reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Hej hej ,

Widac na BB ze juz po Świętach ruch straszny:)

Dzis bylam u kumpeli M podjechał przez ten czas i naprawił lewy bok auta ( jak wracalaismy od mojego taty w I dzien swiat przerysowałam auto M ze srebna BMW a ze mamy czarny kolor auta a Bmw srebny to widac sladyOczywiscie moja wina po prawej stronie stały auta ja nie zaczekalam myslalam ze zdaze a z naprzeciwka auto jechało uliczka i ciul nie poczekał no i sie stało ehhhh....)ale nie wazne :)...

Do Zusu dzwonilam oczywiscie jak to ja akurat po klotni z M z awantura;)Rabanu tam takiegi narobilam w tym Krakowie ze az wstyd...hehehehormony buzuja;)Wiec zapalcili mi za 11 dni a wyrównanie dostane 2 stycznia,natomiast jestem zla na swoja Kadrowa bo dopiero wczoraj wyslala moj L4 które jest od 11.12 do 8.01 i znowu przez nia beda opoznienia...Najwazniejsze ze wiem gdzie juz dzwonic co mowic i jakby co awantura:pPP

Muro -ja tak z Alankiem wazylam nie martw da sie zrzucic u mnie +9 kg i niedługo bedzie magiczne 85:szok::zawstydzona/y:a gdzie jeszcze 3 miesiace chodze juz jak słon nawet dziecka nie potrafie nakarmic na kolana bo mi przeszkadza brzuch:szok::-D...juz nie wpomne o zakladaniu butów i wstawanie z łozka jak ciagnik cale spojenie mnie boli...

mamakrusznki-zdróweczka

Ella- u mnie M w pracy a ja ogladam Qesta i zajadam sie mandarynkami:baffled:juz mi wychodza bokami:-D

U nas juz lepiej mlody tylko lekko pokasłuje i ma katarek ale juz nie bierze antybiotyku nie wiem czy nie isc do lekarza i mu nie przedłuzyc bo jeszcze do konca nie wyzdrowial...jak radzicie?Samopoczucie u niego sssuper tylko ten katar i kaszelek...
 
reklama
Heloł! My cały dzień na zakupach i padam..spuchłam i wyglądam jak prosiak!! Zaraz czas na drzemkę :-D
myszka Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po Waszej myśli!
zonqa Niestety tak to bywa..ale mam nadzieję, że babci się poprawi ! ;-)
lenka Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy!! :tak:
evcia Ja to jestem śpioch do 12 więc i tak pół biedy :-p
mamakruszynki Zdrówka dla Ciebie i dla malutkiej !! ;-)
Pianka Udanego sylwestra!!
krolewna Udanych zakupów! Zdrowia dla Was!
Nef mam nadzieję, że się szybko dogadacie! oby przed nowym rokiem :-)
Ella Ja jako dziecko też byłam rzygającym niejadkiem- nie rzygam ale wielu rzeczy nie lubię nadal :-D
Oliwka Cieszę się, że u Was już ok!! Uważaj na siebie kochana !!
Bishopka Przykra sprawa z tym psiakiem..oby tylko go nie bolało nic :-(


Ja uciekam już spać ( zjem wcześniej coś oczywiście) bo jestem zmęczona okropnie a jutro..tadadada NAUKA :szok: :crazy: DOBRANOC!!
 
czesc dziewczyny!!!:-))
swieta swieta i po swietach:) u nas minely milo:)
bylam ostatnio u poloznej.wszystko ok
powiedzialam ze boje sie o toksoplazmoze od razu mi pobrali krew na miejscu:) i czekam na wyniki
ufff:) jaka ulga
ankzoc u mnie podobnie! w sylwestra moj M pracuje do 2 w nocy a ja bede sama z synkiem w domu
mysle ze posiedzi ze mna do 12, potanczymy :) wypijemy picolo i pojdziemy spac hehe:D

ella nie zalamuj sie ! mala wkoncu wyrosnie pewnie z tego i i bedzie duzo jadla !:)zobaczysz
jdnak ci bardzo wspolczuje bo wiem jak to denerwuje jak dziecko nie chce jesc.. ja w tej kwestii malo mam cierpliwosci ale naszczescie moj syn je praktycznie wszystko

phelani wspolczuje przygody... jednak dobrze ze na zarysowaniu sie skonczylo!

alex
fajnie ze zakupy sie udaly!!!

nef 3maj sie ~!!oby twoj humorek wrocil i wszystko sie wyjasnilo!!

muro nie wpadaj w zadne depresje i smutki!!kilogramy zrzucisz po porodzie

mamakruszynki
mam nadzieje ze u was juz lepiej i ze zdrowko dopisuje!
 
