reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

grzecznie melduję, że od wigilii leże w domku, ale najpierw musiałam się nacieszyć córeczką:-):-) poza tym mój mąż nakaz leżenia wziął tak dosłownie, że nawet z netu korzystam na leżąco i trudno mi w tej pozycji pisać
cieszę się kazdym dniem w domu
 
reklama
Dzieńdoberek! Ja właśnie suszę włosy i zaraz zasiadam do nauki..jeszcze chyba zrobię sobie moja ulubioną owocową herbatkę , żeby przyjemniej się uczyło:-)

zonqa Kolorowe body są w 5 10 15 , cubusie i kappahlu :tak: Poprawy humoru życzę !!
Pchla zazdroszczę Ci tego wózka ..ja swój chyba w marcu będę miała :-)
alex Poczytaj, to nam opowiesz co było ciekawego!
beti Udanych porządków :-) No mój też kopie mocno :szok:
iza No w święta nie można sobie odmawiać!!
 
hej!

melduję się jeszcze w 2012 roku ;-) właśnie się po mału zbieram na weselicho, zobaczymy czy będę na siłach żeby tańcować z brzucholem ;-)
Czytam, że pare z nas miało przygody z wywrotkami, dobrze że dzieciaczki w brzuszku całe! Powiem Wam, że ja tydzień temu też przestraszyłam się nie na żarty, jak mnie w pociągu skurcze złapały :szok: pierwszy raz miałam takie i domyślam się czego spodziewać przy porodzie, tylko pewnie porodowe są dużo mocniejsze ;-) w każdym razie przez godzinkę siedząc w pociągu miałam cykora, co jest, ale mam nadzieję, że to były te dzięki którym macica sobie ćwiczy do porodu, od tamtego czasu nic się nie działo. Może to pociąg ukołysał tak macice, sama nie wiem ;-)
aaa19, beti no mnie tez tak kopie ostatnio i jakby w ogole nie spal cwaniak jeden :-D
majra super że święta w domku, a teraz leż i wypoczywaj, super, że mąż tam biega w koło Ciebie ;-)
iza ja też przypuszczam że po świętach to na wadze będzie szaleństwo, więc wolę nie stawać ;-)
zonqa odpoczywaj, a humor na pewno wróci ;-) co do nasyconych kolorów, to ja totalnie nie mam pojęcia gdzie takie kupić, bo się jeszcze nie interesowałam ;-)

Udanej soboty!
 
zonga juz kiedys pokazywalam takie kolorowe bodziaki z mothercare
 

Załączniki

  • lw6010_1.jpg
    lw6010_1.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 50
Majra dobrze kochana że leżakujesz i wszystko ok z Tobą i dzidzią, nie ma to jak w domku!!! Dbaj i dawaj o siebie dbać :tak:
Margot udanego weselicha, też bym popląsała :-D
 
mamakruszynki- Zdrowka dla Coreczki i dla Ciebie!!!

krolewna-Wypoczywaj ile sie da :D

Oliwka- Dobrze ze juz wszystko ok i w domku jestes

Nef- Mam nadzieje ze juz lepiej z humorem i z mezem sie pogodziliscie

ankzoc- Poprawy nastroju zycze :tak:

Ella1- Nie ma co sie denerwowac, przy chorobie to nikomu sie jesc nie chce i niestety, trzeba to jakos przebolec... Moja mala dzis tez tylko podziubala (a chora nie jest) ale u mnie nie ma problemu bo maz dojada a jak nie on to pies skorzysta :-p a mala jutro pewnie bedzie za to jadla za dwoch.

Phelania- Dobrze ze to wyrownanie w miare szybko

AgnieszkaJ- Witaj :-)

zonqa- Podziwiam ze juz masz ubranka dla dzidziusia w szufladach. Ja dopiero na etapie myslenia co, czego ile kupic :-p. Oj, czas zaczac te przygotowania. Gdybym znala plec byloby latwiej...

majra- Super ze juz w domku i w swieta bylas z rodzinka

Ja dzis wczesnie rano wstalam i za porzadki sie wzielam bo mielismy dzis wizyte duszpasterska.
Humory tez niezbyt bo szef meza nie dostal przelewu za robote ktora skonczyli i wyplaty nie ma, niewiadomo do kiedy a nam wyskoczyly nieplanowane wydatki i musielismy od tesciow pozyczyc- nasluchalismy sie ze pieniedzmi nie umiemy dysponowac, ze na swieta moglismy mniej wydac (a wcale duzo nie kupowalismy) i takie tam. Wrrr...

Jutro jedziemy na urodziny 4 letniej coreczki mojej kuzynki- w takim figloparku dla dzieci, to dziewczynki beda mialy frajde.

Milego weekendu :tak:
 
Cześć dziewczynki,u Nas masakra,mała cały czas ma biegunkę,ale przy tym jest bardzo wesoła,a ja bardzo źle się czuję.Wczoraj byliśmy na pogotowiu,i ja dostałam skierowanie do szpitala,ale nie pojechałam bo mała zaczęła wymiotować,i bałam się że coś się w nocy zacznie z Nią dziać,a Darkowi samemu ciężko byłoby jechać z Nią do szpitala.A najgorsze jest że słabo czuję ruchy,ale być może od wymiotów,mam całe mięśnie brzucha naruszone.Ehhh...ale Nam się rok kończy
 
reklama
Do góry