reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
zaglądam, żeby sprawdzić co u Oliwki, mam nadzieję, że brak wiadomości to dobra wiadomość

a ja śpie fatalnie, chodzę do toalety kilka razy, i czasem jak się obudzę to już po spaniu, teraz jeszcze jestem przeziębiona i katar dodatkowo nie daje mi spać
 
W tym artykule jest napisane, że nie można spać na prawym boku, a ja głównie śpię na prawym, bo mi tak najwygodniej. Z prawej strony mam swoją podusię rogala, a z lewej mam męża, więc do podusi mi wygodniej się przytulić:-)
 
Hej dziewczyny :)
Oliwka trzymam kciukasy, oby jak najdłużej w dwupaku!

Co do spania, ja nie daję rady przespać całą noc w jednej pozycji, dlatego się wiercę, czasem na lewym boku, czasem na prawym, czasem jeszcze jakoś tak na tym rogalu ni to bok ni to wznak :p

tak patrzę na wątek marcówek i tam już 3 się rozpakowały... Teraz mam mega stresa :D
 
nie podglądam wcześniejszych miesięcy, żeby się nie stresować...
śpie głównie na prawym, na lewym mam wrażenie serce mi nie wydala ha ha pompować i jeszcze ciało unosić :-) a i tak dr się ze mnie śmiała i mówiła że mały sobie i tak mnie ułoży jak jemu będzie pasować :-)
 
Cześć dziewczęta. mnie się najlepiej śpi raz na prawym a raz na lewym boku. czasami mały tak się rozpycha i kopie że trudno zasnąć. człowiek by zwariował śpiąc na jednym boku przecież. miłej niedzieli życzę:-)
 
reklama
Do góry