reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Pscółka - hehe, uśmiałam się. Ja miałam dzisiaj maraton po CHx2. A że jeden trampek jest nieco ciaśniejszy od drugiego, to na jedenj nodze skarpetka, a na drugiej podkolanówka. :) Podobały mi się jedne buty w CCC. Nie przymierzyłam. :D

W końcu otwierają u nas C&A. Juhuuu! Nie będę musiała jeździć po Poznaniach/zamawiac przez internet. :) Smyka też będziemy mieli. :-) muszę wejść na stronę CH, kiedy otwarcie.:)

W Empiku nie mogłam się powstrzymać - wierszyki Tuwima pięknie wydane, a dla siebie książkę "chce się zyc". w H&M też się nie mogłam powstrzymać, kupiłam jedne spodenki dla K, ale czaję się jeszcze na Product Detail | H&M PL ale zielone bądź musztardowe :)
 
reklama
Dziewczyny ja mam takie pytanie zaczynam zabawę z mlekiem mm i powiedźcie mi jak otrzymujecie wodę 40 st do przygotowania mleka. Bo ja mam podgrzewacz ale zanim się podgrzeje to mała się drze. Macie jakieś sposoby jak uzyskać szybko wodę do przygotowania mleka? Ale zadałam pytanie :) ale ja się dopiero uczę :)
 
Margot – tak mój dzieciaczek nie pije w nocy już od 3 miesięcy :-)sporo kwietniaczków przesypia już noce
Pscółka – co będziesz podawała tą butelką lovi? Mleko/wodę/soki czy kaszki? Szymek ładnie pije z kubka TT?
Anka – ja też latałam dziś po CH, ale ja chciałam koniecznie coś kupić by wydać te wygrane 300 zł w bonach. Naprzymierzałam się i albo nie było mojego rozmiaru, albo wyglądałam grubo…. Jak się nie ma kasy, to tyle rzeczy chce się kupić, ale jak się chce wydać…to jest problem. Niestety wróciłam z pustymi rękami. Jedynie spodnie dresowe mi się podobały, ale na razie ich nie wzięłam.
 
witam wieczornie,

na razie mam ograniczony dostęp do kompa ponieważ mąż siedzi w domu z powodu przeziębienia. A że może pracować z domu to okupuje mi komputer cały dzień. Dopiero teraz się dorwałam. Jeszcze jutro tak będzie.Cały dzień czuję, że czegoś mi brakuje, hehe. To nasze forum uzależnia :-D:-D
Anezram: jeśli muszę w szybko przygotować mm (czasami dokarmiam małą) to wstawiam butelkę z wodą do kubka z wrzątkiem. Co chwilę sprawdzam na nadgarstku (kapiąc ze smoczka) czy woda ma temperaturę mojego ciała. Jak jest nieznacznie cieplejsza to dodaje mm i gotowe. To jest dla mnie najszybszy sposób. Wcześniej miałam zawsze przegotowaną, już ostudzoną wodę żywiec, którą ewentualnie na wieczór wykorzystywałam do mm, teraz podaję już prosto z butelki bez gotowania. Tylko pilnuję, by butelka była świeżo otwarta. Kupuję półlitrowe butelki i jak jest potrzeba zrobić mm to otwieram.

Oj lecę spać.Może w ciągu dnia wywalczę dostęp do kompa.
 
hello
ja tylko na sekund parę
mama wyjechała i rządzę po swojemu a to = brak czasu. SAJGON ja nie wiem czy te zęby kiedyś mu wyjdą :-( idą idą idą i wyjść nie chcą od wczoraj jest tragedia,,, jak nie dostanie p/bólowego to tylko na rekach ale odpukać dziś tylko rano dostał i na razie cisza... aha zły duchy podszeptuje a ja głupia słucham :-( dziś zrobiłam po swojemu i dziecko śpi spokojnie. Nie wiem zbieg okoliczności czy tak mu pasuje, żeby teraz po zmianie czasu zasypiać o 19...Babcia siała bunt oczywiście że za wcześnie kąpię, a dziś jak tylko zaczął marudzić ponad miarę do wanny kąpiel butla i spanie. akurat mam kilka dni na sprawdzenie teorii.
lecę walnięta oglądać sagę zmierzch :-) choć znam na pamieć <lol>
miłej nocki

P.S. Anezram, teraz podgrzewam w mikrofali...ale wcześniej miałam termos i w termosie gorącą wodę...:-) mieszałam z zimną przegotowaną i było ok.
 
Ostatnia edycja:
Witam. Wszyscy śpią jeszcze?:-Dhaha:) my juz pobudke mieliśmy przed 7:) fajnie bo trochę dospalam:) Anzeram ja dalej trzymam zimna wodę w garnuszku a cgoraca w termosie. Idzie mi to sprawniej o szybciej niz podgrzewania na gazie... Fel to teraz możesz sobie na spokojnie oblukac co i jak. Kurcze ja teraz staram sie młoda trochę dłużej przetrzymywac zeby chodziła spac po 19 bo zazwyczaj koło 6 juz chce spac na noc... Ja tam mimo mieszkania z mama to robię wszystko po swojemu ,a posłuchać i tak wysluchan.. Hehe:) słoneczko sie pięknie przebija przez mgle i chyba sie fajnie dzien zapowiada :)
 
reklama
Hej dziewczyny. ja na chwilę tylko, u nas znowu ciężka noc, od 1 do trzeciej budzil sie co chwila z placzem strasznym... W końcu zasnął, ale po nurofenie i ze mną w łózku... Nie wiem, czy go coś boli, czy coś....

Na szcęście jak się budzę rano, to optymizm mi wraca... bo w nocy mam ochote wyjsc z siebie...
 
Do góry