reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Anka: u nas też jak się skończył jeden chrupek to łapki wyciągała po następny :-D Ale ryku jeszcze nie było.

Ja ostatnio zainstalowałam bb na telefonie ale jakoś łatwiej mi na kompie. Ale w podróży to jestem dzięki temu na bieżąco :-D

Nie potrafię tylko znaleźć naszego wz na telefonie :-(
 
reklama
Wawka - ja też nie mogę znaleźć wz... Chyba nie ma takiej możliwości przez aplikację bb. Jedynie przez przeglądarkę. :-)

Leniwa niedziela, mam nadzieję...:o
 
Hej. U nas leniwa niedziela. Lenka dzisiaj zjadła 2 chrupki z hippa:) Kruczka Zdrowka dla Chłopców . Brr ospa:( Anka ,wawka ja korzystam z iPhone na BB i na WZ mam otworzono osobna stronę ale pierwszy raz wchodzilam z wiadomości w swoim profilu. Spróbujcie zmienić na normalna aplikacje w dolnym lewym rogu nie na mobilna.
 
Witam dziewczyny
Majka czuła się już lepiej i znów czuje się gorzej. Ma brzydki kaszelek idę zaraz po pracy z nią do lekarza. Noc nie przespana ale trudno. Podziwiam ja pomimo choroby jest żywa i uśmiechnięta ale mało śpi a jest zmęczona
 
Czy wy juz macie jakies upatrzone foteliki wieksze bo ja musze juz kupic ze wzgledu na nozki bo sie boje ze jej cos zrobie tak odstaja juz z fotelika wczoraj wracala w kolysce na lezaca zeby jak najmniej byly oparte na siedzrniu masakra maz w gazecie znalazl testy ale tam wsxystkie gwiaxdki maja akurat te bez pasow co nie polecacie i sama nie wiem musze na all zamowic bo w nasxym miescie sa takie tylko po 100zl wogole sklepy dla dzieci zamykaja dobrze ze pepko jest bynajmniej
 
U nas po leniwej niedzieli, nastał leniwy poniedziałek :-) mała grzecznie śpi od 10 min. to i tak długo jak na jej ostatnie drzemki. Wczoraj miałam dzień twórczy i zrobiłam- Uwaga- pierwszą zupkę dla Emi :-D szkoda tylko, że jej nie zasmakowała :dry: nauczona na słoiczkach...

Byłam z rana w ZUS-ie załatwić tą sprawę z dyskietką, dostałam zaświadczenie, że jeszcze przysługuje mi prawo do bezpłatnego leczenia. Poszło sprawnie i szybko, nawet m załatwił swoje sprawy, chociaż miałam wielką ochotę iść jeszcze na miasto- ale po 1 m musiał jechać do pracy, a po 2 wypłata w przyszłym tygodniu.
 
reklama
Zozolka - ja chyba kupię jakiś bez testów, do 300zł, niestety... Myślę o cotobaby... nie stac mnie w tej chwili na nic lepszego. :(

Dominuiczka - już wcześniej miałam się zapytać, skąd Ty się tak dobrze znasz na fotelikach? :)
 
Do góry