reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

reklama
My juz po spacerku wrrrrr jak zimno:baffled:bylismy tylko 1h bo mrozik jest ale młody szczesliwy i to najwazniejsze jutro tez wyjdziemy na 1h:)

Kasiek-ja ostatnio mialam 100/50 heh i bylam po kawie:szok:..

Ladies- narazie mozesz szalec:) widocznie twój organizm potrzebuje słodkiego:-)Gorzej jak bedziesz miala ochote tak na słodkie jak bedziesz karmic piersia;):-D
 
witam kobitki
nie najlepiej sie czuje napewno przez brak ruchu i wychodzenia na powietrze ale siły ni mam i strasza grypami to leze w domu zauwazyłąm twardnienie brzucha u siebie zaczynam sie bac nie wiem czy to groźne czy nie wizyte mam w srode
 
Ostatnia edycja:
Jedna marcówka też urodziła w grudniu. Podglądam czasem co z nią i maleństwem. Ostatnie wieści były bardzo pozytywne.
Nie wiem czy pamiętacie jak pisałam o swoich ekscesach glukozowych.
No więc to co mi przesłali za pierwszym razem to nie moje wyniki a normy!!! Mój wynik, który otrzymałam parę dni później znacznie odbiega od norm. Po 2h po wypiciu 75g miałam 9,65 lub jak kto woli około 170. Więcej dowiem się w poniedziałek bo mam wizytę. Dietę eliminacyjną wprowadziłam od razu. Efekt tego taki, że cukier się wyrównał (mam glukometr w domu tata cukrzyk) a ja mam ekstra wku..wa o wszystko! Brak mi po prostu cukru.
 
reklama
ooo! a ja dzlis przegladam forum lutowych mam! z ciekawosci czy juz jakies dzieciatko jest na swiecie:)) no i teraz taka informacja!! jeszcze troche i nasze kwietniowe maluszki sie ''posypia'':))
 
Do góry