reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

Ja dziś na szybko się witam bo sobota mi tak zleciała, że nie wiem kiedy.
Troszkę jednak podziębiona jestem i spałam w dzień z małą ale mam nadzieję, że w nic złego się to nie przerodzi.

MamoKruszynki- moim zdaniem jedz do szpitala bo ruchy czuć musisz! niech sprawdzą czy ok, i ewentualnie poproś żeby wrócić do domu do malutkiej!
 
reklama
Mamakruszynki- dziewczyny maja racje!!! Jedz do szpitala a nawet jakbys zostalam mąż napewno dobrze zajmie sie Kolrnelką...

U mnie dzien odpoczynku dzis przeszlam na diete:-Da co tam:pPP nie jem słodkiego na obiad zjadlam gotowane brokuły i łososia z folii z cytrynka ziolami i czosnkiem hmmmm pychotka:pPPale jaka czuje sie po tym lekka jak piórko:-D...Młody spi wiec was troszke nadrobie..
 
dziękować za powitanie ;)

ja dzisiaj pol dnia latalam i robilam zakupy na sywestra :) jutro jeszcze chrzciny bratanka wiec zalatany koniec roku :)

ja nawet nie mysle o ubrankach bo ciuszki dostane od znaomych i bratowej wiec nie martwie sie w ogole :)

Reszte wyprawki musze kupic bo po Adasiu wyprzedalam wszystko :D na razie mam wozek, lozeczko, materac, posciele i kolderki do lozeczka i wozka, butelki, podgrzewacz, sterylizator , smoczki, tere nawet pake pampersow ;D
 
Widzę, że wszystkie teraz dla odmiany wpadły w wir przygotowań sylwestrowych:-D

Dzień dobry!
Ja trochę zakatarzona, ale mam nadzieję, że uda nam się na tą domówkę do kuzynki wyskoczyć z małą;-) Będą tam nasi przyjaciele i rodzina więc bardzo mi zależy. Z resztą nie chcę 4-tego sylwestra spędzić w domu tylko dlatego że mam dziecko:eek::sorry:
W każdym razie udanej niedzieli życzę Wam wszystkim:tak:

Alex- cóż to za prowokujący Avatar?:-D

Dorotka- hop hop gdzieś to nam zniknęła "Wielka Siostro"???;-)
 
Witam się i ja po długiej nieobecności :)

Wczoraj Was nadrobiłam, ale nie miała już siły odpisywać. Święta mnie wykończyły na maksa, niby nic takiego nie robiłam, bo na początku byliśmy u teściów a potem w domku (do wczoraj jeszcze była moja siostra z rodzinką), ale czuję się wypruta i niestety cały tydzień brzuch boli i jest cały czas twardy:-(.

mamakruszynki jak się czujesz?? byłaś w szpitalu? tak samo jak dziewczyny uważam że powinnaś jechać, choćby na IP sprawdzić czy wszystko ok
Ella mam nadzieję że sylwestrowy wypad się uda, my planujemy przejechać się do znajomych na małą kameralną imprezkę, trzeba wykorzystać moment póki jeszcze możemy ;)
dotkass jak tam, byłaś na policji?? współczuję przeżyć i 'zdrowotnych' i pocztowo-allegrowych, nie wyobrażam sobie tego, ja się tak strasznie wkurzyłam jak mi się ktoś włamał na pocztę żeby SPAM rozsyłać, a to co Tobie się zdarzyło to już totalne przegięcie!!

Eh więcej nie pamiętam ale teraz postaram się być na bieżąco.
Miłego dnia wszystkim:-)
 
Ella to dla Ciebie :-) tak będziemy wyglądały po ciąży, pod warunkiem że będziesz realizowała swój program ćwiczeń który już opracowałaś :-D i ja też oczywiście!!! A tak na serio uwielbiam Alessandrę, moja imienniczka;-)
 
mamokruszynki, męża z małą na zwolnienie. skoro jest wesoła i pije to wszysko będzie w porządku, a TY musisz dbać o was dwoje, wzywaj karetke jak by co...tak by cie nawodnili zrobili USG i najwązniejsze była byś pod nadzorem i opieką...

Ja walczylam by nie brac antybiotyku i przegrałam. Dzis brzuch mnie dołem pobolewa, jak na @ dobrze, że już od srody L4 a w piatek ide do ginekologa, zobacze czy ze szkrabem ok...napryskałam sie gardło hascoseptem, i pożarłam pare tabletek na bol gardła...i mam wyrzuty sumienia, ze młodemu zaszkodziłam :-( dobrze, ze sie rusza bo bym juz w histerie popadła chyba. 2 dzien antybiotyku al gardło nocami dalej jak wiór...:-( az sie budze po kilka razy na picie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
eevcia ale masz zgredów z teściów :/ matko, już chyba bym wolała obcych poprosić.. u nas jakoś to tak naturalnie jak nie raz nam braknie coś przy końcu miesiąca to pożyczamy to od jednej babci to od drugiej i nigdy nie było żadnego problemu, przecież to ludzkie zupełnie :/




mamakruszynkimam nadzieję, że już lepiej.. malutka sobie poradzi, tzn. tatuś sobie poradzi z małą, Ty pilnuj Was teraz jak tak źle się czujesz!! głupi ten wirus strasznie :/ mój Młody też wodą dziś tryska z pupy na całego, do tego kurcze w brzuszku, ale właśnie humor też ma całkiem spoko do tego, więc tyle dobrze


feli Tobie też zdrówka, gardło potrafi być strasznie upierdliwe :/ nie martw się tymi tabletkami, szkrabowi na pewno nie zaszkodziły a będzie mu o wiele lepiej jak Ty się będziesz lepiej czuć


dot widzę, że jakieś przekopy miałaś z transakcją na allegro, nie wiem o co poszło bo dopiero wkroczyłam na bb od dłuższego znów czasu i nie jestem na bieżąco, ale powodzenia, o ile zdążyłam już Cię poznać to podejrzewam że wiesz jak komuś skopać tyłka i się nie dać :tak:
 
Do góry