie nowe dziewczyny!

Ciekawa1234 niestety nie wiem, co Ci napisać...nie byłam nigdy w takiej sytuacji, ale wydaje mi się, że drugie puste jajo to nie powód do niepokoju. Ono prawdopodobnie samo się "zutylizuje" a rosnący dzidziuś nawet tego nie poczuje.

Chiling nie jesteś dziwna, są na ten temat mieszane opinie. Jedne rodzące chcą żeby ich partnerzy byli przy nich, inne sobie nie życzą i to jest naturalne. Ważne, żeby nikogo nie zmuszać, bo to podobno grozi traumą :D

Ech, powiedziałam w pracy że to mój ostatni dzień (współpracownikom). Reakcja: "aha." nawet wzroku nie podnieśli... no normalnie jak zgniłe jajo mnie traktują. Ale trudno, za godzinę już wychodzę stąd i więcej ich nie zobaczę (oby!).
Nie przejmuj się, niech spadają :) Ważne, że Ty jesteś najszczęśliwsza na świecie, a innym nic do tego :D Odpooooczniesz sobie, fajowo [emoji16]

w57vskjog7p17owg.png
 
Do góry