reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Milady ja aparat mam ale brzucha nie hi hi. Tez czekam w poniedziałek na wizytę . Chce serduszka posłuchać i tez wkleje płasciocha mojego, no chybA ze mi melonik przez weekend wyskoczy.:szok:
 
reklama
Dziewczyny mają racje, nie wypisujmy komentarzy w galerii brzuszków to bardzo utrudnia oglądanie a komentowac mozemy tutaj na ogólnym ;)

ja mam te prenatalne 22 wrzesnia to bedzie koncówka 14 tygodnia wedlug om i pare dni wczesniej wedlug usg i plec podjerzewam bedzie widac ale ja chyba jednak nie chcem wiedziec .

przepraszam ze tak ogolnikowo ale mam troszke malo czasu dzis wieczorej a wy tak grzmocicie na forum hihi ;D
 
Ja tez z doskoku czytam...w międzyczasie staram sie ogarnąć dom...jak narazie to tylko blat na szafkach w kuchni od godziny umylam :)))lecę bo bałagan a moj meżulo zaprosił kolegę na mecz przy kiełbasie z grilla i pizzy ....a i piwo musi być:) ...napiłabym sie lampkę wina ..ale jak nie wolno to nie wolno:(
 
Wiesz co Marzenka ja tez tak ocenialam niektórych ze zapomnieli języka polskiego. Ale ja sama często sie łapie na tym ze do małej po grecku mówię i nawet o tym nie myśle. Mówię do niej po polsku, rozumie wiecej po polsku niż po grecku. Ale tez po grecku do niej mówię zeby Hary tez rozumiał. Na podwórku tez mi sie zdarza po to zeby inne dzieci rozumialy. Byłam w lipcu w Polsce to tez zdarzało mi sie do niej po grecku... To jest taka kwestia przyzwyczajenia. Ja np nie pracuje ale jakbym tak przez 8 godzin w języku obcym działała to potem sie mozna zapomnieć.
Ps Marzenka ,jaka romantyczna ta Twoja historia z mężem i niesamowita . A długo pisaliscie do siebie?
 
Tusia dla mnie dziwne jest ze Polka mowi po angielsku w polskim sklepie gdzie 100% to polski język:)a czasem osoby obsługujące nie rozumieją bo sa np tylko przejazdem tutaj i proszą zeby mowić w języku polskim do nich ...ja tam gdzie tylko moge używam polski ..moge rozmawiać do woli i nikt obok nie rozumie ..poza polskim otoczeniem..;)
Tusia jak poznałam mojego męża miałam 18lat a jak przyjechałam tutaj już jako jego żona to 22:)
 
Ja tez czasem powiem a właściwie odpowiem do dzieci w języku ang jak zapomną sie i powiedzą w domu cos w języku ang:)ciezko jest na emigracji utrzymać tradycje i zaszczepić ja naszym dzieciom...a moj syn ostatnio powiedział ze mam mu zonę Polkę wybrać ..bo tylko Polka ugotuje jego ulubiona pomidorowa, kotleciki, gołąbki....ma być Polka :)a jak nie będzie umiała gotować to ja mam nauczyć mojego syna gotować ...tak mi powiedział ;)
 
Haha tusia tez na to liczę :)ale popatrz ze mu cos takiego do głowy przyszło? ...zaskoczył mnie:) on bardzo lubi Polska kuchnie..teaz cała spora miseczkę żurku z jajkiem zjadł ;)
 
U mnie tez w 13 tyg na prenatalnych było widać plec. Potem tylko się potwierdziło w 20 tyg. Teraz tez liczę ze będzie podobnie ☺
 
reklama
Marzenka, ale te twoje dzieci mają teksty :) Już się nie mogę doczekać jak moje będą tak gadulić :) Fajnie, że dbacie o tradycję, myślę, że wasze dzieci będą Wam kiedyś bardzo wdzięczne, zresztą już to widać po ich zachowaniu :):):)

U mnie wg chińskiego zgadza się pierwsza dziewczynka, a teraz wskazuje mi na chłopca, tak też czuję no ale zobaczymy.

W pierwszej ciąży na USG prenatalnym w 12tc ginka powiedziała, że za wcześnie na płeć, ale w 16tc już na 100% powiedziała, że dziewczynka i się sprawdziło. Generalnie nie nastawiam się raczej teraz na poznanie płci tym bardziej, że idę w 11tc+2 dni.

Milady popieram niekomentowanie zdjęć w wątku! Dobrze, że napisałaś to głośno :)
 
Do góry