reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

pscółka chyba można więcej przypraw wpisałam w googlach i w różnych tekstach pisze, że i cynamon i różne inne można dodawać. co do zębów i pobudek to współczuje, my zeszły tydzień mieliśmy pobudki zębowe no i w końcu poszedł w ruch syropek.
 
reklama
Witam się gościnnie ;)

Melduje, że Franek po operacji (odbyła się 8.11). Wszystko w porządku. Serce pracuje tak jak sobie to lekarze założyli. Pojawił się mały problem w postaci zweżonej prawej tętnicy płucnej i będzie konieczne cewnikowanie za dwa-trzy miesiące. Póki co Franek nadal w Krakowie - walczy z rotawirusem. Gdyby nie to już by byl dawno w domu.
Antek opłakuje brata codziennie. Co chwile pyta o brata i poplakuje.
Żeby było malo to chyba przynieśliśmy ze szpitala rotawirusa i Antek od wczoraj też robi brzydkie kupki. Sytuacja jednak opanowana.

A żeby było jeszcze smieszniej to jestem w ciąży :) .. Tak, tak. Suwaczek poniżej. Zapomnieliśmy sie trochę. A dwa tygodnie temu uznaliśmy, że koniec z powiększaniem rodziny.
Phel - będzie jeszcze mniejsza różnica niż u Ciebie ;)
Teraz sie tylko boje o zdrowie maluszka. Wszystko inne mi obojętne.

Uciekam, bo mam troche pracy na głowie...
 
Anezram- gratuluję zakupu! świetnie :) przed wami wiele wyzwań, ale to też naprawdę fajna przygoda :) powodzenia! no i zdrówka dla Majeczki...
zozolka - jak nie soki spróbuj wodę...
Smile - nooo to nie wiem od czego zacząć :-D chyba jednak od Franka - niech szybko wraca do siebie i gratulacje udanej operacji... i zdrówka dla Antka
no i GRATULACJE! niech zdrowo rośnie fasola :) może tym razem chłopcy będą mieć siostrę :)

a ja mam teraz swoje 5 min. bo Mania śpi... ale czeka mnie zgadnijcie co??? taaak prasowanie ;D miłego dnia
 
Smile wszyscy czekali na wieści od Ciebie ;-) czyli już niedługo Franek wróci do domku, a na dodatek za parę miesięcy pojawi się maluszek, super! gratulacje! widzę, że pomału wszystko Ci się dobrze układa ;-)
Anezram fajnie że zamieniacie mieszkanie, na pewno komfort większy, my mieszkamy na 4 piętrze i bez windy i w sumie tylko to bym zamieniła póki co, bo metraż (52m2) może być ;-)
anila podziwiam Cię z tym prasowaniem, ja wolę robić cokolwiek innego, byle nie dotykac żelazka ;-) ale moje koleżanka na przykład mówi że ją to relaksuje :)
 
Anka: zagłosowałam :-D
Izik: ostatnio też tak miałam, że mała buszowałam w łóżeczku a ja już poszłam spać :-D Padłam jak zabita, nawet nie wiem kiedy mała zasnęła. Super, że będziesz miała psiaka. Dla dziecka to zawsze dodatkowe bodźce do rozwoju.
Pscółka: współczuję ząbków. Może pocieszeniem będzie dla Ciebie widok uśmiechającego się zębaska
Zozzolka: moja też przestała przybierać i to drastycznie. Wiem, że jak zaczynają się ruszać, to mniej przybierają. A niejedzenie to może na ząbki?
Smilie: Zdrówka dla maluszka i gratulacje :-D
 
Jejku Smile GRATULUJEMY!!!!
bardzo się cieszymy że z Frankiem wszystko oki życzę zdrówka dla Niego no i dla Antka oby ten rota-wirus przeszedł
A co do ciąży to za parę miesięcy będziesz mieć naprawdę sajgon ale na pewno sobie poradzisz ile radości sprawią Wam maluszki. Za jednymi pieluchami a Franuś z następnym maluszkiem i Antkiem będą mieć wesoło zawsze lepiej jak więcej :) Ja myślę o kolejnym ale na razie poczekam no chyba że Bóg da i będzie inaczej.
Życzę zdrowia i przyjemnej ciąży:) na kiedy teraz będziesz mieć termin ?
 
pscólka tak myslałam że o Was się dzieję bo mało Cię ostatnio, oby szybko zeby wyszły i jak najmniej bolesnie, trzymaj się,

Smile gratulacje ogromne, cieszę się strasznie że Franek dobrze się czuję i wszystko się udało, podgladałam Was na fb( wysłałam zaproszenie ), dla Antka zdrówka
no i nudnych 8 miesiecy Ci życzę i zdrowego maluszka, dasz radę wszystko ogarnąć :tak:
co za wiesci łoł
 
Dziękuje :)
Póki co za duzo nie myslę o tym co nas teraz czeka.. Za dużo na głowie. Kończymy budowę i za 2-3 tygodnie w końcu się przeprowadzimy. Do tego Franek w szpitalu. W firmie duuuzo pracy.
Już mąż stwierdził, że w firmie kogoś zatrudni, a w domu będzie pani do pomocy ;)... Hehe.. Rozwiązał się problem wolnego pokoju w domu ;)

Anzeram - 18-20 lipiec :wściekła/y:Gorzej trafić nie mogło... Sam środek lata ;/
 
smile to tak zawsze straszne wyglada a jak przychodzi co do czego to sie wszystko ogarnie, a m widze ze pomocny wiec bedzie dobrze, lato- tez bym nie skakała z radosci na te pore roku ale nie mysl o tym teraz
oj sciskam cie mocno
 
reklama
SMILE super, że z Franek tak dzielnie wszystko zniósł, Franki to silne chłopaki ;-) buziaczki dla malucha! No i gratuluje fasolki! Naprawde zaszaleliście ;-) będziecie mieć wesołą gromadkę maluszków:-D
 
Do góry