reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Ladies- mnie cyce bolą że masakra- tkliwe koszmarnie i jedyne stanik ratuje sytuację. Co do suwaczka to z tym 4-tym tyg to nie do końca się zgadza. Implantacja jest w 6-12max dniu po zapłodnieniu czyli może zahaczyć o 4 tydzień ale przeważnie pod koniec 3. Te suwaczki są ciut spóźnione jak widzisz, bo tam pisze że jestem np dzis w 4tyg i 5dn. (czyli jestem w 5-tym tygodniu ciazy, a mam skończone 4 tygodnie). Opis powinien byc do 5-tego tygodnia moim zdaniem a nie do 4-tego, który juz się zakończył. :dry: Cóż..też tego nie rozumiem, ale tak juz jest z tymi suwaczkami.:sorry2:


pscółka- Ja do tej pory tylko kwas foliowy biorę, ale w najblizszych dniach zakupie femibion1. Łuteine albo duphaston może lekarka mi zleci we wtorek...
 
reklama
Ladies- mnie cyce bolą że masakra- tkliwe koszmarnie i jedyne stanik ratuje sytuację. Co do suwaczka to z tym 4-tym tyg to nie do końca się zgadza. Implantacja jest w 6-12max dniu po zapłodnieniu czyli może zahaczyć o 4 tydzień ale przeważnie pod koniec 3. Te suwaczki są ciut spóźnione jak widzisz, bo tam pisze że jestem np dzis w 4tyg i 5dn. (czyli jestem w 5-tym tygodniu ciazy, a mam skończone 4 tygodnie). Opis powinien byc do 5-tego tygodnia moim zdaniem a nie do 4-tego, który juz się zakończył. :dry: Cóż..też tego nie rozumiem, ale tak juz jest z tymi suwaczkami.:sorry2:


pscółka- Ja do tej pory tylko kwas foliowy biorę, ale w najblizszych dniach zakupie femibion1. Łuteine albo duphaston może lekarka mi zleci we wtorek...
mnie piersi nigdy nie bola ani nma @ ani na ovu i teraz tez nic jedynie brodawki sa bardziej czule ,po 1 ciazy tak mi sie stalo bo wczesniej moje piersi byly bardziej czule.
ja biore witaminki pregnacare tam jest i folik i witaminki b, e zelazo i wszystko co niezbedne:))
czemu bierzecie luteine czy duphason??

czy ktoras z was ma jak jak i piersi nie bola??
martwie sie troche tym ze mnie nie bola...w sumie nie bolaly odpoczatku


ja tez powiem dopiero wszystkim po usg:))czyli jakos w 13 tyg

w sumie na jakies mega objawy zawczesnie u nas dopiero sie zaczna jak maluch zacznie rosnac:)
 
Cześć dziewczyny!
pscółka gratuluję dwóch kreseczek i witaj wśród kwietniówek!!!!
bakteria udanego wypoczynku!Pogodę macie piękną:tak:
Dziewczyny co do (.)(.) to mnie nic nie boli.Nie czuję zresztą żadnej zmiany co do bycia w ciąży i nie bycia w ciąży.No!Przynajmniej narazie. Także ladies nie zamartwiamy się na zapas:happy:
Czy któraś z Was ma w tym tygodniu wizyty?Pytam bo trzeba trzymać kciuki:-)
Ciągle zapominam o foliku:zawstydzona/y: albo o witaminach:zawstydzona/y:Ehhh ta skleroza ciążowa:baffled:
Pozdrawiam wszystkie kwietnióweczki:-)
 
ladies: mnie tez nie bolą :p nawet jakoś nie zauważyłam zeby były wieksze czy cos ;p

ja nadal czuje sie zle, nawet mi sie na forum nie chce wchodzic ;p
a wczoraj jeszcze mnie głowa bolała masakrycznie.. ;/
 
