reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Dzięki dziewczyny za kciuki :-)

Tusia, jak ja dotrwałam tyle dni do pierwszego USG, to Ty na pewno dotrzesz :-) Tymbardziej, że tak jak wspominałam wcześniej, staraliśmy się z mężem o dziecko ponad 3,5 roku! Wizytę mam jutro, o godz. 9:00.

Schauma, trzymam kciuki za wizytę. Daj znać o wyniku.
 
Dzięki dziewczyny za wszystkie słowa wsparcia. Mam trochę wyrzutów sumienia. Ale to prawda, co ma być to będzie. Za tydzień w czwartek idę jeszcze raz i zobaczymy, ale raczej już pewne że zostanie ciąża pojedyncza.
Właściwie to moja trzecia ciąża. Z pierwszej mam córeczkę, która za 10 dni skończy dwa latka. Drugą poroniła na początku marca tego roku w 6 tygodniu. Musiałam odczekać 3 miesiące i w lipcu się udało :-)

C do uroseptu to wiem że jest ziołowy. W pierwszej ciąży cały czas miałam problemy z pęcherzem i nawet byłam z tego powodu w szpitalu i brałam furaginę i monural ale dopiero w II i III trymestrze. W pierwszym to trochę za wcześnie.

Ja z tego co wiem to zielonej herbaty nie wolno pić w ciąży, tak mówiła moja ginka. Od kawy mnie od razu odrzuciło. Próbowałam wypić małą to wylałam bo po dwóch łykach myślałam że zwrócę.

Ahh... u mnie wczoraj i dzisiaj bez mdłości jupii. Ale piersi bolą i wczoraj wieczorem trochę mnie ciągnęło w brzuchu tak jak pisałyście.
I poszłabym spać..
 
milka ja też jestem w pracy i nie mogę usiedzieć na miejscu, mdłości ciągną i do tego jestem strasznie wydęta. Aż musiałam spodnie rozpiąć bo myślałam że mi guzik odpadnie :-)
 
Ja sie musze pochwalic ze mąż zabrał mnie na małe kilkudniowe wakacje. Przyda mi się po ciężkim tygodniu.Właśnie wchłaniam wit d. Przyjemnie. Ja odkryłam że pomagają mi na mdłości landrynki najlepiej kwaśne...
 
reklama
Do góry