reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
A tu moje dwa szczęścia :)
 

Załączniki

  • P4184416.jpg
    P4184416.jpg
    732,1 KB · Wyświetleń: 115
Dziewczyny ale dzis duzo cudnych zdjec. Wszystkie dzieciaczki cudne i te male i te wieksze! Same slodziaki na naszym forum[emoji1]

Klaczek - ja tez sie troche obawiam jak czytam wpisy dziewczyn. Z cora nie mialam wiekszych klopotow. Dalam jesc z butli odlozylsm i spala w lozeczku w nocy a w dzien na kanapie w pokoju zawinieta w rozek. Albo spala albo sobie grzecznie lezala. Nie nosilam. Nie bujalam. Nie musialam przy niej non stop siedziec. Teraz doceniam jaki luz mialam. Boje sie ze jej braciszek z nawiazka nadrobi za siostre bo pn w brzuchu juz matce terror narzuca i to taki az czasami swieczki mam w oczach z bolu
 
Aniabuu wielkie gratulacje!!! Czekamy na zdjęcie. A Ty jak się czujesz?

Kitki nie ma co się martwić na zapas :) Tak czy siak dasz radę :)

Martita a twój mąż już zdrowy? A Julia też chora? Bo coś pisałaś że z katarem wróciła z przedszkola?
 
Kitki to ja mam - póki co (odpukać) na odwrót :D z Damianem miałam przeboje najpierw szpital, strach o dziecko, stresy a potem w domu 4msc kolek a Dominik to właśnie tak jak piszesz ze z cora mialas gdzie akurat jest to tam usnie problemu z brzuszkiem nie ma jedyne co to śpi więcej w dzień niż w nocy i to musze mu przestawić jakoś.
 
reklama
Ania12344, wow, to już dwa miesiące :) Zgaduję, że ten po prawej, w żółtych spodenkach, to Wojtuś. Troszkę mniejszy, ale ogólnie ładnie rosną chłopcy :)

Aniabuu, gratulacje :) i witamy Julcię :) A na liście kwietniowych mam wypatrzyłam, że u Ciebie miała być Gaja :unsure:

Schauma, to trochę w końcu pospałaś :)
 
Do góry