reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

dziewczyny ja juz sama nie wiem, obawiam sie ze jak pojde 1 maja to jest swieto i nic ze mna robic nie beda. czy szpital funkcjonuje normalnie czy nic nie robia jak nie musza.ja juz sama nie wiem głupieje od tego wszystkiego :(

no bo zdecydowałam ze dzisiaj damy małemu ostatnia szanse i troszke mu pomozemy ale czy to cos da a mam to skierowanie do porodu albo na 30 kwietnia albo na 1 maja chyba lekarz wiedzial ze 1 maja to swieto po co bym miala isc lezec bezsensu...
 
reklama
Hej :)

Chorowitkom zdrówka życzę :)

aisak - myślę, że 1-go nic z Tobą nie zrobią niestety chyba, że się samo zacznie
nef - my dostajemy pieluchy i chusteczki - zapas mam niezły tylko nie wiem czy maluch wcześniej nie wyrośnie bo większość mam w rozmiarze 4-9 kg

U nas dzisiaj była położna z wagą i maluch waży już 4560g a w dniu wypisu 4140g. Z bólem brzuszka sobie radzimy. Ogólnie w domu mam zapiernicz ale daję radę. Mąż sporo pomaga.

Wszystkim nierozpakowanym życzę szybkiego porodu.
 
Phel mam nadzieję, że nie piszesz bo nowy Mieszkaniec w domku:-D

U nas dziś ciężki dzień... Mała marudna jadła i ulewała na zmianę. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, bo tak jakoś co drugi dzień jest gorzej
 
Tasia001; u nas z tym ulewaniem to tak jak u Ciebie-totalna sinusoida. Zastanawiam sie tez czy mala nie jest marudna przez to ze ma juz od tego poszczypany przelyk :-( prystawiam ja co chwile bo sie domaga i mam wrazenie ze mleczka mam coraz mniej...
 
u nas też wczoraj było ważenie, z 3870 mamy 4000, połozna mówiła ze oki, czekamy do czwartku , wtedy też zważy i ponoć do 10 doby powinien wrócić do wagi urodzeniowej. Niby mam mleko a Olek je i je, i to co pól godz, godz, czasami co 15 minut, rzadko się zdarzy 2 godz, nie wiem jak tak długo dam radę, okaże się w czwartek, jak coś to chyba zacznę dokarmiać na noc, nad ranem się zryczałam bo snu brakuje, M pomaga jak może ale sam ma ful zajęć..
trzymajcie się dziewczymy
 
hej hej,

Niestety nie wypuscili nas wczoraj:( powiedzieli ze zrobia jeszcze Urodonamike dla świetego spokoju juz wczesniej byl na nia zapisany...jak nie mial jeszcze tej Cystoskopi..troszke sie zdolowalam no ale niech robia ,wole posiedziec teraz dluzej w szpitalu niz pozniej przyjedzac bo cos sie bedzie dzialo(tfu tfu)

My zaraz idziemy na dwór na jakies plotyz kumpela:-D
 
Hej:) Phelania faktycznie to lepiej żeby Marcelka dokładnie sprawdzili przed wypisem:tak: przynajmniej i Wy i lekarze bedą mieli pewność ze wsxystko jest wporzadku :tak:Ucalowania dla Synka:* Hmm z tym ulewaniem to u nas tez sie zdarza ale nie tak czesto. Wydaje mi sie ze jak Lenka jest najedzona i za chwile jej sie przypomni o cycku i sie przeje to wtedy ulewa:/ albo jak jej sie nie chce odbić to pózniej jak ja biorę to tez troszkę poleci:/ hihi narazie spi to mogę chwile podczytac BB :-)
 
Jest rzecz, która nie daje mi spokoju. W dniu wypisu Tomek miał robione USG głowy i wyszło na nim, że ma asymetrię komór bocznych mózgu. Lewa półkula jest większa od prawej. Kazano mi się zgłosić do neurologa za 6 tyg. w celu skontrolowania tego. Lekarka nie bardzo chciała mi powiedzieć o co z tym chodzi, w necie wyczytałam, że asymetria komór może prowadzić do wodogłowia. Czy któraś z was spotkała się może z czymś takim? Na forach ludzie piszą, że to może samo zaniknąć, albo może się powiększać. Nie wiem już co mam myśleć. Nie chcę czekać aż 6 tyg. żeby to sprawdzić. Boję się, że z Tomkiem może się coś stać przez to.
 
reklama
Moncia110-ale mialas poród:szok:normalnie szok!!! jak dla mnie tez poród byl bolesny i to bardzo...

Kruczka- spokojnie moze przejdzie malemu...moze dlatego masz taki termin 6 tyg zeby wszystko doszło do normalnych rozmiarów...

Dziewczyny zapisalyscie juz dzieciaczki na USG bioderek?
 
Do góry