reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

Witajcie. U mnie na szczęście jakoś lepiej i ze mną i z psem- odpukac.
mamokruszynki, mam nadzieję, że jest wszystko w porządku, a malutką się nie przejmuj, tatuś sobie z nią poradzi.
 
reklama
ja juz drugi dzień lezę nie mam siły na nic dosłownie zakupy nie zrobione jeszcze jutro zostaje
ale jestem tak zmęczona jakbym niewiem co robiła juz drugi dzien wczaoraj boleści br zuchowe miałam dzis na szczęście spokój
 
Hejka hejka,

U nas nijako M sie wczoraj zatruł piwem:szok:tzn kupił w nocy po pracy Leszka w sklepie nocnym i caly ranek wisiał nad kibelkiem ...u niego bardzo rzadko jesli chodzi o wymioty ostatnio go widzialam w takim stanie z 7 lat temu:eek:teraz musiał sie ostro zatruc bidulek dziewczyny nic mi nie chce jesc zrobilam mu 2 kanapki z masłem i zjadł ...zeby żaoładek cos trawił Dzieki Bogu nie wymiotował i caly czas robie mu gorzka herbatkę...Nie mam pomysłu co mu dac a w lodówce to same jedzonko ciężkostrawne:sorry:

Bishopka- dobrze ze z psiakiem wszystko idzie ku lepszemu:-)
Falidae- napewno z malenstwem wszystko dobrze:)

A moj M jutro o 18 idzie do pracy i wraca rano moze wpadnie na 12 w nocy na Piccolo które zostało po urodzinkach niunia ,napijemy sie po lampce i dalej pojedzie w trase....
 
Witam was dziewczyny po dłuuugiej nieobecności! Święta wciągnęły mnie na maksa, choć starałam się was podczytywać. Mój mężuś dla odmiany ma urlop do 7 stycznia, więc muszę nadrobić zaległości:-) Niestety ten rok nie kończy się dla nas zbyt pomyślnie, bo od wczoraj oboje koczujemy w piżamach pod kocykiem i próbujemy zwalczyć grypsko:dry: O ile u męża jakoś to lepiej wygląda, top ja bez wspomagania farmakologicznego czuję się kiepsko. 2 stycznia mamy wizytę u ginekologa i mam nadzieję, że do tego czasu się wykuruję. Zobaczymy co jutrzejszy dzień przyniesie. O zabawie sylwestrowej w tym stanie możemy już zapomnieć:-(

P.S. Jakieś domowe sprawdzone sposoby na kaszel>>???
 
Hej dziewczyny. Dawno mnie nie było. Nie pozyczylam nikomu wesolych swiat, to choc uczeń szczęśliwego nowego roku! U mnie same problemy... z mala wszystko ok, choc mam tyle stresow, ze boje sie, ze cos bedzie nie tak. Ale nerwów nie umiem opanowac. Znowu wyszla sprawa "kolezanki", tak naprawde nie wygrałam nawet bitwy i juz przestaje walczyć:( mam mega dola... przepraszam ze nawet nikomu nie odp, ale nie mam sił... pozdrawiam i powodzenia w przyszłym roku:)
 
hej, jest tu ktoś??

nie ma to jak bezsenność... od czwartej próbuje zasnąć, ale już się poddałam...

Anka4
ze sposobów na kaszel - na innym forum jedna dziewczyna poleca herbatke z majeranku - 2 łyżeczki majeranku, zalewasz wrzątkiem na 10 min. odcedzasz i pijesz... dziewczyny, które wypróbowały zachwalają... ja odpukać - nie musiałam

pojutrze wracam do pracy - nawet się cieszę :) stęskniłam się trochę za dziewczynami...
dla chorowitek życzę zdrowia i wszystkim miłej nocy sylwestrowej :)
 
Witam sie z drugim bolacym zębem...

Takze od 4 rano nie śpie lodówka mnie obudzila tzn wylaczyli prad a przy wlaczeniu wydaje dosc głosny dzwiek ,zaraz po tym zaczał mnie bolec zab i tak do tej pory niestety apap nie dał rady a moj lekarz przyjmuje po Nowym Roku:no:Dzis chyba nic nie rusze do jedzenia:baffled:wzielam Ibuprom czytalam w ulotce ze mozna brac w I i II trymestrze mam nadzieje ze 1 tabletka nie zaszkodzi a wrecz przejdzie ,ide młodemu zrobic jesc bo juz sie obudził...
 
hej,

jak zwykle nawet nie będę próbowała nadrobić za co jak zwykle przepraszam i kajam się nisko :zawstydzona/y:

żeby nie było, że wypadnie mi z głowy, wolę zrobić to teraz i chciałam Wam życzyć wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, spokoju, szczęścia i wiele radości, by wszystkie smutki odeszły wraz z 2012 rokiem a w 2013 zaskakiwały nas tylko szczęśliwe chwile...jak co roku każdemu życzę "oby nie był gorszy", tak w tym roku te słowa zmazuję raz na zawsze i życzę, by ten rok był lepszy od wszystkich poprzednich
 
phelania może to jakiś wirus jednak? bo tak po piwie jednym i to lechu normalnym... oby szybko przeszło


w ogóle dziewczyny jak Wy chorujecie :szok: co to za czas taki :baffled:
 
reklama
Phelaniu :szok: ibuprom jest w ogóle zakazany w ciąży, tak samo jak wszelkie leki zawierające kwas acetylosalicylowy. Bierz lepiej apap. I kup sobie pastę lacalut activ, mnie pomaga w bolesnościach zębów. Czasami pryskam sobie jeszcze propolisem.


A w ogóle, to chciałabym Wam życzyć spełnienia marzeń, zdrowia szczęścia oraz pomyslności w Nowym Roku. szampańskiej zabawy dla tańcujących, a raczej pląsających.
sylwek 3.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry