reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

Muszę spróbować bo Maja pije z butelki wodę nie chce soków ani herbatki tylko wodę a mleko zaczyna jeść ale jak poczuje smak to już jest nie chętna czyli może po prostu muszę jej dobrać mleko już sama nie wiem
 
reklama
Fel nie no mam dostać te 2 przerwy i napisać podanie jeszcze czy chce kończyć wcześniej czy wychodzić w czasie pracy tyle że ja nie wiem jak napiszę że chce kończyć wcześniej a mała będzie chciała mleko i koniec i będę musiała wyjść chociaż ona do południa bardzo mało chce jeść tu widzę światełko w tunelu a zarazem ciemność bo ona śpi rano po 1,5h przerwie i chce się przytulać do mnie i do cycka i tak zasypia. Ja oszaleje szkoda mi jej tak się męczy z zębami i teraz będę ja męczyć :-:)-(
 
hmm ogólnie musisz być pewna tego czy chcesz zrezygnować z karmienia...co do przestawienia na mm to tak jak zmieniasz mleko nic od razu tylko stopniowo mieszaj swoje mleko z mm np 1cz mm do 2 twojego i zobacz czy takie wypije. JAk tak to tak kilka karmień a potem na odwrót 2 cz mm i 1 twojego...
 
Psiolka wspolczuje ja pod koniec swojego karmienia mieszalam pol na pol bo jak dalam swoje to oczy jej wychodzily bo geste a mm zadkie u nas sytuacja byla odwrotna cyc blee bo trzeba ciagnac a mm mniam mniam
My nadal na nan nie zmienilam na bebilon bo doszlam do wniosku ze skoro i tak kupuje wszystko nestle to i tak na tym mleku ale tu chyba tylko my to uzywamy i dla mnie w smaku ok slodkie ale nie wiem jak inne smakuja mleka

U nas skolei nieeciekawie po szczepieniu podejzewam znowu mi nie je dzis 4 razy tylko piaty dwa lyki podciagla zupy tylko polowe i marudzi placze przez sen znowu spadnie z wAgi a juz 7600mamy
 
anila bo zapomniałam napisać, zdrówka i buziaki dla Marysi

mamo córeczki wiesz co, to babsko to jakieś szurniete, jak najdalej od takich osób, jestem w szoku, trzymaj się i nie daj się;-)

anka widziałam Twoją książeczkę, jest naprawdę fajna:tak:


pscółka jak dzisiejsza nocka, mam nadzieję że lepiej

anezram duzo dobrych opini słyszałam o hippie, a próbowałaś podać łyżeczką mleko czy sok, może taka forma by się akurat u niej przyjęła, ja bym na Twoim miejscu nie rezygnowała z karmienia piersią, zawsze wieczorem Mała będzie mogła się mamusinego cyca poprzytulać, juz sam Twoj powrót do pracy to dla niej duża zmiana, trzymam kciuki żeby jakoś Wam się to ułożyło

ja niby kupiłam niekapek z aventu, taki jak wklejała anka, ale ten moj brzdąc i tak nie umie pić, to przełożyłam tę gumową uszczelkę żeby samo troszkę leicało, no to wtedy pije:dry:
 
co do mleka to my bylismy na bebilonie, ale zminilismy niedawno na hippa ze wzgledu na cene. przy zmianie zadnych problemow nie bylo, ale Tomek ogolnie zjada wszystko co mu do ust przystawic.

Wczoraj wyszedl nam zabek :-) juz wystaje ponad dziaslo, piekna jedyneczka :-D

a dzisiaj konczymy pol roczku, nawet nie wiem kiedy to tak szybko zlecialo :-)

pozdrawiam.
 
Anezram- ja karmie piersia, ale przyznam sie ze pare razy dałam córce mm i bylo to bebiko dostała po nim takie flegmy ze szok, musisz popróbować mleka bo 100 dzieciaczkom spasuje dane mleczko, a twojemu szkrabowi nie..

lenka - tak babsko okropne , jestem zdania ze jak najdalej od takich ludzi ale jak, jak mieszkam niedaleko niej :angry:

kruczka - gratuluje ząbka, u nas nawet nie widać aby sie coś wyżynało... No i wszystkiego najlepszego dla Tomeczka na te pół roczku !!:-)
 
reklama
Pscółka teraz mi się przypomniało, znajomych synek budził się od kąpieli do rana jeszcze wiecej razy bo średnio ostatnio to już co 30 minut i nic nie pomagało, az w koncu ostatnio wieczorem dostał kolacje z kaszki na dobranoc łyżeczka tatus nakarmił, później tatuś wykąpał, później mamusia dała cycusia i tatuś odłożył do łóżeczka i uśpił i jak młody sie budził to tatus wstawał i robił ciiiii syneczku i ten usypiał. Mamusia pojawiła sie blisko tylko zeby dac cyca, wczesniej i później trzymała sie daleko. Do sypialni przyszła ok. 24 i połozyła sie jak najdalej łóżeczka synka. Trzeciego wieczoru po uśpieniu małego tatus poleciał po cos do sklepu, młody sie przebudził w tym czasie i mamie nie dało się go zaspokoić samym "ciiii" musiała mu dać cyca...:szok::-D
 
Do góry