reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Dominiczka - widziałam w Biedronce te wafelki z Hippa (chyba pozostałość po promocji)

Pscółka - muszę spróbować, faktycznie. Z tym, że ja mleko praktycznie ciągle do kawy piłam, a były miesiące bez żadnych placków itp... Na razie eliminuję czekoladę, zobaczymy za tydzień, dwa, jak nic nie pomoże, to będę kombinować. Pocieszam się tym, że AZS przechodzi z wiekiem, a już na pewno natężenie maleje. ;)

Wiosna - ja kupiłam najpierw Hippa, potem zwykłe, i w sumie jeżeli chodzi o skład to w zwykłych jest tylko kleik(?) kukurydziany, a w Hippie proso, kukurydza, witamina B1 i może zawierać śladowe ilości orzeszkow ziemnych. Więc na mój rozum wydaje mi się, że te zwykłe są lepsze. Bo tylko ta kukurydza. :) ale nie wiem, czy dobrze rozumuję.

Dzisiaj moje dziecko pierwszy raz kontrolowało upadek z siadu na brzuszek. Wyciągnął skubaniec rączki i nie piz*ął glową w łóżko. ;) i w sumie to chciał zrobić, bo chciał sięgnąć smoczek. :)

Dziewczyny, w biszkoptach i herbatnikach też jest gluten, co nie? Mogę podanie 1 biszktopta traktować jako próba glutenowa? Czy wstrzymać się z dawaniem takich rzeczy, aż nam się okres "próbny" skonczy?
 
reklama
Dziewczyny. U nas dziś 7 miesięcy stuknęło :-D Jest co świętować. Dotarło do mnie, że ten czas to za szybko leci. Pędzę na miasto coś małej z tej okazji kupić.
 
Zrówka dla Miśki z tej okazji :-)


WEŹCIE mnie wyleczcie !!!!

znalazłam aukcję z takim pajacykiem który miał Michał ale większym. Pajacyk wydałam i jakoś do mnie nie wrócił z całą masą reszty ubranek :/ ten ktory znalazłam jest niby na 80 cm...na kup teraz 20 zł aukcja zaczyna sie od 14,50 :/ z przesyłka 30 zł więc żadna okazja. ALE MNIE MĘCZY :-( [106418]kop41.jpg ten z aukcji wygląda prawie tak samo, tylko ma zakryte stopu a Michał miał nogawki ze ściągaczem :p
 

Załączniki

  • [106418]kop41.jpg
    [106418]kop41.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
Anka zazdroszczę kreatywności :) skąd bierzesz tyle energii??;) konkurs muszę oblukac:) Wawka dużo Zdrowka dla Michalinki:)) Fel nieczaje:confused2: ze to ktoś sprzedaje twoje body? Znaczy sie ,nie wiem:/ jeju jaka mnie grypa zoladkowa dopadła to masakra... Kończę sie juz od piątku :baffled: Dzisiaj wyszłam na spacer z Lenka ale było bardzo ciezko .. I na dodatek @ przyszła :wściekła/y: Ehh .. A u mas sa problemy ze spaniem Lenki:/ drze sie na maxa i nie chce zasnąć mimo tego ze długo juz nie spała i trze oczka.. No nic oby jej przeszło bo ja nie mam siły :sorry: Kurcze Wy juz dajcie chrupeczki biszkopciki a ja nie wiem dlaczego nie daje do spróbowania . No ale najwyższy czas zacząć bo juz 17 stego mamy 7 mies..
 
Herbatników nie polecam zarówno mamom karmiącym jak idzieciom, bo tam są tłuszcze utwardzone, potocznie zwane tłuszczami trans.

My też już mamy 7 skończone, jeszcze się łapię na tym, że obiadki wybieram te po 6 tym miesiącu:-D

 
hej
ja na razie zrobiłam przerwę w jedzeniu chrupek bo mi ostatnio odgryzł na raz taki duzy kawał i się wystraszyłam i na razie nie daje, a biszkopty bedę sama piec, ale tez na razie czekam, , dopiero gk\luten wprowadziłam, później żółtko, wydaję mi się że są bardziej wartosciowe nowosći które można podac, a i jeszcze ryby nie jedliśmy :eek:


anka wow
ja już ci się miałam zapytac o co chodzi z tym projektem bo za bardzo nie kumałam o co chodzi :baffled:, no to teraz już wiem

a na niektóre chrupki trzeba uwazac bo mają w składzie sól


anezram troszkę cieżkich dni przed Wami ale dacie radę, Fel już doswiadczona to wie o co biega:tak:, ja po prostu biore olka na dwór i idziemy oprzątać
:sorry::happy:


Olek ma katar, antek ma katar, mamusia nadal ma katar- skonczy się to kiedyś

dziś cały dzień leje
 
reklama
witajcie wieczornie...

te słoiczki po 6 miesiącu i po 7 zaczynają się z drobinkami jedzenia... Mania nie chce tego za nic w świecie jeść... ostatnio w ogóle ma jakiś bunt jedzeniowy... chyba muszę być twarda i zaprzestać karmienia strzykawką bo w ogóle przestanie jeść...

Maria zrobiła dziś po raz kolejny kilka kroczków na czworakach :-) dzielna jest. no i zaliczyla już pierwsze ostre spotkanie z podłogą... były łzy...

śnieg mówicie i choinka??? oj idzie zima... to będą wyjątkowe święta - pierwsze ciuszki jakie kupiłam dla Mani to sweterek i sukieneczka na te święta :-D wygląda na to że trafiłam z rozmiarem...

Anezram... to trudne wracać do pracy ale może uda Ci się znaleźć jakieś pozytywy... to że teraz łatwiej niż jak będzie miała rok, to że liczy się nie ilość a jakość spędzanego razem czasu a motywacja będzie większa... to że wyjdziesz do ludzi... a Maja szybko odkryje że mama jak wraca to jest jeszcze fajniej :-D

Wawka - wielu radości dla Michalinki!

muszę u ciekać - goście przyjechali :-) miłego i spokojnego wieczoru!
 
Do góry