reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Oliwka ty karmisz piersia czy modyfikowanym? A jak wasze dzieci spia w nocy jak je karmicie w jakich odstępach chiałąbym dopytac mamy co karmia mm no i jeszcze jedno przerwe liczycie od poczatku karmienia czy od konca bo w szpitlu inaczej liczyli pediatra kaze mi inaczej a ja juz chodze jak zombi
 
reklama
Dziewczyny, czy po pierwszym okresie mozna znowu miec polog? Ja mam juz miesiaczke za soba, ale dalej mam jakies plamienie i nie mam pojecia co to, chyba bd musiala pojsc do lekarza.

Dzis chcialam zlozyc dokumenty o becikowe, ale tyle tych papierkow trzeba, ze oczywiscie odeslali mnie z kwitkiem... wrrr.

ide spac, dobranoc!
Ja do becikowego musiałam mieć z urzedu skarbowego zaświadczenie o dochodach za 2011,taki wniosek sie wypisuje w US i w ciagu tygodnia przesla do domu.I tez wniosek z ZUSu o skłądkachz drowotnych za 2011.A i od lekarza prowadzącego ciąże zaświadczenie.No i urzedzie trzeba wniosek wypełnic o becikowe.
 
zozzolka ja karmie mm i mloda dostaje co 3 godz,nieraz jak ja zasne szczegolnie w terz szpitalu to nieraz w nocy dostanie co 4 albo5 godz. bo jak ona spi to ja nie nastawiam budzika i jest karmiona jak sie obudzi. w dzien dostaje raz herbatke jak bardzo steka i jest dodatkowy czas zeby poznej wiecej zjadla bo cos przez ten bol brzuszka nie zabardzo chce jesc:( a wlasnie ile wasze dzieciaki juz zjadaja z butli mm??
 
dzieki phel zapytam. nawet nie wpadlam na to zeby sie dowiedziec. :no:wogole jestem jakas do d.... w tym szpitalu. dobrze ze na fajke moge wyjsc jak mloda spi bo bym zdechla:((caly dzien w tej sali ,nawet na korytarz z nia nie moge wyjsc na spacer maly,a piguly to moga ja przeniesc z pokoju do zabiegoego:(
 
boziu jak ladnie je. u nas masakra w porownaniu!! zjada 70 a czasem 90 jak juz jest bardzo glodna:( chyba musze ja karmic czesciej !! nie wiem co robic:(( waga caly czas stoi na 4 kg:(( moze przez te kolki tak malo je? jak myslicie? babcia jej kupila dzisiaj DELICOL i mam nadzieje ze jej pomoze bo te gow.... esspumisany i esputicony nic nie dzialaly!! jescze dziadek przywiezie z niemczech sab simplex w razie w . Mam nadzieje ze jej sie ulzy. Gazy jej sie tylko zbieraja ale kupki robi czesto i ladne kolorkowo.
 
reklama
iza moja tez nie je duzo je w ciagu dnia co 2,5-3h w nocy różnie dzis dwa razy co 5h bo ja budzika nie słyszałąm i zawaliłam mi kazali czesiej dokarmaic w nocy co 3,5-4h i waga rosniew ciagu pierwszego mieiaca przybyła 1,2kg teraz wazy juz 4600 i je ndal w okolicy 70-90 srednio zadaz sie i ze zje 130 ale to tak raz dziennie to ponoc od wagi zalezy ile dziecko zjada tak mi pediatra tłumaczyła a szpital tyciu nie sprzyja takze głowa do góry bedzie dobrze
a co do kolek delikol powinien pomóć ja juz trzecie opakowanie zucyłam idzie jak woda do kazego mleka mam jeszcze czopki awaryjnie w lodówce w razie ataku wiekszego ale jak narazie tylko sobie lezą

obecnie mój najwiekszy problem to ze nie moge sie wyspac dzis pospałąm ale sie zadreczam ze niedopilnowałam
jak wy liczycie te przerwy karmieniowe
?
 
Ostatnia edycja:
Do góry