reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Rashmi to może warto jednak betę zrobić.

Ja mam dzis jakies apogeum, jest mi niedobrze, slabo i mega kreci mi się w glowie. Ledwie do pracy jadę :-( a tu jeszcze tyle godzin musze wytrzymać.
 
reklama
Witajcie, cichutko się przywitam i liczę że zostanę z Wami do kwietnia.
Rano na teście miałam jak to określiłyście "cień kreski" więc szybko poszłam na betkę...wyniki po 15:00 poproszę o kciuki
a miałam już kilka zwiastunów więc liczę, że się udało (chociaż w zeszłym miesiącu też myślałam że jest sukces)
 
O ale tutaj tłok! :happy::tak: Tyle nowych mamuś przybyło! Gratuluję! :-)

Megi trzymaj się! Nie spodziewałam się takiej wiadomości. To może się spotkamy na majówkach, bo ja jeszcze nie wiem... :baffled:

Jutro testuję, jak nie wyjdzie nic to pewnie już nic nie będzie z tego bo powinno już pokazać. Staram się nie nakręcać bo potem będzie ciężko...
 
Hej dziewczynki ja jutro testuje, ale się nie nakręcam żeby nie bylo zawodu. Po cichu liczę na dwie krechy dodam ze mam prawie 3letnia core :-)
 
reklama
Witam nowe mamusie a za oczekujące na test trzymam kciuki niech będzie nas tu dużo w dwupaczku. Ja mam lekkie mdłości, brzuch wzdęty i bolący jak na okres, piersi spuchły i są wrażliwe na dotyk, pęcherz ciśnie i latam co chwilę do kibelka no i jestem strasznie senna, zasypiam niemal na stojąco:)A jak Wy się czujecie?
 
Do góry