reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

Smile, super :))))) takie wieści aż chce się czytać, oby tak dalej &&&&&&&

A moja dzidzia dziś dała popalić, cały dzień na rękach a jak nie to płacz, normalnie chyba nie mam już kregosłupa, a przynajmniej go nie czuje :szok:
 
reklama
Smail - będzie dobrze. Trzymam kciuki za was

Ja z Wiktorią i mężem urządzamy sobie spacerki codziennie. Pierwszy spacer mieliśmy już następnego dnia po wyjściu ze szpitala. Tego dnia byłam akurat w przychodni i powiedzieli mi żeby iść z córką na spacer.
Ale się ze mnie inwalidka robi. Boli mnie kręgosłup. Pewnie dlatego że nieprzyzwyczajony jest do "ciężarka". Mam nadzieję, że mięśnie się wzmocnią i przyzwyczają....bo córcia będzie coraz cięższa.
 
Wiosna2013 ja myśle, ze ten ból kręgosłupa to jest spowodowany tym, ze ten kręgosłup wraca "do siebie" po ciąży bo mnie na początku też strasznie bolał, nie byłam w stanie stanąć przy zlewie i umyć 3 szklanek bo mnie już łamało, ale teraz już jest lepiej, przeszło samo więc mam nadzieje, ze i u Ciebie tak będzie:-)
 
wiosna 2013 mi aż świeczki w oczach stawały jak miałam coś zrobić, położna środowiskowa polecila mi genialny żel z wyciągiem z goździka Neuroterapia się nazywa dwa posmarowania i zapomniałam co to ból pleców.polecam

dobrego dnia życzę
 
Witam dziewczynki...

Smile- a mowilam:pPP wszystko bedzie dobrze!!!ja jestem caly czas z wami dobrej mysli i nie ma innej opcji!!!

Wczoraj bylismy w szpitalu mlodemu zdjeli cewnik,byla lekarz dyzurujaca (pytalam sie o wyjscie) nic nie wiadomo,w kompie spojrzala to miala napisane ze diagnostyka zakonczona..nasz lekarz wyjechał na majowke,ale mowil w piatek mojemu M ze przekaze wypis jakiemus lekarzowi ,jak wszystko bedzie ok.A czy bedzie dzis sie okaze:/wezmiemy fotelik i ciuszki w razie czego...ale od rana brzuch mnie boli ..bo tak bym chciala zebysmy wszyscy juz byli w komplecie!!!
 
Smile_ - extra no widzisz maluch sie nie poddaje :)

a dziewczyny mam pytanie mam skierowanie do porodu od lekarza stwierdziłam ze pojde 1 maja dzisiaj sprobujemy z M cos przyspieszyc wiec dałam se jeden dzien szansy jeszcze.

powiedzcie mi jak to przebiega jak sie idzie na poród ze skierowaniem a nie z akcja porodowa :)
oni odrazu daja cos na przyspieszenie akcji porodowej czy co?
 
reklama
Do góry