reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Hejka:-) czytam was w miarę na bieżąco ale sił brakuje na opisywanie. Obiecuję że się poprawię jak tylko będę miała mniej pracy:-)

Milkchocolate mnie też często ciągnie w jajnikach. Pisałam do mojego ginekologa i powiedział że to normalne. Zauważyłam że właśnie jak cały dzień w pracy jestem to mnie bardziej boli a jak mam wolne i staram się leżeć to prawie wcale.

U mnie objawy to mega bolące i wielkie piersi i wczoraj już mnie porządnie mdliło ale to trwało ze dwie godziny może tylko. Już się nie mogę doczekać wizyty...oby tylko wszystko było dobrze.
 
Hej dziewczyny!
Od wczoraj wieczorem zaczal nie pobolewac brzuch.. Tak jakby klucie jajnika, nie jest mocny ale odczuwalny, powinnam sie martwic?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
W ostatniej ciąży miałam okropne klucia było wszystko ok. Teraz tez kłuję i pobolewa głównie jak jak się przemecze (byliśmy ostatni tydzień w górach jak wracaliśmy z Morskiego Oka trochę pobolewal ale wtedy robiliśmy przerwy). Lekarz powiedział mi tak wszelkie klucia pobolewania i plamienia są ok, źle jest kiedy wystąpi krwawienie.
Faktycznie u mnie ciężko z odpoczynkiem. Mąż wyjechał na 3 dni ja sama z małym, najgorsze jest podnoszenie go 13 kg trochę zaczyna ciążyć. Wczoraj po pracy chciało mi się mega spać, ale miałam na to okazję dopiero o 21 jak mały poszedł spać :(

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie prawie caly dzien boli z krotkimi przerwami brzuch. Gin powiedziala ze to zarodek rosnie a macica nie nadarza za nim. Dlatego twardnieje i boli. Byle do wizyty.
 
Uspokoilyscie mnie w takim razie:-) w terminie miesiączki to mnie mega bolało a teraz już coraz mniej mimo wszystko czuję to podbrzusze tak jakby jajniki właśnie.

Beacia duży synek! Ja jak do siostrzenicy jadę to też się staram jej nie nosić. 14 kg waży więc sporo.

Wizytę mam w 6+0 myślicie że zobaczę coś więcej oprócz pęcherzyka? Miałam późno owu więc na serduszko się nie nastawiam.
 
Dziewczyny, mam lekarza dopiero 5.09 i bedzie to pierwsza wizyta. Jakie badania zrobic na pierwszy raz? Txoxo, cytomegalie, Hiv, morfologie i co jeszcze? Mocz tez sie bada?
 
Jagoda Cyntia ma rację na własną rękę nie musisz robić badań. Lekarz sam Ci zleci na wizycie wszystko.

Ja zawsze śpioch byłam a teraz o godz. 20.30 już śpie:-) oczy mi się od 19.00 same zamykają.
 
reklama
Allysa87 w porządku, musiałam zapytać, bo głupio się poczułam ;)

Angelikaa tak spokojnie, jakosc sprzetu i oko badajacego ma na poczatku duuuze znaczenie. Czesc osob przed skonczeniem 6 tgc juz widzi serduszka a inne nawet nie maja za bardzo widocznego pecherzyka w tym momencie. Mniej wiecej z tego co widze tak do 7-8 tygodnia powinno hyc na usg widoczne juz wszystko, co potrzeba attachFull769493 takze trzeba cierpliwosci choc wiem doskonale jakie to trudne zwlaszcza gdy sie wie ze niektore jiz na tym etapie zobaczyly to na co ky czekamy attachFull769492 sama w 5tgc zobaczylam pecherzyk i teraz odliczam dni do usg planowo w 7tgc zeby zobaczyc serduszko attachFull769494
ja w 6t2d zobaczyłam tylko pęcherzyk, a 2 tygodnie później 1,6cm szczęścia :)

E nie
emoji12.png
ani noc ani podróż
emoji12.png
w wlasnym lozku w domu
emoji23.png
nasze obie dzidzie poczęty zostały na urlopie nad morzem :p już się boję następnych wakacji :p :D

Hej dziewczyny!
Od wczoraj wieczorem zaczal nie pobolewac brzuch.. Tak jakby klucie jajnika, nie jest mocny ale odczuwalny, powinnam sie martwic?
też mnie jajniki kłuły, ale teraz w 10tc już przeszło, w 1 ciąży też tak było, więc nie ma co się martwić ;)

Wizytę mam w 6+0 myślicie że zobaczę coś więcej oprócz pęcherzyka? Miałam późno owu więc na serduszko się nie nastawiam.
trzymam kciuki za serduszko :)
 
Do góry