AgnieszkaJ witamy:)))))

U nas dzisiaj jakos pada, choc cieplo wczoraj bylo 14 stopni...Ja tez jakas nerwowa i nie w humorze, mam coraz wiecej strachu, obaw, niepewnosci...Czasami wydaje mi sie, ze tak szybko to mija, ze juz niedlugo a innego dnia nie moge sie doczekac i mam wrazenie, ze od zawsze juz jestem w ciazy...:-D

Dzis wielka wyprawa po teutonie, nadal staczam bitwy z mezem, ktory zabronil mi bialego wozka(a mi sie podobaja kurcze no...). Obysmy doszli do kompromisu jakiegos:)

A na Sylwestra siedzimy w domku, sami we dwojke, jelsi wytrzymam do polnocy:)

Zaczelam ogladac niedawno downton abbey, bardzo mi sie podoba a nigdy za to sie nie zabralam. Lubicie?:)

Caluski dla wszystkich, milego weekendowania, dbajcie o siebie, nie spadajcie ze schodow i w ogole ostroznie ze wszystkim:tak::tak:
 
pchelka: nie rob sobie tej nieprzyjemnosci i nie kupuj bialego wozka :p mmi tez sie podobaja ale zwykly deszcz i wizec caly brudny.. mnie to zdecydowanie by wkurzalo, ja raz w miesiacu musze prac wozek w okkresie wiosenno letnim bobrudnego nie lubie a mam zielony i wszystko na nim widac nawet dziecko cos je i juz sa plamy.. :p

ja sie zbieram na zakupy, zobacze czy uda mi sie jakies akcesoria kupic :p ale nie lubie przeplacac wiec narazie ze spokojem podchodze do tego :d
 
Hej

ja jakoś nie jestem w najlepszym nastroju, humorze:blink: wczoraj brzuszek mi strasznie twardniał więc leżałam w łóżku nospa magnez i troszkę było lepiej.

w nocy jak wstawałam do młodego to potem nie mogłam zasnąć i tak zostałam dziś obudzona nie wyspana i w ogóle nie do życia:sorry2:

Wczoraj włożyłam ciuszki Jacusiowe do szuflad i wyszło tego sporo zostało mi tylko dokupić boziaków na krótki rękaw, skarpetek i rampersów a reszta to już akcesoria typu smoczki, rzeczy do szpitala dla mnie, kosmetyki dla maleństwa i będzie wszystko

Dziewczyny wiecie może gdzie można kupić bodziaki nie w pastelowych kolorach tylko takich nasyconych kolorowych??

Pozdrawiam Was cieplutko
 
Cześć dziewczynki:-)

Idę robić sobie kawkę bo jakbym obuchem w łeb dostała, posiedzieliśmy wczoraj u znajomych i czuje się jak po jakimś dicho!!!
Dzisiaj luźny dzień więc nawet nie chce mi się sprzątać!!! pewnie będę snuła się w kąta w kąt, może poczytam szamańską książkę o ciąży!!!:-p

Nef przykro mi, ale po burzy zawsze przychodzi słońce, tego Wam życzę ;-)
Muro spokojnie, ja w ciągu miesiąca dodałam 4kg a do limitu zostało 3 :-D

ankzoc
kochana życzę Ci aby wraz z końcem roku wszystkie smutki minęły ;-) ja też mam huśtawki nastroju, raz dół nie wiadomo z jakiego powodu, potem euforia ach szkoda gadać!!! Mój K w domu do następnego czwartku to się też jakoś częściej ścieramy :-( a Majeczka oby szybciutko wyzdrowiała :tak:
Ella przykro mi z powodu niejadka, gdyby Julcia była taka jak ja to by Ci pomysłu na posiłki brakowało, jadłam wszystko :-D A kilogramy zrzucimy wspólnie :-)
aaa19 owocnej nauki:-)
Phel dobrze że nic Ci się nie stało!!! Dobrze że trzymasz rękę na pulsie z Zusem, walcz o swoje!!! a Kadrowa jaja sobie robi, jacyś nieodpowiedzialni są ludzie:no:
Ladies super że na wizycie u położnej ok;-) My sylwestra planowaliśmy w domu, ale idziemy na domówkę do znajomych, w sumie taki spontan!!!
Pchła super dzień się zapowiada, zamawiajcie pewnie, jak już wybrany szkoda czasu..zastanówcie się na spokojnie wspólnie, ja nice oczywiście nie chcę negować, wiadomo biały piękny i też mi się podobają ale ....jest zawsze to ale:-) strasznie czas leci, każda z nas ma jakieś dziwne odczucia, ja czasem jestem spokojna a czasem wpadam w panikę, oby za mocno nas nie poniosło!!! będzie dobrze :*
co to jest downton abbey?? nie znam :no:
królewna udanych zakupów!!!
AgnieszkaJ witaj!!!

miłego dnia wszystkim kwietnióweczkom !!!
 
Ostatnia edycja:
Witam się sobotnio

U nas lekki mrozik i słonecznie. Także humorek dopisuje i zaraz zabieram się za ogarnięcie mieszkanka

Wasze kruszynki też już są takie mocne w brzuszkach?? Moja to tak się rusza że jak zapoda mi kopniaka w bok to ja aż się ruszę :szok: Mam wrażenie że ona w ogóle nie śpi bo cały czas coś tam się dzieje :happy:

zonqa życzę powrotu humoru :rofl2::rofl2: ale tak to z nami jest, hormony dają cały czas o sobie znać

Wszystkim życzę miłej soboty i niedzieli, a w poniedziałek witamy nowy rok :szok::szok:
 
reklama
Witajcie :) u nas dzisiaj mrozik i słoneczko , także pogoda lładna:-) jutro mnie czeka małe pichcenie bo w sylwestra do szwagra jedziemy:-) hihi ja to sie wogole boje na wagę stanąć bo obzarstwo było w swieta:baffled: podejrzewam ze jUz +10 :dry: Życzę wszystkim chorowitkom dużo Zdrowka i poprawy humoru:-)
 
Do góry