reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Witam nowe mamusie :tak::tak:
Dziewczyny piszecie jak maszyny do pisania nie wolno was zostawić bo produkujecie bez opamiętania :-D Nadrobiłam :tak:
Może tak krótko co u nas w czwartek wizyta się udała karta założona :tak: serduszko też jest :-D i dostałam zwolnienie i zamiast leżeć bykiem zasuwam jak mały samochodzik, jak na razie zero mdłości tylko dalej te (.)(.) bolą ,ale da się przeżyć. Pogoda opłakana :-( i siedzimy cały dzień w domu :-( jak kołki:-(
Dziewczyny serdeczne dziękuje za życzenia jesteście kochane :-)
 
reklama
Witam Was wszystkie i każdą z osobna :) Sporo już nas jest :)

Byłam się dziś zapisać do lekarza. Pierwsza wizytę mam 5września. Mam ogromną nadzieję, że jej doczekam. Będziemy po urlopie, wypoczęci... Ahhh.

Bardzo dziwna sprawa, bo od jakiegoś czasu nie mam żadnych ciążowych objawów. Mam nadzieję, że nie przechwalam- bo ostatnio jak to napisałam to jeszcze tego samego dnia dopadł mnie ból głowy i nudności :rofl2:

U mnie rodzice i teście wiedzą. Cieszą się bardzo, ale podchodzą do tego bardzo ostrożnie i czekają na oficjalne potwierdzenie i ukończenie co najmniej tego 3go miesiąca. Czy Wam też te dni się tak dłużą? Jak tak to to zasuwały aż miło, a teraz kiedy już bym chciała mieć co najmniej 12tc za sobą to wlecze się to jakoś...
 
Natalia...ja mam tak samo...dni sie dluza, moze dlatego ze kazda z nas chce poczuc juz te pewnosc i spokoj...ja mam w sobie wiele leku, bo to pierwsza ciaza....niech juz pierwszy trymestr sie konczy:)

Ciaze znosze wspaniale, czuje sie lekko spiaca populdniami i odczuwam bole w podbrzuszu ale zero mdlosci...

Myslicie ze ma znaczenie jak sie odzywialysmy przed ciaza?
Ja jem bardzo zdrowo, duzo nabialu, owocow, warzyw..

No i mam problem z miesem...czy sa tutaj jakies wegeterianki? Powinnam zjesc mieso w tygodniu choc raz? Dla dobra dziecka moge sie zmusic, ale sama nie wiem czy to konieczne. Poprosze o rady:)
 
Agnieszka-ja po ciazy z Alankiem to samo od 3 wrzesnia mialam isc na rehabilit. ale teraz nie wiem z ta ciążą ,w nocy tak mam ze nawet nie potrafie sie przekrecic na bok,i tak od ur. Alana. Wiec to chyba normalne az sie boje co to bedzie po drugim dziecku bede chodzila jak babcia:-D
 
Tez mnie bolą plecy na dole. Dodatkowo, pod koniec ciąży z Dianą zaczęły mnie bolec kolana. Bolały długgo, do czasu aż przestałam ją nosić po schodach. A teraz odezwały się na nowo :crazy:
 
reklama
Mnie lędźwia tak ogólnie bolą, od czasu do czasu..dźwigam dzieci w pracy, mam skrzywienie..ale w łóżeczku poduszka między nogi i czuję ulgę. Też bym już chciała skończyć pierwszy trymestr..
Ogólnie nie mam objawów oprócz kremowego śluzu i tkliwych cycuchów.
 
Do góry