reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Antus ja jeszcze nie wyzdrowialam do konca, ale Corcia cale szczescie sie nie zarazila. A miala okazje bo ostatnio przy bezdechu w panice dmuchnelam jej w buzie :/
 
reklama
My dziś po szczepieniu na rota i 5w1 i 500 zeta nie moje... Co dziwne, młody tydzień temu ważony w poradni w Opolu miał 6400g a dziś u mojej lekarki 6030g chyba gdzieś mają źle wytarowaną wagę....
 
Annika, to Mały rośnie jak na drożdżach :) faktycznie, tylko ubranek szkoda. Pisz, jak synek czuje się po szczepieniu. Mam nadzieję, że żadnych odczynów nie będzie.
Antus, nie przejmuj się, jest nas mniej niż na początku, ale nadal sporo ;) ja też mam czasem problem z przypomnieniem sobie, u której chłopiec, u ktorej dziewczynka, o imionach nie wspomnę :)
 
O super, ze chrzciny udane, my jeszcze terminu nie mamy. Myśleliśmy żeby w 3 miesiący chrzcić. Dobrze, ze piszesz o tym noszeniu, nie oddam nikomu do noszenia.

Nasza Lili bardzo dziwnie śpi, jak się budzę to ona śpi w poprzek łóżeczka. Kopie na śpiocha raczkami i nózkami, strasznie się pręży. Dziewczyny co robić? Mówiłam pediatrze to powiedział, że pewnie jej za gorąco, dzisiaj spała w cienkim bodziaku i dalej to samo. Co mam robić?

Mamy też od tygodnia bardzo luźne stolce, ale nie ma tak śluzu wiec to podobno nie biegunki, pediatra też machnął ręką. Nie wiem czy ja panikuje, czy pediatra olewa wszystko.
Mamy też kropki na policzkach i taką łuszczącą sie skórkę w brwiach :(
Mała je bebilon HA i moje mleko, ja nie jem już żadnyh pochodnych mleka :( i nic sie nie poprawia :(
Może są jakieś badania? Moze to skaza białkowa? Co robić?
 
Miladyyy a czemu skaze podejrzewasz? Wysypka to pewnie tradzik, a skora w brwiach to ciemieniucha, troche oliwki, wyczesac i powinno zejsc.

ania50 daj znac cos więcej co u Was :)
 
Milady chciałam napisać Ci to samo co Martita. Moja Majka miała od zawsze kropki na policzkach. Pediatra powiedziała, że musi się przyzwyczaić organizm do alergenów, ale na wszelki wypadek wysłała nas do alergologa. Alergolog powiedział to samo, że u tak małego dziecka nie można mówić o alergii. I czekać mieliśmy do 2 roku życia. Maja ma 2 lata i 8 miesięcy i gładziutkie policzki dajcie sobie troszkę czasu.
 
Co do spania, to moja chrześniaczka od zawsze rzucała się po łóżku. Jak miała miesiąc to wierzgała nogami i sapała a teraz śpi jak aniołek w jednym miejscu i nawet się nie kręci. Wyrosła z tego. Teraz ma 4 latka.
 
Niestety idą nam już też ząbki... Są dwie białe kreseczki na dolnym dziąśle ale jeszcze się nie przebiły. Mały od wczoraj bardziej marudny i rzadszą kupę robi. Na noc dałam mu syrop i śpi teraz spokojnie. Od śliny dostał wysypki na brodzie i mało nie zje swoich piąsteczek, tak mu dokucza.
 
reklama
Co do spania, to moja chrześniaczka od zawsze rzucała się po łóżku. Jak miała miesiąc to wierzgała nogami i sapała a teraz śpi jak aniołek w jednym miejscu i nawet się nie kręci. Wyrosła z tego. Teraz ma 4 latka.
U mnie na odwrót ;) do 2r.ż. Julka spała spokojnie a teraz tak tańczy przez sen na łóżku, że zdarzyło raz, że spadła...
 
Do góry