reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Klaudyna podobaja mi sie te Twoje kompleksowe odpowiedzi. Raz a konkretnie:-) I tak sie zastanawiam.... Pewnie na dwa komputery je musisz robic... Bo tak sprawnie ci idzie ... ;-) ja to sie troche z tym motam.
 
reklama
My czekamy z zakupami przynajmniej do 12 tygodnia, a potem az poznamy plec. Ale dużo do kupowania nie mamy, glownie takie malutkie ciuszki i drobiazgi. Wozek kupujemy nowy ale potem dsprzedam go dalej mojej siostrze która planuje dziecko
 
Co Ci Wasi mężowie tak te zęby wyrywają? :D

Milady, bardzo ładny wózek, trochę podobny do naszego chociaż nie widzę dołu (mamy Tutek Grander Play też turkusowo-szary) fajnie się sprawdzają te kolory bo w ogóle się nie brudzą i moim zdaniem pasują i do dziewczynki i do chłopca.

Milka no to się doczekałaś, mi się trochę poprawiło więc może przesłałam Ci nieświadomie internetowo trochę moim mdłości co? :)

aniabuu, ja też mam lekarkę z Polnej w Poznaniu ale o tej twojej nie słyszałam, no ale przecież tam jest mnóstwo lekarzy. Te zastrzyki zaleciła Ci właśnie lekarka z PL?

Ja w pierwszej ciąży z zakupami zwlekałam bo długo pracowałam i nie miałam na to czasu, a tu nagle przyszedł 8 miesiąc szyjka mega skrócona, zagrozenie przedwczesnym porodem a ja nic nie ma :( i potem na szybko wszytsko przez neta zamawiałam więc myślę że na przełomie II i III trymetru warto się już rozglądać, tym bardziej jeśli lubicie "dotknąć" przed zakupem a nie tylko przez neta kupować :)

Klaudyna na Lutyckiej rodziłaś?

Martita biedulko, dobrze że idziesz do lekarza jutro chociaż myślę, że z kropkiem wszystko dobrze :)
 
Właśnie się zastanawiałam kiedy w pierwszej ciąży kompletowałam wyprawkę i chyba było to na przełomie 6/7 msc ciąży. Później już się czułam za grubo żeby toczyć się po sklepach :-D

Dziewczyny wybieracie się na usg prenatalne 4d w 13 tygodniu?
 
Milady a patrzylas cene tego wozka w necie? Smyk jest chyba dość drogi, moze znajdziesz taniej.

Dantek my na 4d chyba później się wybierzemy, w pierwszej ciąży bylam chyba na usg polowkowym albo nawet później.
 
Weźcie no, bo zaczynam się głodna robić, a takich rarytasów w lodówce nie mam. Wiecie co byłam uzależniona od slodyczy, codziennie musiałam zjeśc coś z cukrem, a teraz ponad tydzień nie mam ochoty, a to się nigdy nie zdarzało... Na razie waga stoi w miejscu...
 
Tusia piszę na jednym :-D wchodzę czasami raz albo dwa razy dziennie jak mam mniej czasu i chcę odpisać każdej z was i na każde pytanie i wiem, że wtedy są długie moje wpisy i że ciężko to się czyta no ale już tak mam :p
Schauma ja ostatnio już od około 5 msc zaczynałam robić zakupy, kupowałam na raty wszystko żeby koszty sobie rozłożyć no i u mnie w rodzinie rodziły się wcześniaki więc chciałam być wcześniej gotowa w razie czego no i dobrze, że to zrobiłam bo urodziłam miesiąc wcześniej, teraz ginekolog mi powiedziała, że jest prawdopodobieństwo, że teraz też mogę urodzić wcześniej, będę musiała uważać, więc nie mogę tych moich małych zakupów dla dziecka odkładać na za późny tydzień, rodziłam na lutyckiej i nie wiem czy teraz też chcę tam rodzić...
 
schauma mojemu to plomba wypadla kilka tygodni temu, ale go nie bolalo więc olal sprawe, od paru dni bol nie dawal mu spokoju, a ze z zeba nic prawie nie zostalo wiec poszedl do wyrwania ;)
heheh, możliwe ze cos mi przyszlo od Ciebie skoro Ty juz nie masz :D

dantek ja pewnie tez będę robic 4d, ale pójdę na nie kolo 20 tygodnia :)
 
reklama
A ja się dzisiaj wizytuję u Gina, więc proszę o zaciśnięte kciuki, bo obaw mam wiele... Obym wróciła tylko z dobrymi wieściami.
 
Do góry