reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

zozzolka panie w parku miały termos, a nie termoopakowanie;-)
żadne termoopakowanie nie będzie ci trzymało w zimie, a zwykły termos tak. Możesz od razu dać temp. wody taką jak potrzebujesz (bo w ciągu 2-3 godz. niewiele się zmieni), albo mieć ze sobą małą butelkę wody do rozcieńczania (ochładzania) tej gorącej z termosu.
 
reklama
Zozolko - ja też glutenu nie ogarniam. Na razie daję tylko łyżkę do obiadku, a jak zapomnę, albo mam gotowca, to daję na deserek gerbera - jablko z manną. Czasami zdarza mi się zapomnieć o glutenie, może miałam w przeciągu miesiąca 4 takie dni... Dziewczyny Kochane co teraz? Wyjaśnijcie mi i Zozolce :)

Dopadlo mnie, Mlody mnie zaraził, mam to samo, co on, skubnelam mu nawet troche syropu :) łeb mi pęka, muszę paracetamolu poszukać...
 
Z glutenem to ja poniosłam porażkę. Po dwóch miesiącach podawania wycofałam się z podawania go małej. Ja poczekam na konsultację u gastrologa bo u nas te problemy z jelitami są.

Anka: ja ostatnio też się od małej zaraziłam. Ale teraz to Ksawery dostanie od Ciebie przeciwciała w mleku :-D
My pędzimy na zakupy.
 
Wawka - o tym nie pomyślałam hehe :) zazdroszczę zakupów. Czekam z niecierpliwością na wypłatę i becikowe.... Oby wszystko ładnie wpłynęło po 20stym...
 
zozzolka- u nas gluten jedynie w słoiczkach, jak trafi się deserek lub obiadek z kaszą manną lub inną. Ostatnio zakupiłam pierwsze ciasteczka z hipp'a, one mają gluten- powoli, powoli ciamkamy, chociaż Emi strasznie duże kawałki odgryza...
wawka- zazdroszczę zakupów, ja tak jak anka czekam na wypłatę :-)
 
No i z zakupów nici. Skończyło się na spożywczych. Jutro drugie podejście. Ale się rozejrzałam i już wiem co i jak. Jutro od rana atak na centrum handlowe.

Dziś kolejny krok do przodu i Michaliny. Sama zjadła chrupki kukurydziane. Ale ona już jest duża.
 
Dobry wieczor
Widze ze cisza dzis... U nas dzien bogaty i przyjemny. Najbardziej wzruszajacy moment? Bbylismy u babci mani byla tam tez jej ciocia musialam is do łazienki wiec poprilam aby potrzymala chwile mala. Wracam a moje dziecko odwraca glowke w moja stdone wola mama usmiecha sie i wyciaga do mnie raczki. TO BYLO SWIADOME :-D i wzruszające bardzo...

Gluten... Ja wprowadzajac gluten na drugie sniadanie robilam kaszke z miksu manny i bezglutenowej. Manny na mleku dawalam 10g po 2 miesiacach zwiekszylam do 20g teraz juz dostaje jeden pelnoglutenowy posilek

A chrupki kukurydziane to u nss nowosx mania calego nie zje.

Mania spi od 2 godzin
W koncu poprasowalam
Mam nadzieje ze tez mialyscie mily dzien :-)
 
U nas dzień całkiem przyjemny. Chociaż teraz Młody nie śpi od pół godziny i za nic nie mogę go uśpić...

Ogarniam też bb na tel. :-) :-)
 
reklama
a u nas ospa na całego :baffled:

Tomek całymi dniami jest marudny, ciągle płacze i nie chce spać, mimo że jest strasznie zmęczony. Obsypaną ma główkę krostkami. Lekarz powiedział, że ospy w zasadzie się nie leczy, trzeba przeczekać i już.

Szkoda, że dopadło go to, ale w sumie już będziemy mieli z głowy, no i maluchy łagodniej przechodzą ospę niż starsze dzieci podobno.

Dzisiaj właśnie minęły 2 miesiące ekspozycji na gluten, więc jutro już dostanie pełen posiłek glutenowy.

Idę spać, bo padnięta jestem. Spokojnej nocy życzę.
 
Do góry