reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Ja dzisiaj pierwszy raz uslyszalam, ze Franek ma sie lepiej.
Nie zaintubowali go wczoraj, bo saturacja sama spadla do 75%. Dostaje minimalna ilosc tlenu przez nos. Leki tak jak wczoraj. Zbiera mu sie minimalna ilosc plynow w otrzewnej, ale dr mowila, ze powinno sie samo wchlonac.
Dzisiaj pierwszy raz otworzyl oczka od poniedzialkowej operacji. Taki zywy sie zrobil. Raczkami i nozkami ruszal juz wczesniej, ale dziwne to takie bylo. Teraz jak juz oczka otworzyl to od razu lepiej wyglada.. i mi lzej sie zrobilo jak tak na mnie patrzyl. Z reszta nie jest juz taki opuchniety.
Oby to juz tylko szlo w ta dkbra strone. A martwic sie bedziemy za 3-4 miesiace gdy mu znow beda operowac serduszko...
 
reklama
witam Panie:-)
my już od wczoraj w domu, bardzo dziękujemy za gratulacje . nie nadrobię wątków, ale wszystkie Was serdecznie pozdrawiam, musimy się troszkę nowej organizacji nauczyć:-D.

smile- trzymamy kciuki;-)
 
Smile świetne informacje. Oby tak dalej

Anila super to radio. Ustawiłam już w ulubionych


A moja córeczka właśnie na spacerku z babcią i prababcią a ja w domku zamiast odpoczywać to myślę czy nie płacze...
 
reklama
Do góry