reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
Pscółka n właśnie te herbatki mają cukier. Hipp ma glukozę, a Humana ma laktozę. Ja podawałam dopóki była żółtaczka a teraz samą wodę daję jeśli już jest taka potrzeba.

Fel współczuję sąsiadki. Mnie atakuje co jakiś czas babcia męża, ale na szczęście najpierw dzwoni. A włosy Mała ma takie bujne, że ludzie do wózka zaglądają i się dziwią.

Anila jaką masz aplikację do zapisywania tych karmień?


U nas wczoraj było szczepienie. Mała przespała po nim 15h. A my chodziliśmy i próbowaliśmy ją budzić. Ale już wróciła do normy:-)
 
Tasia - nie strasz z tym spaniem, mam nadzieję że mój dobrze zniesie to szczepienie:crazy:. Dzisiaj w nocy zeschizowana mama zrobiła mu akcję. Nastawiałm sobie budzik na karmienie (zwsze nastawiam na za 2 godziny i 45 minut od poprzedniego karmiania), przebrałam pieluszkę, chcę przystawiać małego a on śpi jak zabity, to jak go szturcham, podnoszę a on dalej nic. Nastawiłam sobie drzemkę co 5 minut i tak co 5 minut robiłam podejście do karmienia (zeschizowana, że to już prawie 4 godziny mija), udało się po pół godziny. Po czym jak wpisywałam to karmienie do mojej aplikacji zarządzania maluszkiem, czyli zeszytu w kratkę:-D to się okazało, że pomyliłam godziny i próbowałam nakarmić małego już półtorej godziny po poprzednim karmieniu:-D Normalnie jak nie policzę na palcach to się zawsze rabnę w tym liczeniu:-D
 
Z tymi szczepieniami to nigdy nie wiadomo. Siostra szczepiła 2 tyg temu i córa dała im w kość. Przez 24h na rękach bo inaczej było wycie.

Ja na karmienie nocne nie budzę. Dziś pierwszy raz nastawiałam budzik, ale temp mierzyłam.
 
Tasia - wiesz, ja mam schizę, że on mało pije, bo do tej pory dopoiłam może ze dwa razy, a tak to mały tylko na cycu co 3 godziny i to zazwyczaj tak do 7-8 minut (im dłużej kupy nie robił tym krócej je i więcej ulewa). A nawet jak je te 13-15 minut to i tak uleje. Dla mnie to nie problem, bo to moje pierwsze dziecko i moge zająć się tylko nim, więc jak trzeba wstawać co 3 godziny, to wstaję:-D.
 
Spina się do kupy to ulewa Twój biedaczek. U nas taki problem jest co rano. Później jak już kupa zrobiona to i ulewanie się zmniejsza.
 
Tasia - wiesz, ja mam schizę, że on mało pije, bo do tej pory dopoiłam może ze dwa razy, a tak to mały tylko na cycu co 3 godziny i to zazwyczaj tak do 7-8 minut (im dłużej kupy nie robił tym krócej je i więcej ulewa). A nawet jak je te 13-15 minut to i tak uleje. Dla mnie to nie problem, bo to moje pierwsze dziecko i moge zająć się tylko nim, więc jak trzeba wstawać co 3 godziny, to wstaję:-D.
O picie się nie marttw bo pokarm na pozątku służy jako picie a w późniejszym momencie robi się bardziej treściwy i dziecko wtedy sie najada :-)

A ja się chwalę.Lena wczoraj pierwszy raz sięswiadomie do mamy uśmeichnęła :-)))).Mimo zę to moja 4 pociecha to pobeczałam się :-))
 
ja też karmię Leosia tylko piersią, ale nie nastawiam budzika :-D
karmię według jego rytmu , teraz od 2 dni ma tak, że jak zaśnie po kąpieli przed 19, to śpi nawet do 00:30, ale wtedy jak nie ma cyca na JUŻ to masakra :-)
 
Tasia - no niestety błędne koło z tą kupką, spinaniem i ulewaniem, ale może ten syrop na ulewanie pomoże na jedno i drugie. jutro odbieramy, bo tylko na zamówienie był.

ps: czy któraś z was wie do kiedy trzeba przemywać oczka solą?
 
reklama
Do góry