reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Tak czytam o tej herbacie malinowej i się wystraszyłam bo od wczoraj nienajlepiej się czuję więc do zwykłej dolewam sok z malin ale to na szczęście chodzi o napar z liści :-)
Miałam dziś baaardzo męczący dzień. Rano idę na zakupy a tu w krzakach w reklamówce coś piszczy. To były dwa malutkie kotki! Nie wiele myśląc wzięłam je i od razu do weterynarza. Teraz są u mnie i myślę co z nimi zrobić, nie mogą zostać bo mam już 3 a nie tak łatwo o dom dla zwykłych koteczków. Ehh teraz będę miała problem.
 
reklama
hej :-)
ja jestem za listą i moderatorką tylko która się podejmie? Ja nie do końca ogarniam forum od tej drugiej strony...
Lunka jej w reklamówce matko! Super, że ja zabrałaś :-) może ktoś, ze znajomych będzie chciał kotki? Popytaj się

córeczka obudziła mnie przed 6 teraz ma drzemkę, a ja odpoczywam ale coś spać nie mogę, a dobrze by było wykorzystać jej drzemkę ;-) muszę obiad też zrobić dzisiaj u mnie leczo warzywne :-D a co u was w niedzielę ? Później idę na mszę i znowu do nas znajomi maja przyjechać około 16, ja czuje się średnio, okropny smak w ustach nie daje mi spokoju ehhh:baffled:
 
Mnie też me czy dalej ten smak w ustach ale już bliżej niż dalej do końca I trymestru. U mnie na obiad rosół i schabowe przy niedzieli tradycyjnie ☺ dziewczyny najlepiej wybrać kogoś kto często bywa na forum.
 
Hey! U mnie już pobojowisku, bitki z pieczarkami, kasza i surówka. No i Tradycyjnie jak co niedziela rosół. Teraz odpoczywam, od wczoraj pobolewa mnie tzw wzgorek lonowy no i nie wiem czemu?? Któraś z was też tak ma?
Detalicznego smaku w ustach nie czuje i wydaje mi się ze jak byłam czara w ciąży też nie mialam. Każda z was odczuwa ten posmak?
 
Marzenka ja śpię na brzuchu cały czas...
Aniabuu ja go czuję od początku z córcią też tak miałam, przeszło około 17 tc

u mnie tak leje, że szok :-D
 
hej jestem i ja widzę ze weekendowo tu.. spokojnie:) j wczoraj wpadłam w wir zajęć i tak mi dzień zleciał że nie zauwżyłm kiedy... a dziś pełne lenistwo.. mąż w pracy do 18 a ja z synkiem leniu****emy:)

czy was też wzdyma po każdym jedzeniu? ja nie wiem jak sobie z tym radzić... aż mnie ten brzuch boli.. ogólnie to w pierwszej ciązy brzuszek było u mnie widać około 20 tc!! a teraz jak mnie tak wzdyma to ja już widzę!!! masakra...

marzenka ja też śpie na brzuchu inaczej nie umiem:) tylko podciągam nogę do brzucha żeby ciężar ciała był na niej

lunka też taka jestem:) najpierw zabieram do domu a potem się martwię co z tym "fantem" zrobić:)

też jestem za listom ale ja się nie ogarniam w tym... są już jakieś podwątki do tego wątku??
 
reklama
bafinka tak jest już parę podwątków zapraszamy ;)

Mam nadzieje ze jutro wiecej dziewczyn bedzie na forum to któres zdecydują sie na moderowanie forum ;):-D

ja nie mam metalicznego posmaku w ustach i nigdy nie miałam ;):eek::tak:

U mnie na obiad dzis tortille ;))

marzenka ja bym sie bała ze dzidzie zgniote , nie spie na btrzuchu od kad zaszlam pierwsza ciaze haha ;) co urodziłam to zaraz znów w ciazy byłam i sie odzwyczaiłam ;))
 
Ostatnia edycja:
Do góry