reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Witam, dawno mnie nie było ale cięzko mi ogranac 2 dzieci:) hehe Żartuję, jeździmy codziennie do moich rodziców tam tylko mam tel z netem;p

Hania- ja też przegotowaną myję buźkę, oczka solą. Też specjalnych problemów ze skórą nie mamy,ale Młody ma lekką ciemieniuchę, którą skutecznie zwalczamy.

Anezram- Mój Leon tez ma zapchany nosek zawsze po nocy najbardziej.. Potem już mniej.

Mój SŁonik z 3 kg (najniższa 2800) skoczył na 5.300. Tylko na cycku. Lekarz kazał go oszukiwać dawać herbatkę, wodę. Tylko on nic nie chce pić. Niestety hemoglobina nadal niska:dry: no i lekka żółtaczka. Podobno od pokarmu. Sama nie wiem. Martwię się bo myslałam że po lekach hemoglobina skoczy troszkę chociaż:-(
 
reklama
hej laseczki,

Podczytuje was ale u nas non stop cos jest do roboty wiec nie mam kiedy pisac
sorry2.gif
U nas szaro i pochmurno totalna porazka z ta pogoda..a juz czerwiec sie zbliza wrrrr.

madan- my juz zlozylismy papiery o becikowe troche tego bylo w przyszlym tygodniu zrobia nam przelew.Wiesz ze mozesz sie starac o zasilek pielegnacyjny?my tak robimy troche kasy wpadnie...
w imidzie rodzilam:)
:-)

iza - zdróweczka dla malutkiej my musimy strasznie uwazac na caly uklad moczowodowy...pewniue macie jakas bakterie?czy przeziebienie?
 
Anrezam - u nas odpukać spokój po szczepionce. Mały wieczorem zapadł w mocny sen i mogliśmy w końcu spędzić z M wspólny wieczór:-), przez moment nawet zapomniałam ze mamy szkrabika:-D. Dzisiaj wstał o 8 i najpierw pół godziny czytał książeczkę w łożeczku i trącał pałąk z maskotkami, taki do wózka, a teraz uderza w dzwoneczki na macie edukacyjnej. Jak znam życie to zaraz się zrobi śpiący to przerzucę go na brzuszek do spania i tak w kółko:-D
madan - oj jest co robić, nie wiem czy ja nie za ambitnie podchodzę do obowiązków dziecięco - mieszkaniowych, bo zazwyczaj już dla siebie nie mam czasu, co koniecznie muszę zmienić:tak: przyszedł pierwszy przelew od ZUS tak więc ruszam na pedi, micro i do fryzjera:-D
Phel - Ty mi mów, ja wczoraj na szczepienie w czapce szłam, bo tak wiało:szok:
Hania - u nas mycie na 3 sposoby i włąsnie dlatego chciałam je sobie uprościć, oczka i uszy solą (ale jak skończę zapasy to przerzucę się na wodę), buzia wodą, bo z racji potówek nie mogła być solą, a ręce i podwozie wodą z mydłem Bambino :) Niedługo dojdzie jeszcze mycie dziąsełek...
Iza - zdróweczka dla Was, szybko zleci, a pogoda taka paskudna, że nic nie tracicie.
 
pola997 u nas też lekka żółtaczka się utrzymuje, a podobno powinna zejść do 3 tygodni ale podobno utrzymuje sie przez pokarm. Położna nam radziła podawać wode z glukozą i wystawiać na słońce i nie wiele daje.

pscółka i spółka do przemywania używasz gazików czy płatków kosmetycznych?
 
iza no nie dostałam zadnych wiadomosci :sorry2:, zdróka dla córci i szybkiego powrotu do domu

pola dla was tez zeby juz wszystko sie unormowało

czekolada ja wczesniej uzywałam gazików a teraz juz płatki

jak ten czas szybko leci, az mi szkoda, niedługo zaczna siedziec, raczkowac a pózniej pyskowac:happy2: i troche mi zal ze to tak szybko leci bo kolejnego maluszka juz nie planujemy
 
reklama
Pola , iza zdrówka dla dzieciaczków :tak: moja glizda śpi w nocy tylko po 3 h i budzi się na jedzenie w dzień ma taki sam rytm 3 h... jestem ciekawa kiedy zrobi sobie przerwę dłuższą w nocy? :-)
 
Do góry