reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Sweetka ile mam,ile lekarzy czy poloznych tyle opinii....
Ja na pewno wyraze zgode na szczepienia w pierwszej dobie życia w szpitalu. Będę też szczepila po 6 tyg na szczepienia "obowiazkowe", ale nie szczepionkami skojarzonymi, tylko każdą osobno. Co prawda jest wiele opinii że biedne dziecko, tyle kłuć igłą itp. Ale nie dajmy sie zwariować, wiekszosc z nas byla tak szczepiona i traumy nie mamy :) Maluszek bardziej boi sie samej sytuacji, ze sie go trzyma, ze obca baba psika mu po raczce czyms zimnym.itp itd.
Z dodatkowych szczepien planuje jedynie pneumokoki.
 
reklama
Dziewczyny wczoraj złapał mnie ogromnie silny ból w spojenia łonowym tak po środku mniej wiecej nie moge nogami powłóczyć ...każdy ruch poza leżeniem sprawia mi ból...nie miałam tego wczesniej i nie wiem co sie dzieje...wizyte mam dzis na 5.30 po południu to powiem lekarzowi...kurde tak nagle mnie zabolało i trzyma...myślałam ze jak rano wstanę to ból po nocy minie a tutaj nic...zadzwonię do pracy ze nie dam rady przyjść i chyba moje ciało dało mi znac ze juz pora w domu zostać do porodu...czym moge sobie pomoc zeby poczuć ulgę.?
 
Marzenka chyba niczym sobie nie pomożesz, oprócz nie ruszania się. Dobrze , że masz wizytę , niech lekarz sprawdzi czy coś tam Ci się zanadto nie rozchodzi...

Ja na pewno nie szczepię w pierwszej dobie, a później zaszczepię na polio i teżęc - tyle.
 
Marzenka lez do wizyty i odpoczywaj inkoniecznie niech lekaz ci pomozecz tym bolem a co do pracy kochana to ja mysle ze powinnas juz nie isc bo co ty chcesz do szpitala prosto z pracy isc ? Powinnas nabrac sil ,niedlugo porod :***
 
Mam osobę która mnie zastąpi do czasu powrotu...nareszcie udało mi sie kogoś znaleźć....nie dam rady z tym bólem pracować...moze rozwarcie sie robi i dzidzius jest juz nisko bardzo?bluelovie powiedz mi kochana jaka miałaś wydzielinę zanim czop odpadł? Ja mam płynna ale z kawałkami gęstszego śluzu ..wczesniej biała płynna a teraz żółtawe części śluzu w wydzielinie...przepraszam za opis
 
Reniu ale progesteron od 34tc juz podobno nie dziala wiec nie ma sensu go brac...tak sltszalam i jesli czegos nie pokrecilam

Dokladnie renia. Odstawiaj juz. Poza tym odstawia sie powoli wiec zmniejsze o 1tabl i tak co jakis czas

Sweetka - ja pisalam o szczepieniach. Z tego co wiem to w szpitalu szczepia na gruzlice i wzwb. Wiecej sie nie wypowiadam bo tak jak napisalas to delikatny temat wzudzajacy duzo emocji. Nie chce sie tutaj sprzeczac bo juz raz ktos opacznie zrozumial to co napisalam i za bardzo wzial do siebie
Ja nie planuje szczepic. Moze wzw typ b ale ta lepsza o ile uda mi sie wczesniej zakupic i dostarczyc do szpitala. Zapomnialam sie tym zajac, przypomnialas mi:)
 
Marzenka a Tobie czasem spojenie się nie rozeszło? Niech mąż złapie Cię dwoma rękoma na wysokości bioder i scisnie lekko. Jak poczujesz ból to bardzo prawdopodobne ze to to. Mnie tak w szpitalu sprawdzali.

Co do mezusiow w poczekalni, to nie wiem jak tym kobitom nie wstyd że żadna swojemu facetowi uwagi nie zwróciła. Mój to by na kopach z krzesła leciał jakby sam nie wpadł na to że trzeba wstać.
 
Co do szczepień to ja poki co zamierzam szczepic zarowno w pierwszej dobie jak i po tych 6 tygodniach. Pewnie zdecyduje się na skojarzona jak i.na pneumokoki. Jak przypomnę sobie jak mój siostrzeniec wylądował w szpitalu.jak.byl bardzo malutki to nikt ani.nic nie przekona mnie że nie warto szczepic w ogóle.
Byłam kiedyś na pogadance z jedną pielęgniarką ktora bardzo rzeczowo opowiedziała mi o tych szczepieniach no i sama mówiła na co.nie warto szczepic i co brać pod uwagę podejmując decyzję. Mój maluszek od samego początku bedzie miał kontakt ze szkolnymi dziećmi więc nie mam zamiaru ryzykować. Każda mama jednak musi sama przemyśleć temat i podjąć decyzję.
 
reklama
Alunia zrobił maż tak i nie boli ...ja myśle ze baby zeszło mocno w dół bo czuje przy chodzeniu ciśnienie ...jakby wlasnie maluszek cisnął ..
 
Do góry