reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Dziewczyny ale miałam do nadrobienia byłam u teściów na weekend masakra ja nie wiem jak mój mąż wyrósł na takiego fajnego faceta w tym domu heh :) Tak mnie wkurzają tam że szok ale trudno nie wybiera się rodziny męża.
Muszę się pochwalić Majka ma ząbka od czwartku :) i ładnie siedzi a byłam teraz na panieńskim i była tam dziewczyna co taki kit mi wciskała że ma o 2 tygodnie starszego synka ode mnie i on już chodzi raczkował jak miał 3-4 miesiące a pełzał jak się urodził masakra skąd sie biora takie dziewczyny przecież mam dziecko i wiem jakie są etapy rozwojowe a ta mi gada takie bzdury myślałam że zraz powie że umie dodawać
 
reklama
anila - ja podaję pół żółtka do obiadku, ale też widzę że małej jakoś ono nie smakuje. Może to ten specyficzny zapach, a może kwestia przyzwyczajenia. Dziś też już jajko czeka na porę obiadową.
Mąż był rano u krawcowej bez leżaczka. Ta powiedziała, że jak jest jakiś plastik (a w oparciu jest), to będzie musiała oparcie rozpruć - bo maszyna nie weźmie plastiku, zszyje dziurę i dopiero zaszyje to co ona rozpruła. Jakoś nie widzi mi się jej sposób naprawy. Jeszcze rozpruwać to co jest dobre. Chyba sama naszyję coś ręcznie. Myślę też o jakiejś naprasowance np. postacią kubusia puchatka itp.
anka -życzę zdrówka. Lecz się i wracaj do świata zdrowych:-) Wiem jaki to dyskomfort bycia chorym karmiąc dziecko i zajmując się nim. Ja cały czas bałam się, że zarażę dziecko. Jak czułam się już tak strasznie, to częściej zostawiałam małą w leżaczku, bo bałam się z nią bawić, by moje zarazki nie przedostały się do córki.

Jaka ja zmęczona jestem po niedzieli. W dzień goście (pół roczku małej), a wieczorem NW z grupką znajomych po lesie. Zrobiliśmy 6,8 km. i chyba niewyspana jestem. Mała śpi, więc i ja chyba zaraz położę się odpocząć.
a gluten zaczęłam wprowadzać od początku września, z tym że kilka dni mi uciekło przez wyjazdy i moją chorobę. Myślę że do końca października ( a może i jeszcze z tydzień dłużej) będę jeszcze podawała dawki ekspozycyjne.
Od 2 dni moja mała robi już takie doroślejsze kupki. Hm....czy to normalne? do tej pory miała takie noworodkowe, a teraz takie "glutki" prawdziwe. Dziewczyny czy to dobrze, czy to oznacza jakieś problemy?? Kupki wychodzą normalnie 1-2 dziennie.
 
Ostatnia edycja:
Anka dużo zdrowka, kuruj sie;) Anila ja jeszcze nie podawalam Lenie żółtka , moze w przyszłym tyg zacznę . Anzeram no to zdolne dziecko koleżanki :laugh2: Moja nawet nie pełza jeszcze:/ ale siada: juz cos:) Wiosna unas kupki co nie podam to sa takie zielonkawe:eek: jak dam wiece marchwi to sie gdzie niegdzie marchew odznacza. Ale sa juz takie zbite bardziej. Jaki kolor maja kupki waszych pociech? Bo nie wiem czy jest ok:/ heheh ale pytanie:-D
 
Fel- nie będę dyskotować z lekarzem. Jak pisąłm sa dwie szkoły. Co nie znaczy ,że któraś jest zła. Wytyczne się co chwilę zmieniają. Chyba badania na ten temat nie są skońoczone, więc do końca nie wiadomo co jest dobre. A i lekarze podchodzą inaczej do dzieci z alergiami pokarmowym. Ja wprowadzałam gluten starszemu w 10 miesiącu życia , było ok dlatego teraz też tak postępuje..... Takie moje doświadczenie i porada lekarza :tak::-)
 
