reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Anka nie moge zagłosować bo ciągle jest, ze kod niezgodny...a ślepa nie jestem przecież...

Wiosna chyba jednak mamy jakiś gorszy okres na obiady bo od poniedziałku nie chce jeść nawet słoiczkowych, muszę go rozśmieszać, zagadywać i wciskac na siłę. Już nawet opanowałam do perfekcji małpie odgłosy ;-)
No i ja obiadki zblendowałam na papkę bo jak do tej pory nie bardzo lubił kawałeczki.
 
reklama
margot = z tymi przyprawami to chyba niekoniecznie. Z tegoco się orientuję to na razie tylko natkę pietruszki i koperek można. U nasidzie trzeci ząbek. Wczoraj IBUM musiałam zaaplikować ok 22 bo był pisk, adzisiaj już na zaśnięcie. Zastanawiam się czy może być jeszcze gorzej, bo budzisię naście razy w nocy. Zawsze zaczynam od podania smoczka, ale często bo ok6-7 razy kończy się na karmieniu. Tak więc wierz mi może być gorzej i mojeplany co do przesypiania nocy to mogę sobie włożyć. Jestem tak wykończona, żeprzez weekend ryczałam od rana do południa. Uczę go picia mm, ale więcej jak 15ml nie idzie, ani z butelki, ani z kapka, ani z niekapka. Przestałam juz czekaćaż przejdą ząbki, bo przecież one do drugiego roku wychodzą, a jakoś trzebafunkcjonować. Niestety to opłakiwanie ząbków ma po tatusiu. Teściowa mówiła, ze każdy był opłakiwany 2 tygodnie, trochę wyolbrzymiła, ale niestety tylko trochę...
 
Dziewczyny a jak z waga u waszych pociech bo u nas przez miesiac tylko 100g nawet niecale bo dzis spadek zauwazylam jakies 7g prawidliwo powinna 500g przybierac a to doopa nie wiem co juz robic mam tak kombinuje z jedzeniem i nie wychodzi jeszcze ma zaparcia robi koraliki od wczoraj :-( soczkow nie chce juz jak kuedys tylko by zupe jadla i bobofruty tak z dwa tygodnie wylewam tylko od 3 dni nie podaje sokow i mamy zatwardzenie :-(
Poradzcie cos
Dominiczka dzieki dzis czasu nie mialam na bb przestudiuje na kompie jutro bo teraz z tel z lozka pisze jestem mega wykonczona jeszcze ola zasnac nie mogla oczy zamkniete i placz zucanie sie po luzku. :-( nasmarowalam dziasla i spi
Musze pokombinowac z gotowaniem sama tylko wazyw eko brak :-\
Z telefonu na grupy nie wejde nawet go nie widze czego tak?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ania głos oddany :) a swoja drogą fajny ten rytuał
Anila Nef pozazdrościłam Wam i trafiła się okazja i zakupiliśmy z mężem mieszkanie. Z 45m2 przechodzimy na 60m2
Przed Nami duża nerwówka bo sprzedajemy szybko swoje mieszkanie i remontujemy nowe. Kupiliśmy w nowym budownictwie i nie ma babki :) Maja będzie mieć swój pokój cieszę się na to mieszkanie.
Maja dalej chora ale zaczyna jeść dziś ostatni dzień z mężem ale z babcia już była parę razy więc będzie oki
Pscółka my mieliśmy i mamy podobnie w nocy mała się budzi co chwilkę chodź dziś obudziła się tylko 2 razy i wstała o 5.30 ostatnio się budzi o tej. Ale poprzednie noce to dramat. Co do mleka nie chciała nic pluła na widok butelki. Zmieniłam na inne mleko wypiła coś później znów nie chciała. Dałam jej się pobawić butelką z mlekiem coś sama nawet pociągła. Później jak była wyspana a nie koniecznie musiała jeść znów dałam do spróbowania mleka zmarnowałam naprawdę dużo. Na dzień dzisiejszy mleka nie chce ale od czasu do czasu zaskoczy i wypije 60-80 ml ale codziennie daje jej spróbować chodź łyka. Mężowi je kaszkę ryżową naturalną mojej mamie mleko wszystkim troszkę obiadku ale ja kojarzę się tylko z cycem :) Spróbuj żeby ktoś inny podawał jej mleko bo u Nas to zadziałało
 
Ostatnia edycja:
Do góry