reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Annika już glukozę pijesz? A ja myślałam, że to się tylko ok 26 tygodnia robi...

dantek, ja też trochę landrynki podżeram bo mam wrażenie, że ciut pomagają, przynajmniej na ten okropny smak w ustach, ale chyba na czas grzybicy powinnam jak najwięcej cukru odstawić :no:
 
reklama
mnie na mdłości odrobinę pomaga imbir do herbaty - ale smakowo zupełnie mi nie podchodzi... No i też nie eliminuje ich zupełnie ale może te tabletki to jakiś pomysł :)
 
Normalnie obciążenie glukozą robi się między 24-26 Tc i większość z Was tak będzie miała. U mnie gin chce zrobić wcześniej, bo w ostatniej ciąży miałam cukrzycę ciężarnych a że mam sporą nadwagę, to i tym razem mi grozi. W razie co będę szybciej z maleństwem pod opieką diabetologa. W zeszłej ciąży skończyło się na insulinie. Ale mała urodziła się zdrowa i 3450g więc średniaczek jak na przenoszoną ciążę. Będę też miała kolejną glukozę około 24tc i około 32 Tc.
 
Marzenka witamy :)
A ja mialam dzis miec wizyte ale maz tylko po wyniki pojechal a do nowej ginki na wtorek sie dostalam :)- juz niedlugo :)
Jutro mama z siostra przylatuja do mnie na tydzien ale sie ciesze byle by mnie do lozka nie przyklulo :D
Dantek ja pierwsza ciaze tez w tym zimowym okresie przechodzilam tydzien roznicy miedzy terminami ale o tyle dobrze mialam ze mame blisko i jej ciuchy sobie bralam jak sie przestalam miescic :D ja r 36, mama 40 a teraz,chyba juz pod koniec trzeba bedzie szersza kurtke kupic... chyba ze sie obejdzie, zalezy ile brzuszek urosnie ja z Damianem mialam maly ale to wiadomo 6tyg przed terminem to i nie zdazyl urosnac :D zobaczymy jak to bedzie
 
Witam nowa mamusię :)

renia, ja to mam znów na odwrót ja mam 42 a mama 38 :D W poprzedniej ciąży zaczynałam w zimie a kończyłam w lecie to nie było problemu. legginsy i większa koszulka wystarczyła. A teraz to nie wiem bo coś czuję że zima się ostra zapowiada. U nas mówią że jak jarzębina ładnie rośnie i ma dużo owoców to zima będzie ciężka. A w tym roku jest przepiękna b. bogata. Zobaczę jak brzuchol będzie wielki ale coś czuje że nie obejdzie się bez paru sztuk nowych ciuchów.
 
Ja mam kurtkę z poprzedniej zimy za duza na mnie to mysle ze będzie jak znalazł, jak cos to moja siostra ma 38 to od niej pozycze.

W poniedziałek tez wybieram sie na pobranie badan i do mojej ginekolog ale tylko pewnie przedłużyć zwolnienie i zapytać o kilka rzeczy.
 
Ja jestem drobna i niska rozmiar 34, moja mama r. 38, ale do tego jest wyższa więc chyba będę musiała zainwestować w jakąś odzież ciążową, ale kurtki to wolałabym nie kupować ;)
 
ja jestem w UK i tu zimy sa lagodne wiec myślę, ze sweter i na to kurtka, nawet jak nie dopne to będzie cieplo :)
 
A ja właśnie nie mogę się doczekać kiedy zacznę kupować odzież ciążową :-)
Tzn. kurtkę/płaszcz na zimę i bluzki kupię normalne, tylko większe, później będzie łatwiej sprzedać ( o ile nie zostanie mi większy rozmiar :szok:), ciążowe tylko jeansy :)
 
reklama
w zasadzie to ja nie mogę się doczekać wszelkich zakupów związanych z dzidziusiem :-) Ale fakt jest, że kurtki specjalnie większej wolałabym nie kupować ;-)
 
Do góry