reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Kitki ja mysle, ze to Dawid uciska i stad ten bol.
A Ty jutro stawiasz sie juz do szpitala?

ania1982 zacznij liczyc czy skurcze sa regularne i zobacz czy sie nasilaja. Mozesz wziac nospe, jezeli po niej skurcze sie niw wycisza to prawdopodobnie to to.
 
reklama
No właśnie takie dziwne są. Potrafi być kilka godz bez żadnego napięcia i nagle przez 3 godz takie minuta napięcia dwie przerwy i takie promieniowanie do dołu i paraliż nóg
 
Tak dziewczyny jutro ide do szpitala na szczescie. A w czw nasz wielki dzien[emoji2]

Kuzwa tak mnie boli ze sie ruszyc nie moge ale to chyba rzeczywiscie tak jak mowicie od ucisku bo boli tez czasami biodro. I spojenir czasami pobolewa wyraznie czuje jak maly tam glowke pcha. I lapie mnie jakby skurcz w lydce. Wzielam 2asparginy i leze. Jak nie przejdzie to moze apap wezme.
Mam nadzieje ze to nic z dzieckiem ze przeplywy ok itd bo ja to wiadomo wytrzymam. Ale schizuje co[emoji4]
 
Klaudyna dziękuję za rady :) cudowne masz pociechy. Z Anią jest o tyle ciekawie ze ona bardzo nie lubi być noszona ani leżeć na brzuchu. Nie ma opcji żeby pospała sobie leżąc na mnie - w szpitalu owszem ale już z tego "wyrosła".
Pediatra nam wczoraj powiedział ze ma mniej jeść bo w miesiąc przybrała kilogram i wzdęcia są pewnie z przejedzenia. Tylko nie mam pojęcia jak tego dokonać, jak jest głodna to pluje smoczkiem przez pół pokoju i musi dostać jeść bo nic ja nie uspokaja. I nie chodzi tylko o ssanie piersi bo ona autentycznie zjada. Głodzilla po prostu :)

Kitki ja też myślę że ten ból w pachwinie to dlatego że mały uciska albo coś się tam jeszcze naciąga. Mnie pachwiny jeszcze po ponad miesiącu od porodu pobolewaja.
 
Mój synuś też mniej śpi i coraz częściej domaga się noszenia na rękach. Troche szkoda mi Majki bo widzi cały czas Antka na rękach u mamy, ale jest wyrozumiała i jak Antek płacze to mówi, że Antka boli brzuszek
 
Kitki ja już nie pamiętam tych bóli z ciąży więc nie doradzę ale dobrze że jutro już masz ten szpital to się uspokoisz a w czwartek już będziesz tulić Dawidka :)
ania to pewnie jakieś przepowiadacze bo jeszcze są rzadkie
U nas też nocka spoko ale dlatego że wybudziliśmy go o 19 bo znów spał dużo w dzień. Od 19 kąpanie, jedzenie i siedział z nami do 22. Dopiero po 22 usnął, wstał o 3 na szybkie papu i spaliśmy jeszcze do 6 :) Także tak by nam mogło zostać :D On potem też siedzi od tej 6 do ok 8 do wyjścia z domu do przedszkola a potem to już prawie cały dzień śpi z przerwami na jedzenie. Jak Damian wraca specjalnie go trzymam w salonie przy nas ale jego nawet nie rusza że Damian skacze i gada :) I tak chce spać :D
 
reklama
Mój kruszek :-) noc okropna, mała nie chce ssać, a ja mam mnóstwo pokarmu..
Chyba dziś wychodzimy, ja już na nogach po cc!
 

Załączniki

  • rps20160419_085326.jpg
    rps20160419_085326.jpg
    41,4 KB · Wyświetleń: 90
Do góry