reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

A my dzisiaj mieliśmy bardzo miłą wizytę. Odwiedził nas wujek ze wsi niedaleko nas i zgadnijcie co od niego dostaliśmy... mega wielkiego indyka. Z ciekawości zważyłam i miał 15 kg ;-) Poporcjowałam wszystko i przez najbliźsze pół roku będziemy go chyba jeść hi hi ;-)
Dziewczyny, bardzo dużo myślę nad tym, aby przejść już na butelkę. Początkowo zakładałam nawet krótsze karmienie ale z racji tego, że Ola jest anty butelka dalej w roli głównej cyc. I niestety nie potrafi w ogóle pić z butelki albo ta która mamy(lovi) jej nie odpowiada. Może któraś z Was miała podobny problem i pomoże. Jaka butelka u Was się sprawdziła. Zdaję dobie sprawę, że łatwo nie będzie ;-/
 
reklama
Agulaaa: u nas nauka picia z butli zaczęła się od obiadu. Co trzecią łyżeczkę z obiadem podawałam jej butelkę do napicia. Po trochu, po trochu i w dwa tygodnie nauczyła się pić wodę z butli. I teraz jak zaczęłam dokarmiać mm to już nie było problemu, ponieważ butlę już znała. My właśnie mamy lovi i przy niej pozostaniemy.
 
Ale mam teraz dni ciekawe. W końcu coś się dzieje. Lubię to! :)

U nas nocka poprzednia kiepska, ciezko sie przestawić na "nie swoje" miejsce do spania. Oby dzisiaj było lepiej.
Za to sam siebie uspil, jak wracalismy z miasta, zazwyczaj jak mu nucę kolysankę, to on po swojemu aaaaaa itp. i dzisiaj w aucie zacząl sobie spiewac i zasnal po niespelna minucie. :) takie zdolne dziecko.

Wawka - mój uwielbia harce w wodzie, dośc stabilnie siedzi juz sam, więc pierwsze kilka minut bawi się pianką i zabawkami, pozniej szybkie umycie i siup z wody. I nezly patent na naukę picia. :)

Nef
- ja też jestem fanką Lamaze, ale mam tylko tą zebrę, którą polecałaś kieeeeeedyś.:) w tej chwili już nie kupuję zabawek niemowlęcych, bo bez sensu, jak zaraz z nich wyrośnie, a za "doroślejszymi" jeszcze sie rozglądałam.

Phel - fajny stoliczek, u mnie sie nie sprawdzi ze względu na mały metraż, kolejny "grat", który gdzieś musi stać... :( u mnie też pogoda lipna.. Ale spacer byl, na pocztę. Mieszkam przez tydzien u siostry, bo jej maz w szpitalu, wiec nie musze wszedzie autem, bo ona miastowa. :) a ode mnie, niestety, wszedzie trzeba dojechać. Totez korzystam i sopacerujemy do sklepow i na pocztę.

Agula - ja też myslalam o przejsciu na butlę, ale w nocy kompletnie by mi się nie chcialo szykowac mleka... a teraz tylko cyc na wierzch i już. A z wyborem butli nie pomogę, bo mój wypije ze wszystkiego. :) a mamy tt, avent, babyono, nuk,niekapek.

Izik - zazdroszczę nocki, życzę takiej kolejnej! i kolejnej, itp :) mi też sie podoba Minky! bardzo!

Anila - ja na yt zaczęłam puszczac Mlodemu Domisie :) wgapia się, jak urzeczony! A na piosence śmieje się w głos.

Kruczka - też fajny ten stolik. ;)

pochwalę się - nie moglam sie powstrzymać dzisiaj w empiku i kupiłam -Miasteczko Mamoko - Aleksandra Mizielińska (3684744659) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i Książka z dziurą - Tullet Herve za 23,49 zł | Książki empik.com
Na książki zawsze znajdę kasę, ostatnio za 2zł kupiłam przez empik.com Pomelo i przeciwieństwa - Badescu Ramona za 27,99 zł | Książki empik.com reszta z punkow payback ;D
 
Ostatnia edycja:
Izik wawka - przepraszam... Chyb sie pogubilam :-D
Anka a propos książek jak czyta ci sie bitwe o tron? Ja chce wrocic- czss na 5 czesc :-)
Nad prezentami jeszcze nie mysle ale wasze propozycje mi sie podobja :-D
Mielismy jutro jechac do miasta ale chyba zostaniemy w domu...
Spokojnej nocy!
 
Witam sie z rana, nocka byla okropna mala obudzila sie o 21 i nie spala do 24, potem o 5 nie spala pół godziny i o 6:40 juz pobudka.. nie wiem czy jej zeby wychodza czy co.. Padam na twarz :confused2:
 
reklama
Hej. A ja przyszłam sie pozalic :( ej dzisiaj usłyszałam o mojej mamy ze jestem wyrodna matka!:/ bo biedne dziecko leży w łóżeczku i krzyczy (ma teraz taki etap) i jej nie wezmę na rece. Wogole jej nie przytulam i nie noszę na rękach :( no i chyba niedługo babcia zostanie mama:/ aa i ze nie lulam jej na rękach a ostatnimi czasy Lenka tylko sie drze;( no poprostu brak słów. Ale juz nie patrzy na to ze to ze Lena wrzeszczy bo "cos chce" czyt na rece to jest jej wina bo za każdym razem jak Lena piekła to było choć do babci na rączki ... Albo lulanie ciagle na rękach . Kocham swoje dziecko noszę ja i bawie sie z nią jak tylko mogę ale jest tez czas ze powinna sie sama troszkę pobawić . Tez musze isc do kibelka czy obiad zrobic.Czy ja dobrze myśle czy juz naprawdę jestem jakaś inna??
 
Do góry