reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

reklama
Dzień doberek :-) w piękny biały, mroźny dzień:-)

Ja wstałam z połamanym kręgosłupem jak zwykle po nocy ale już puściło, nie wiem jak ja to robię że wyginam się jak tyczka leżąc na plecach :/ niekontrolowane niestety...

Poza tym zdrówko wróciło, szybka akcja i szybko odpuściło, ale dzisiejsze plany wyjazdu do Zielonej Góry na WOŚP niestety przepadły :-p

aaa właśnie puściłam Polsat Play a tam Imperium Disco Polo i tekst:

Trzęś tyłkiem, trzęś mała, jakbyś płonęła cała ....
wyłożyłam się na plecy ze śmiechu :szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dużo zdrówka kochane, oraz przyjemnej rodzinnej niedzieli wszystkim kwietnióweczkom :tak:
 
Witajcie:-) u mnie tez super śniegiem zasypalo ,ale niestety ze spaceru nici bo mąż chory:dry: no ja jUz sie nie mogę tego kwietnia doczekac:/ jeszcze kilka rzeczy zostało do kupienia:sorry2: Kobitki czy wasze malenstwa tez tak jak moje takie mało ruchliwe są? Bo mnie to martwi:no:
 
Dziewczyny witam w to piękne niedzielne południe.Ja się rozłożyłam, moja córcię czyści (chyba po wczorajszej pizzy) a czytając ze już niektóre lutówki a nawet marcówka się sypia to tylko czekać aż nas w marcu weźmie zamiast w kwietniu :)IZA876 ja tez mam takie wrażenie ze moje maleństwo się mniej rusza, tylko wieczorem daje czadu ale kiedyś w ogóle mało co się ruszało nawet wieczór i tez miałam pietra ale na następny dzień już było normalniePozdrawiam i życzę milej i tak słonecznej niedzieli jak u mnie :D
 
ladies- nie wywołujmy wilka z lasu, niech się najpierw uporają z porodami, styczniówki, potem lutówki, a my nie wcześniej niż marcu, a wierz mi, że nikt się o to tak nie modli jak ja, miłego dnia
 
hej hej brzuchatki..

Ale dzis piękne słoneczko zawitało:)Młody sobie drzemie wiec mam chwilkę;) M śpi po nocy ,jak wstanie zrobie mu placki ziemniaczane bo tylko to zostało z jedzenia :-D(czyt.ziemnianki) a tak to puchy w lodówce:-pMusze jechac na zakupy M zostanie z niuniem a ja sobie pojade troszke sie odprężyc jedyne co mi pozostało:sorry2:Chwilka spokoju:))))

Ja tez podczytuje styczniówki,lutówki,marcówki i tak sie zastanawiam ze nasza Dotkass powoli by mogla zaczac zakladac watek "na sygnale" czy cos takiego jednak juz blizej niz dalej wiec różnie to moze byc a troszke nie fajnie by było jakby sie jakies ważne infornmacje pogubiły na głownym....

Iza- ty sie nie martw ja ostatnio panikowalam na BB:-Da na drugi dzien Marcuś dał mi popalic:-Djuz mialam jechac na IP:tak:
 
też z Knurowa ;) ale chciałabym rodzić w Gliwicach :-)

ja pierwsse dziecko chciałam rodzic w pyskowicach - twardo..ale jak przyszło co do czego z paniki wylądowałam u nas w knurowie i nie żałuje :) teraz tez mysle o pyskowicach ale to tylko mysli tu mam na miejscu wiec zostaje u nas w knurowie a czemu nie chcesz tutatj? jakies uprzedzenia?
 
reklama
Hej brzuchatki ,
melduję, że żyję i wszystko ok ze mną i małym po naszych przygodach różnych :tak: Niestety kończy mi się semestr na uczelni i mam do napisania prace, kolokwia do zdania i egzaminy..a czasu zawsze mało :-( Podczytuję troszkę co u Was ale czas, żeby wrócić do regularnego czytania i pisania będę miała dopiero jak zdam to wszystko czyli za 2 tyg i wtedy będę mogła siedzieć i plotkować!

Trzymajcie się ciepło !
 
Do góry