reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

niespodzianka urodzinowa,perełka84,pianka dziękuję pięknie za kciukasy,troszkę się denerwuje,ale przecież musi być dobrze:)
niespodzianka urodzinowa ja nie mam raczej problemu z noszeniem,bo od początku nie nosimy małej na rękach,wiadomo że czasem trzeba wziąć na ręce,choćby żeby przenieść,ale na szczęście nie za często.Za to bardzo dużo przytulamy się na łóżku leżąc:)W jakim wieku masz kruszynkę?
KatarzynaSW ja brałam ślub cywilny,i miałam piękną białą suknię,taką jak sobie wymarzyłam Zobacz załącznik 493428 nie wiem czy widać na zdjęciu dokładnie,ale się starałam:)
Jeśli chodzi o chrzciny córki,to ja osobiście miałam problem,bo ksiądz powiedział że jak weźmiemy ślub kościelny,to dziecko ochrzci,w innym przypadku nie ma szans!Więc się wkurzyłam,i zadzwoniłam do kurii,wyłuszczyłam sprawę(mąż jest innowiercą,ale na chrzciny się zgodził),i ksiądz z kurii kazał mi zadzwonić następnego dnia:)zadzwoniłam i usłyszałam że mam iść do księdza i załatwić formalności,i już żadnych problemów mi nie zrobi:)poszłam i załatwiłam wszyściutko,chrzciny były bardzo ładne,ale cieszę się że mam już z głowy:)

a powiem jeszcze o tych chrzcinach, nam 2 księzy nie chciało ochrzcic
tzn, jeden nie chciał wcale (duren) a drugi jak juz łaskawie sie zgodził to powiedział ze my nawet nie musimy na chrzest przychodzic tylko niech przyjdą sami chrzestni :||||
poszlismy do innego który jak stwierdził i wszytsko nam potem wyjaśnił, że oczywiście ze ochrzci naszde dziecko, co prawda namawiał nas na ślub ale jak to powiedział to będzie nasza decyzja i mozemy przy okazji wziąć ślub albo zaczekać na odpowiedni moment jesli bedziemy gotowi
otóż w prawie kanonicznym jest wyraźnie napisane, ze ksiądz nie moze odmówić chrztu dziecku, ale warunkiem koniecznym jest zgoda rodziców i 2 rodziców chrzestnych praktykujących i wierzących

tak mi sie dzis nic nie chce.. ;[ nawet mi sie obaidu nie chce robic :p bedą naleśniki ;p i moj maz bedzie zawiedziony ze nie mięso :p haha :p

ale zwerbowałam mame i chyba przyjedzie do nas na weekend i wreszcie odpoczne sobie od małej ;d;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
mamakrusznki krolewnazmarcepana dziekuje za pomoc, dodalyscie mi odwagi w walce o dluga suknie:) jesli nic nie wybiore w sklepach za tydzien (wtedy lece do Polski) mysle ze poprosze mame o uszycie(jest krawcowa). Jestescie kochane, dziekuje!

mamakruszynki czyli rodzice nie musza miec koscielnego by ochrzcic dziecko? Myslalam, ze musza
 
mamakrusznki krolewnazmarcepana dziekuje za pomoc, dodalyscie mi odwagi w walce o dluga suknie:) jesli nic nie wybiore w sklepach za tydzien (wtedy lece do Polski) mysle ze poprosze mame o uszycie(jest krawcowa). Jestescie kochane, dziekuje!

mamakruszynki czyli rodzice nie musza miec koscielnego by ochrzcic dziecko? Myslalam, ze musza

a to masz szczęscie z ta mamą :D:D hehe ;) to mozesz szyc co sobie wymarzysz ;d
tylko sie koniecznie pochwal ;d;d

rodzice nie musza mieć slubu kościelnego, tak samo dziecko moga w kościele ochrzcić rodzice z innej wiary ale chrześni musza należeć do kościoła i tak samo mogą dziecko ochrzcić rodzice z któych jedno jest katolikiem a drugie jakiejś innej wiary :)
 
Ja dziewczyny wizyte u s wojego gina mam dopiero 7 wrzesnia jeszcze troche a teraz bym chciala chociaz zobaczyc sam pecherzyk ale chyba nic nie znajde w sobote zeby ktos przyjmowal dzisiaj i jutro tak
 
Ja dziewczyny wizyte u s wojego gina mam dopiero 7 wrzesnia jeszcze troche a teraz bym chciala chociaz zobaczyc sam pecherzyk ale chyba nic nie znajde w sobote zeby ktos przyjmowal dzisiaj i jutro tak

a coś cie boli ze sie boisz pozamacicznej? bo jak nic ci nie jest nie plamisz itp to nie przejmuj sie na pewno jest wporządku :) jak pojdziesz na wizyte to juz bedzie pieknie widac
 
Plamic nie jedynie od czasu do czas bole jak na @ i mijaja no i te wzdecia ale spokoju mi wlasnie nie daje czlowiek sie naslucha i jak najszybciej chce isc:(

Dziewczyny mialyscie sliczne sukienki:)
 
reklama
Tylko uwierzycie ze przy cp czytalam w ksiazce W oczekiwaniu na dziecko ze nie trzeba plamic i podobno im szybciej wykryte tym lepiej....
 
Do góry