reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

Smile kobieto trzymajcie sie...oj tyle złego na poczatek...niech malenstwo sie trzym jak lekarze mowia ze silny jest wiec moze jest a wrecz musi byc nadzieja ze bedzie ok..trzymaj sie kochana :*
 
reklama
Ja z doskoku, jak to przy dwóch szkrabach ;-)
Jestem zmrożona wieściami od Smile. Kochana, trzymaj się tam jak najdzielniej. Pamiętam o Was. Trzymam cholernie kciuki za jak najlepsze wieści i rokowania.
Phel, śledzę też, co u Was. Dużooooooooo siły życzę.
Dziewczyny, dacie radę!!
A nierozpakowanym życzę szybkich porodowych cierpień i maluchów przy sercu lada dzień!
 
Ja to nie wiem co te nasze dzieciaczki se mysla, a niech se mama jeszcze pocierpi ponarzeka?
a lekarze? oni to chyba nie wiem czekaja na ostateczosc...

ja w pierwszej ciazy..urodzilam 3 tyg przed terminem i wcale na nic nie narzekałam polecial czop zaraz potem wody dzien cierpien i mała była na swiecie..a teraz wydaje mi sie ze ten dzidziek to chyba sie tak tam zadomowił ze niechce wychodzic a lekarze mu w tym pomagaja hahaha albo słyszy jak wrzeszcze na starsza jego siostre i nie chcee wychodzic do takiej wrednej matki hahah

nietstety babice nic nam nie pozostaje jak zacisnac ząbki i czekac...
 
Smile trzymam mocno kciuki za Waszego Franusia i cały czas jestem z Wami myslami :tak:


Wczoraj byłam w szpitalu na ostatnim juz badaniu,wyczekałam sie ponad 3 godziny :wściekła/y:miałam juz dosc!! wczoraj lekarz przy badaniu zaaplikował mi jakis tam żelik aby szyjka powoli zaczeła sie rozwierac :tak: no i w koncu ustalilismy z lekarzem ze gdyby nasza mała nie chciała wyjsc do poniedziałku 22.04 to mamy sie stawic w szpitalu na 7:30 rano na umówioną indukcje porodu :-D ciesze sie bo wiem przynajmniej ze w koncu za pare dni bede tulić naszą malutką no i jestem juz spokojniejsza jak mam umówiony dzien na wywoływanie :tak:
 
kroqka ale ci fajnie, możesz już odliczać dni i godziny do pewnego porodu :) a u nas to ciągle nie wiadoma...
Nie wiem czy ktoś ma podobnie jak ja, ale od wczoraj czuję niepokój, a dzisiaj to nawet taki stres i czuje się zupełnie zdezorientowana. Błąkam się po mieszkaniu i miejsca sobie znaleźć nie mogę, i serce mi wali...jakby ze strachu...:no::no::no:
 
czekolada1406 doczekasz sie, moze byc nawet tak ze Ty urodzisz wczesniej niz ja hiihih :tak: ja tez juz mam dosc juz tej ciąży plecy mnie bolą tak ze czasami to az wyprostowac sie nie potrafie :crazy: dzis w nocy troche męczyły mnie skurcze i to nawet bolesne ale sie wyciszyło i póki co nie dzieje sie nic, wolała bym zeby poród zaczął sie naturalnie, pierwszą ciąże miałam wywoływaną i wiem co mnie czeka gdyby nic sie nie działo wczesnie ale mam nadzieje ze jak co to pójdzie szybko, do tego sie troche denerwuje bo bede rodzic pierwszy raz w Irlandii i nie wiem jak to tutaj jest :confused:
 
reklama
Do góry