reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

Anezram, wiem, że mało komfortowe, ale zawsze możesz wyjść do toalety i troszkę odciągnąć, tyle żeby Ci bólu nie sprawiało.

Matko jak mnie kaszel dusi. chyba mnie dopadło to co pod koniec ciąży. pewnie znowu mi starszak z "edukacji" przyniósł mycoplasmę albo co. Jutro z chłopakami ide do lekarza, na dzis miejsca nie było o_O gorączek nie mają tfu tfu tfu. katary mniejsze, ale niech dr osłucha.

miałam coś pisac i zapomniałam no :-(

aaaa Obniżyliśmy dziś łóżeczko. Olek dodał tacie spida ( bo jak ja mówiłam to :tak tak obniżę) a w ramach protestu przeciwko drzemce złapał się barierki i wykońał "stójkę" jeszcze moment i mógł się przerzucić przez nią :-( i było by nieszczęście. Ja prosiłam juz tydzień, a dzis M obniżył łóżeczko w ciągu 5 minut

i Mamy braki ubraniowe :/ już sie chłopaki totalnie minęły wzrostem do pogody , na rozmiar 74 od przyjaciółki mam letnie ciuszki :/ muszę jeszcze zobaczyć czy cos z "moich" zostało...
sorki idę odsypiać choróbsko, bardziej moje, bo chłopcy sobie radza, a mnie ściana z nog:/

P.S. Dziś Michał sie bawił z Olkiem w turlanie wałka ( takiego dmuchanego jak piłka) ile radości i pisków było...:-) to cięzko opisac i tak ponad 5 minut szaleli :-)

Kciuki za Smile i Frania
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nef dzięki :) zmienilam na nowe:-) Pscolka a nie możesz zrobic testu na alergie białka ? Niby sa niewiarygodne u tak małych dxieci ,ale ja robiłam 2 razy i za każdym razem wychodziło ze Lenka nie ma alergi. Spróbuj to jest koszt ok 30 zł ale będziesz wiedzieć . U nas tez mówiła tak na oko i to 2 lekarki bo Lenka na cos ma alergie ale wydaje mi sie ze na pylki jakieś a one ja meczyly dopóki nie ezucilam im wyników ... Fel Zdrowka , dobrze ze Olkowi nic sie nie stało ,ja juz dawno obnizylam . Anzeram a nie możesz wyjść z pracy na karmienie? Albo faktycznie po cichutku w pracy odciagnac ;)
 
Witajcie Mamuski,

Dzis mialam pobódke o 5 rano przez moje starsze dziecko i chodze na rzesach... wrrrr,trzecia kawa w natarciu:)

Dziewczyny nie odzywalam sie bo dopadla mnie jakas chandra jesienna ,caly czas bym wam marudzila..Wiecie mam juz dosc tej monotonni M spi do 15 (po pracy) a u mnie od rana rytual sniadanie,przebiórka itp trym bardziej ta pogoda!!! z dwojka to gdziekolwiek,mija sie z celem.Mam nadzieje ze do swiat mi sie poprawi ten nastroj:)

Macie jakies pomyslu na gwiazdke dla dzieciaczkow? ja sie przymierzam do takiego stoliczka dla Marcelinka:) 1382974656659-1147045702.jpg
 

Załączniki

  • 1382974656659-1147045702.jpg
    1382974656659-1147045702.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 34
Witajcie "z rana" :-)
Mała śpi,a ja myślę o zakupach żywieniowych dla niej. Pisałyście wcześniej o HOLLE kaszce jaglanej. Macie może ją? Smakuje dziecku? No i kwestia kupienia, czy tylko w necie można ją dostać, czy też w jakiś sieciówkach? Jak już będę kupowała, to może coś jeszcze ta firma ma godnego polecenia?
Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Phel nie smutkuj:-D stoliczek fajny;) u nas pobudka dzisiaj po 6:/ i tak dobrze jak na Lene. Kruczka twój stoliczek tez bardzo fajny, sama muszę sie rozejrzeć , narazie w planach jest krzesełko do karmienia bo nasz bujak jest do 12 kg . Wiosna ja nie mam pojęcia o tych kaszkach:eek:
 
Hej :-)
U nas dzisiaj wspaniała nocka, Emilka jak poszła spać o 22:00 tak dopiero obudziła się ok. 5:00- jak m zaczął budzik dzwonić ;-) dał mi ją do łóżka i tak pospałyśmy jeszcze do 8:30 :-) Byłam w szoku, że tak długo spała sama w łóżeczku, nawet się przebudziłam w nocy, z myślą, że nie słyszałam jak płacze...

Teraz się akurat przebudziła po godzinnej drzemce :-)

Ja też zaczynam się zastanawiać nad prezentami- o krzesełku myślę od dawna, miała na oku jedne- m dostał wypłatę to od razu po niego jechaliśmy- noo i niestety już go sprzedali :confused2: więc myślę, że albo my go kupimy na święta, albo ktoś z rodziny jak będą się pytać to jedna rzecz już się znalazła :tak: w ogóle chodzi za mną kocyk minky, taki ciepły z polarku- tylko drogi jest :baffled:

Phel- ja ostatnio też nie do wytrzymania, m to mnie czasami dużym łukiem omija, bo o byle pierdołę się wydrę :-D
 
reklama
Witam,

oj dziewczyny. Ta moja Miśka to dziwna się robi. Przyjechał dziś mój tata w odwiedziny j wziął ją na ręce a ta w ryk. Przez całą wizytę jego wizytę nie dała się dotknąć. A jak ostatnio był to się cieszyła :szok: Zaczęła płakać jak włączam odkurzacz czy blender. Zmiany na gorsze?
Dziś w nocy wstawałam do niej 9 razy. Ledwo żyję. A najlepsze że mała nie wygląda na niewyspaną :szok:
 
Do góry