Kurcze dostałam niedawno telefon i dowiedziałam się że nowe dzieci w rodzinie będą :) heh niedawno dowiedziałam się o ciąży kuzynki która rodzi na początku grudnia w lutym rodzi ciocia mojego męża ale jest tylko 2 lata starsza ode mnie więc traktuje ja jak kuzynkę w czerwcu i lipcu znów z mojej strony kuzynki rodzą ale wysyp heh do tego w tym roku uradziłam ja moja kumpela dobra, siostra mojej szwagierki (ale przez to że urodziłyśmy w 1 dniu i cala ciąże przechodziłyśmy razem zostałyśmy dobrymi koleżankami), kuzynka i żona przyjaciela mojego męża, same malutkie dzieciaczki :)
 
ja przemycam pół zółtka do obiadku, na maxa je rozgniotę i młody nawet nie wie co tam wcina
kupki Leosia już od jakiegoś czasu są hmmmm....dorosłe ;-) konkretne, w stanie stałym raczej i dorosłym zapachu(prawie że) :-)
ehhhhh, czasem marzy mi się podać butlę, solidnie przygotowanego mleka na noc :-D myślę, że wtedy Leoś by przekimał więcej :sorry:
 
anka- zdrówka życzę, kuruj się :-)

Ja jeszcze nie podaję żółtka, zacznę od 7 miesiąca- gdzieś czytałam, że wtedy należy wprowadzić. Muszę do sąsiadki iść na zwiady, czy ma na zbyciu swojskie jajka, jak nie to do babci pojadę :-)

My dzisiaj zaliczyliśmy wizytę u lekarza, mała lekko przeziębiona jednak :baffled: jak dobrze pójdzie, i gorączka zniknie to mamy szczepienie za tydzień. Najlepsze jest to, że wykupiłam receptę a mała zachowuje się jakby jej nic nie było- SZOK! Mimo wszystko podałam, bo lekko marudziła przy obiadku.
 
Anka - zdrowka zycze !!
izik - zdrowka dla szkraba!!
wiosna - moja tez juz robi takie 'dorosle' kupy..

w ogole dziewczyny czuje sie rozdarta wrrrrrr.. Zona od mojego meza brata robils nam strasznr problemy przed chrzcinami naszej corki nie pozwolila swojemu mezowi zostac chrzestnym potem powiedziala ze nie przyjdzie bo nie dostala zaproszenia na pismie !! W koncu przyszla to zaczela mnie obrazac ze ja nic nie robie ze tylko siedze na tylku a moj maz zapiep.. W pracy i ze z mala siedzi chyba na plecech do pracy ja bierze hihi jak jej powiedzialam swoje to zaczela plakac i robic ofiare losu z siebie.. Teraz ona robi 2 lata synowi moj maz jest chrzestnym i powiedzielisny ze nie pojdziemy bo wiecznie mnie obraza zyzcen na urodziny nawrt nam nie zlozyla.. A rodzina emka juz MNIE atakuje bo to przeciez ja jestem najgorsza ... Przepraszam musialam sie wyzalic.
 
reklama
Mamo coreczki ponic dziecku sie nie odmwia bycia chrzesnym/a ale widac i takie dziadostwo chodzi po ziemi sraj na nich jak tacy a widac twoj maz za toba skoro nie chce jechac a rodzina nie widzi tego jak oni cie traktuja?
Lenka ja o tej porze dopierp mam czas dla siebie i pocxytac moge spokojnie teraz jestesmy na polu ola spi to czytam wiem ze musze sie przestawic i chodzic wczesniej spac ale mi nie wychodzi
Kobitki duzo zdrowia
U nas dzis spokuj jednak nic sie nie wyklulo normalnie je
Kupilam kasxke sliwkowa zdrowy brzuszek ale ona glutenowa jest a my dopiero zaczynamy czyli jak to podawac tez dpdac pol lyzeczki a resxta np kleik czy jak ? W rosmanie jest promocja to kupilam jeszcze inna z dluzszym terminem a i uwazajcie na terminy w rosmanie zreszta wsxedzie lepiej popatrzec
 
Ostatnia edycja:
Do góry