hej dziewczyny
Jedne mają mdłości, drugie bolą (.)(.), a trzecie nic- ja jestem w środkowej grupie .
Królewna współczuje Ci naprawdę wiem co to znaczy ja miałam tak w pierwszej ciąży człowiek nie nadaje się do niczego, ale jeszcze troszkę wytrzymasz kochana dasz radę :tak:
Ewa sklerozo jedna nie dobra- ja też zapominam :zawstydzona/y:
U nas wszystko dobrze , czuje się rewelacyjnie tylko te (.)(.) a tak nic jak na razie :tak:. W czwartek po pracy na wizytę zobaczymy co gin powie ciekawego :confused: już z umieram z ciekawości :tak:
Lenka odezwij się bo cały czas o tobie myślę, czy wszystko dobrze.
 
cześć dziewczyny...czy mogę do Was dołączyć? termin mam na 4 kwietnia 2012. To moja pierwsza ciąża, po dłuuuugim czasie starań, leczenia i rozczarowań. Nadal nie wierzę, że beta byłą pozytywna. Byłam w ubiegłym tygodniu na USG ale serduszka jeszcze nie ma (był to koniec 5 tc/początek 6 tc). teraz czekanie...jeszcze tydzień do kolejnego USG...modlę się o to aby serce fasolki biło...
z objawów...tylko bolesne piersi ale jakby trochę mniej niż w zeszłym tygodniu, bolą tylko przy dotyku.

Czy możecie mi podpowiedzieć skąd i jak wstawić suwaczek?
 
Witam.
Jeśli chodzi o mnie to wszystko się uspokoiło.
W piątek i sobotę gdy plamiłam krwią używałam tylko wkładki, bo krwawienie nie było silne.
Wczoraj była już tylko minimalna ilość brązowego śluzu i tyle.
Zero bóli... nic.:baffled:
Nie wiem już co się dzieje, a najbardziej wkurza mnie, że w tej Norwegii nie idzie nic załatwić:crazy:
Dzwonie dzisiaj zarejestrować się do mojej lekarki, a oni, że u niej dzisiaj jest komplet i mogą zarejestrować mnie na jutro:angry:
Musiałam zadzwonić do niej prywatnie i obiecała, że koło 10 się do mnie odezwie. Mam nadzieję, że mnie na dzisiaj upcha i uda się załątwić skierowanie na usg, bo ja dłużej tej niepewności nie wytrzymam.

Dziękuje kochane za słowa otuchy!
 
Lena jak cie nic nie boli to pewnie tylko jakiś polip krwawiący multum przypadków było takich w szpitalu,ronienie boli i na pewno by się zoriętowała tak że powodzenia
 
Lena...ponieważ dość długo staramy się o dziecko od dłuższego już czasu wręcz maniakalnie czytam sporo na temat ciąży i związanych w tym objawów, zagrożeń itp. Wiele dziewczyn ma plamienia a mimo to ciąże ładnie się potem rozwijają. Czy bierzesz luteinę lub duphaston?
 
reklama
Czesc dziewczyny,

Cizko was nadgonic. Niestety nie mam mozliwosc pisac takczesto jak wy, ale od czasu do czasu bede sie odzywac.
U mnie nic nowego, zadne nowe dolegliwosci nie dolaczyly. Ide w piatek do lekarza i mam nadzieje, ze uda sie zobaczyc i uslyszec zarodek z bijacym sercem. Chcialabym miec juz pewnosc ze wszysrko jest na swoim miejscu. Wprawdzie jak bylam poltora tyg temu to lekarz zobaczyl pecherzyk ciazowy i stwierdzil, ze widzi zarys zarodka. Nie mogl jednak dokonac pomiarow bo byl za maly. W piatek jednak bedzie skonczony 7 tc/poczatek 8 tc, wiec licze na to, ze zarodek bedzie juz dobrze dostrzegalny.

Lena-no - trzymam kciuki :)
 
Do góry